Laumė iš Gaižiūnų miško

Laumė iš Gaižiūnų miško
SAU 23 22:27 2019 jonavoszinios.lt

Viskas prasidėjo dar 2018 m. lapkričio pradžioje. Važiavo dviračiu vyriškis Gaižiūnų mišku Jonavos raj. Ir pristojo – apsėdo jį iš miško pasirodžiusi Laumė. Sekė Laumė vyriškį iki pat namų gerą gabalą kelio, kelis mėnesius jo namuose glaudėsi, kol vyriškis kreipėsi pagalbos nebegalėdamas ilgiau Laume rūpintis... Kone siaubo pasaka, tiesa?

 

Tik štai nepaminėjome, kad Laume mes pavadinome mažutę kalytę, ir toji pasaka pavirsta į nemažiau siaubingą realybę – kasdienybę.

Šunytė buvo su raudonu antkakliuku, tačiau šeimininkai taip ir neatsirado, tad dairomės naujųjų.  Laumė tik kokių 7 mėn. amžiaus, labai draugiška, judri ir nepaprastai mylinti vaikus.

 

Laumė šiuo metu yra laikinoje namų globoje; jai jau suduota vaistų nuo blusų, kirmėlių, paskiepyta, dar laukia mikroschemavimas ir sterilizacija; taip pat labai reikalingas ir maistas. Tad mums ir vėl LABAI reikalinga jūsų visų parama, juk mes savivaldybės paramos jau nebegauname.

Palikti tiek lauktuves, tiek pinigėlius Laumės vet.išlaidoms jonaviečiai gali vet.gydykloje „Kabarga“ (J.Ralio g. 1a) arba bet kurioje mūsų aukų dėžutėje.

 

Iš anksto DĖKOJAME!

 

Jonava, Kaunas, 8 685 20133, info@penktakoja.lt

 

VšĮ "Penkta koja"

LT 984010042503006212 DnB bankas

Įmokos paskirtis: Jonavos Laumei

VšĮ "Penkta koja" Jonava

Daugiau šeimininkų ieškančių gyvūnų skelbimų galite rasti FB paskyroje Jonavos Beglobiai Gyvūnai.

Nuotraukų galerija

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

L. Kukuraitis siūlo atlyginti praradimus mamoms, kurios nebuvo laiku informuotos apie įstatymo pakeitimą

L. Kukuraitis siūlo atlyginti praradimus mamoms, kurios nebuvo laiku informuotos apie įstatymo pakeitimą

Viso nėštumo metu nedirbusių ir dėl to motinystės išmokų netekusių mamų lūkesčiai buvo pažeisti, nes jos nebuvo informuotos apie įstatymo pakeitimus, teigia socialinės apsaugos i...

Jonavoje lankėsi Estijos savivaldybių politikai

Jonavoje lankėsi Estijos savivaldybių politikai

Trečiadienį Jonavoje lankėsi savivaldybių politikų delegacija iš Pietų Estijos. Svečiai domėjosi mūsų miesto sporto ir laisvalaikio infrastruktūra, jaunimo iniciatyvomis. Estijos politikų delega...

Joniškyje atgimė tinklinis - čia startavo LTF Didžiosios taurės turnyras

Joniškyje atgimė tinklinis - čia startavo LTF Didžiosios taurės turnyras

Savaitgalį į Joniškį sugrįžo didysis tinklinis. Būtent čia startavo Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Didžiosios taurės turnyras. „Joniškio baldų-Vidrenos“ komanda vienintelė iš I lygos klubų...