Paraiškų dėl paramos gavimo laukiame iki 2020 m. rugsėjo 30 d. imtinai.

Reaguodamas į viešumoje pasirodžiusią informaciją apie žiauriomis sąlygomis nelegaliose veisyklose laikomus gyvūnus, prekybos tinklas „Iki“ nusprendė skirti finansinę paramą šalyje veikiančioms gyvūnų prieglaudoms. Gyvūnų gerove besirūpinančios organizacijos yra kviečiamos siųsti paraiškas dėl paramos gavimo.

Kaip skelbėme, už gyvūnų gerovę kovojančioms organizacijoms planuojame skirti 5 proc. nuo rugsėjo mėnesio gyvūnų prekių pardavimų. Todėl ieškome, kam galėtume pagelbėti jų veikloje.

Pagrindinis mūsų tikslas – pagelbėti gyvūnų globos organizacijoms, kurioms šiuo metu itin reikalinga parama.

Paraiškas dėl paramos vertinsime remdamiesi šiais kriterijais:

  1. Mums įdomu, kiek laiko veikiate, kiek gyvūnų globojate šiuo metu ir kiek gyvūnėlių jau esate padėję per visą savo veiklos laiką.
  2. Konkretus projektas, kuriam panaudosite iš mūsų gautą finansinę paramą. Galbūt gyvūnėliams trūksta maisto, indelių jam, reikalingos lėšos gydymui, gal plečiama prieglaudos erdvė ar būtinas remontas? Pasidalinkite su mumis!

Dėl paramos kreipkitės atsiųsdami mums užpildytą paraiškos formą  el. paštu iki@publicum.lt.

Paraiškų dėl paramos gavimo laukiame iki 2020 m. rugsėjo 30 d. imtinai.

Organizacijas, kurioms skirsime paramą, planuojame paskelbti spalio 7 d. Su jomis susisieksime tiesiogiai, taip pat paskelbsime interneto svetainėje www.iki.lt.

IKI inf.