Laumė iš Gaižiūnų miško

Laumė iš Gaižiūnų miško
SAU 23 23:27 2019 jonavoszinios.lt

Viskas prasidėjo dar 2018 m. lapkričio pradžioje. Važiavo dviračiu vyriškis Gaižiūnų mišku Jonavos raj. Ir pristojo – apsėdo jį iš miško pasirodžiusi Laumė. Sekė Laumė vyriškį iki pat namų gerą gabalą kelio, kelis mėnesius jo namuose glaudėsi, kol vyriškis kreipėsi pagalbos nebegalėdamas ilgiau Laume rūpintis... Kone siaubo pasaka, tiesa?

 

Tik štai nepaminėjome, kad Laume mes pavadinome mažutę kalytę, ir toji pasaka pavirsta į nemažiau siaubingą realybę – kasdienybę.

Šunytė buvo su raudonu antkakliuku, tačiau šeimininkai taip ir neatsirado, tad dairomės naujųjų.  Laumė tik kokių 7 mėn. amžiaus, labai draugiška, judri ir nepaprastai mylinti vaikus.

 

Laumė šiuo metu yra laikinoje namų globoje; jai jau suduota vaistų nuo blusų, kirmėlių, paskiepyta, dar laukia mikroschemavimas ir sterilizacija; taip pat labai reikalingas ir maistas. Tad mums ir vėl LABAI reikalinga jūsų visų parama, juk mes savivaldybės paramos jau nebegauname.

Palikti tiek lauktuves, tiek pinigėlius Laumės vet.išlaidoms jonaviečiai gali vet.gydykloje „Kabarga“ (J.Ralio g. 1a) arba bet kurioje mūsų aukų dėžutėje.

 

Iš anksto DĖKOJAME!

 

Jonava, Kaunas, 8 685 20133, info@penktakoja.lt

 

VšĮ "Penkta koja"

LT 984010042503006212 DnB bankas

Įmokos paskirtis: Jonavos Laumei

VšĮ "Penkta koja" Jonava

Nuotraukų galerija

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

Ar gali būti skaičiuojami mokėjimai už elektros energiją iki pirkimo–pardavimo sutarties sudarymo?

Ar gali būti skaičiuojami mokėjimai už elektros energiją iki pirkimo–pardavimo sutarties sudarymo?

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), išnagrinėjusi daugiabučio gyvenamojo namo savininkų bendrijos ir UAB „Ignitis“ ginčą dėl pateikto apmokėjimo už elektros energiją, pripažino, kad elektros en...

Ramybės skvere atidaroma nauja žaidimų aikštelė

Ramybės skvere atidaroma nauja žaidimų aikštelė

Jonavos centre, Ramybės skvere, sekmadienį bus atidaryta nauja vaikų žaidimų aikštelė, unikali ne tik savo išvaizda, bet ir funkcionalumu, panaudotomis medžiagomis. Aikštelėje vaikai ras daugiau nei 10 į...

LR Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo Mokyklų žaidynių nugalėtojus

LR Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo Mokyklų žaidynių nugalėtojus

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį apdovanojo praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus bei paskelbė naujojo, jau penkioliktojo sezono pradžią.  „Šiandien atstova...