Savanoriai vadavo įkalintą šunį: kaimynai pasakojo, kad keturkojo šeimininkai išsigando viruso

Savanoriai vadavo įkalintą šunį: kaimynai pasakojo, kad keturkojo šeimininkai išsigando viruso
KOV 23 12:57 2020 jonavoszinios.lt

Vakar, kovo 22-ąją, VšĮ ,,Miesto katės" savanoriams teko vykdyti šuns vadavimo operaciją - žmonės paliko keturkojį vieną namuose Žeimių kaime, Draugystės gatvėje, daugiau nei dviems savaitėms, nuo kovo 9-osios dienos.

,,Nors buvo bandoma prisiskambinti šeimininkams, mums nepavyko. Kaimynai pasakojo, kad niekas šuns nemaitino, jis tik lojo ir staugė", - apie situaciją pasakojo VšĮ ,,Miesto katė" savanorė Ingrida Visockė.

Norint išvaduoti keturkojį, pagalbos teko kreiptis ir į policijos pareigūnus.

,,Pareigūnų dėka gavome šuns šeimininkų sūnaus kontaktus. Jis davė leidimą (gavome sūnaus žmonos raštišką sutikimą) patekti į patalpas. Kodėl kalytė palikta viena nuo kovo 9 dienos, be vandens ir maisto, mes ,ko gero, taip ir nesužinosime. Vieni kaimynai teigė, kad savininkai išvyko ,,kažkur", kiti, kad jie išsigando viruso ir  išvažiavo į Kauną. Žinoma, mes negalime pasakyti, ar tai yra tiesa", - pasakojo savanoriai.

Išvaduotai kalytei, pavadintai Lapės vardu, yra apie 5-6 metus. Savanoriai pasakoja, kad dabar ji yra labai išsekusi, nes neturėjo nė lašo vandens, nei trupinėlio maisto. Negana to, ji bijo bet kokio žmogaus judesio.

Šiuo sunkiu ir pavojingu laikotarpiu VšĮ ,,Miesto katė" prašo padėti atstatyti gyvūno sveikatą, galbūt net pasitikėjimą žmogumi.

Norintys prisidėti prie kalytės paruošimo naujam gyvenimui, gali paaukoti pervedant pinigus į VšĮ ,,Miesto katė" sąskaitą: 

PARAMA KALYTEI GALITE PERVESTI:
Pavedimo nurodymas: Šunytei Lapei
Įmonės kodas: 302720537
Banko sąskaita: LT627300010130595181
PayPal sąskaita (norintiems prisidėti iš užsienio): info@miestokate.lt

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

Naujas policijos automobilis be skiriamųjų ženklų patruliuos ir Jonavoje

Naujas policijos automobilis be skiriamųjų ženklų patruliuos ir Jonavoje

Liepos 8 dieną Kauno apskrities policija pristatė naują policijos automobilį be skiriamųjų ženklų, kurį artimiausiu metu patruliuojantį bus galima išvysti Kauno apskrityje. Automobilį įsigijo Kauno rajono sa...

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena

Liepos 6-ąją Lietuva minės valstybės dieną. Nuo Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo jau prabėgo vienuolika metų. Prieš tą šventę profesorius Česlovas Kudaba rašė: „Buvo 1009 m., kai pusamžis vienuolis Kvedlinb...

Penktus metus iš eilės Jonava pulsuos triatlono ritmu

Penktus metus iš eilės Jonava pulsuos triatlono ritmu

Liepos 18 dieną, šeštadienį, penktą kartą triatlonas grįš į Jonavą. Vidurio Lietuvos mieste vyks antrasis įskaitinis Lietuvos triatlono taurės etapas, kuriame šalies triatlono bendruomenė stos prie starto linijo...