Laumė iš Gaižiūnų miško

Laumė iš Gaižiūnų miško
SAU 23 23:27 2019 jonavoszinios.lt

Viskas prasidėjo dar 2018 m. lapkričio pradžioje. Važiavo dviračiu vyriškis Gaižiūnų mišku Jonavos raj. Ir pristojo – apsėdo jį iš miško pasirodžiusi Laumė. Sekė Laumė vyriškį iki pat namų gerą gabalą kelio, kelis mėnesius jo namuose glaudėsi, kol vyriškis kreipėsi pagalbos nebegalėdamas ilgiau Laume rūpintis... Kone siaubo pasaka, tiesa?

 

Tik štai nepaminėjome, kad Laume mes pavadinome mažutę kalytę, ir toji pasaka pavirsta į nemažiau siaubingą realybę – kasdienybę.

Šunytė buvo su raudonu antkakliuku, tačiau šeimininkai taip ir neatsirado, tad dairomės naujųjų.  Laumė tik kokių 7 mėn. amžiaus, labai draugiška, judri ir nepaprastai mylinti vaikus.

 

Laumė šiuo metu yra laikinoje namų globoje; jai jau suduota vaistų nuo blusų, kirmėlių, paskiepyta, dar laukia mikroschemavimas ir sterilizacija; taip pat labai reikalingas ir maistas. Tad mums ir vėl LABAI reikalinga jūsų visų parama, juk mes savivaldybės paramos jau nebegauname.

Palikti tiek lauktuves, tiek pinigėlius Laumės vet.išlaidoms jonaviečiai gali vet.gydykloje „Kabarga“ (J.Ralio g. 1a) arba bet kurioje mūsų aukų dėžutėje.

 

Iš anksto DĖKOJAME!

 

Jonava, Kaunas, 8 685 20133, info@penktakoja.lt

 

VšĮ "Penkta koja"

LT 984010042503006212 DnB bankas

Įmokos paskirtis: Jonavos Laumei

VšĮ "Penkta koja" Jonava

Nuotraukų galerija

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai

Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-3083(3), kuriais nutarta patvirtinti naują žalos atlyginimo pacientams tvarką. Už pagr...

Skelbiamas konkursas ,,Sukurta Jonavoje"

Skelbiamas konkursas ,,Sukurta Jonavoje"

Skelbiame konkursą „SUKURTA JONAVOJE". Kviečiame visus rajono verslininkus, galinčius pasididžiuoti savo sukurtais gaminiais ar paslaugomis, aktyviai dalyvauti ir teikti paraiškas konkurso komisijai....

„Jonavos“ naujokas L. Pangonis išbandė ir amerikietišką „soccerį“

„Jonavos“ naujokas L. Pangonis išbandė ir amerikietišką „soccerį“

Pirmą sezono dalį „Jonavos“ komanda baigė pergalingai – LFF I lygos 16 turo rungtynėse namie 4:2 nugalėjo Mažeikių „Atmosferos“ ekipą. Per šias rungtynes Jonavos komandos gretose debiutavęs Lukas Pangoni...