Yra Jonavoje tokia gatvė - Mokyklos, o joje yra namas nr. 10, kurio apylinkėse ilgametė ir gan sudėtinga benamių kačių problema. Nusprendėme padėti neabejingiems ir susirūpinusiems gyventojams.

Didelis AČIŪ Vilmai ir Alinai, bei dar keliems žmonėms, kurie ėmėsi aktyvių veiksmų. Rezultatas: 4 (KETURIOS) katės-mamos sterilizuotos ir paleistos atgal, o 11 (VIENUOLIKA) mažylių surinkti ir paimti laikinon namų globon, už ką AČIŪ Linai. Mažyliams, kurie dabar kokių 2-3 mėn. amželio, ieškosime namų. Bet apie juos kitame įraše.

O dabar turime be galo didelį prašymą - mums reikės padengti šių katyčių sterilizaciją, mes finansavimo šiems darbeliams iš niekur negauname, tik iš jūsų visų gailestingumo ir aukų. Visa tai mums kainavo daug(?) / mažai (?) - 105 eur.

Padėti galite tiek paaukodami į mūsų sąskaitą, tiek atnešdami tiesiai į sterilizacijas atlikusią vet.gydyklą “Kabarga” DĖKOJAME! VŠĮ „Penkta koja“ DnB bankas LT 984010042503006212 Paskirtis: Jonavos PSP Mokyklos g. Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

Ilona Kulitaitė