@ jonavoszinios.lt

„Užlipti ant scenos, kai stebi apie 15 tūks. žmonių, skanduojančių dainų tekstus, o šalia stovi pasaulinio lygio žvaigždė  - neapsakomas jausmas“, - sako jonavietis šokėjas Augustinas Kazlauskas.

24 metų vaikinui, vienam iš Jonavos šokių ir fitneso studijos „Šok ir Tu“ įkūrėjų bei trenerių teko galimybė šokti praėjusį savaitgalį Žalgirio arenoje vykusiame „Back to the 80s & 90s“ koncerte, kurį stebėjo daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų.

Pasak A. Kazlausko, Jonavos šokių ir fitneso studija „Šok ir tu“ bendradarbiauja su Kauno šokių studija „Infinitum“. „Šios studijos vadovas Justas Andriejauskas kaip tik rinko šokėjus į ,,Back to the 80s & 90s” koncertą ir manęs paklausė, ar noriu išbandyti savo jėgas. Nedvejodamas sutikau“ , - sakė šokėjas.

A.Kazlauskas neslepia, kad suderinti darbą, sportinių šokių ir šio koncerto treniruotes nebuvo lengva, o pirmosios treniruotės prasidėjo likus daugiau nei mėnesiui iki koncerto.

„Kai kurie atlikėjai savo  pageidavimus šokėjams pateikė dar prieš koncertą. Buvo aiškiai nurodyta, kaip turi atrodyti mūsų pasirodymas, sceninis išpildymas. Paskutines dvi savaites repeticijos vyko kiekvieną dieną. Mano gyvenime prasidėjo visiškas chaosas - nuolatinis bėgimas, didelis fizinis krūvis ir nuovargis. Bet tuomet savęs paklausiau, ar dar pasitaikys proga šokti greta tokių pasaulinių žvaigždžių tokių kaip Ace of Base, Dr.Aban, La Bouche, Haddaway, Snap? Atsakymas buvo vienareikšmiškas“, -  apie pasiruošimą pasakojo A.Kazlauskas.

Pasak jo, tokiu momentu patirtas adrenalinas ir teigiamos emocijos greitai atperka pasiruošimo nuovargį. Tačiau A.Kazlauskas prasitaria, kad scenoje buvo ir situacijų, kurios galėjo išmušti iš vėžių ir daug patirties turinčius šokėjus.

„Netrūko ir situacijų, kuriose turėjom profesionaliai reaguoti čia ir dabar. Užlipus į sceną ir nusiteikus išgirsti tam tikrą melodiją, staiga išgirdom, kad mums teks šokti ne  pagal kūrinį , kuriam skambant repetavom, o pagal jo remiksuotą versiją. Mes sugebėjom sušokti savo šokius ir niekas to nepastebėjo, tačiau tai tik parodo, kad tokioje scenoje negali būti ,,žalias“, turi būti pasiruošęs netikėtumams“,- savo patirtimi dalinosi vaikinas.

A.Kazlauskas sako, kad sulaukė pasiūlymo bendradarbiauti ir  ateityje. Norintiems pamatyti jonavietį A.Kazlauską scenoje ilgai laukti nereikės – jau gruožio 16 dieną  jis vėl lips į sceną šalia tokių pasaulinio lygio žvaigždžių, kaip Thomas Anders, C.C. Catch ir Fancy.

Akivaizdu, kad A.Kazlauskui šios galimybės nebuvo tik sėkmė - tai yra nuolatinio darbo ir tobulėjimo vaisius.

„Šokis mano gyvenime atsirado jau nuo tada,  kai man buvo 7-eri metai. Tada tėvai nusprendė, kad aš turėčiau lankyti sportinius šokius. Tuomet šokis man buvo tiesiog popamokinė veikla, tačiau laikui bėgant ir keičiantis mano gyvenimo tikslams, siekiams, šokis tapo ne tik hobiu, bet ir darbu.

Šiuo metu esu Zumba Fitness ir Strong by Zumba programų kvalifikuotas treneris. Na ,o kalbant apie profesionalius sportinius šokius, tai tuo užsiimu jau 17 metų. Dalyvauju įvairiose varžybose ir čempionatuose Lietuvoje bei už jos ribų.

Šiais metais kartu su savo šokių  partnere,  Lietuvos sportinių šokių čempionate iškovojome vietą finale. Atsižvelgus į tai, kad kartu šokame dar tik du metus, tai tikrai yra labai didelis pasiekimas. Dėl šio laimėjimo, mes buvome pakviesti prisijungti prie Lietuvos šokių rinktinės stovyklos. Taigi šokis – neatsiejama mano gyvenimo dalis, tai ir darbas, ir laisvalaikis, ir pramoga“,- pasakojo A.Kazlauskas.

Jovitos Stanevičiūtės tekstas

Lrytas.lt ir asmeninio albumo nuotr.