Savanoriai vadavo įkalintą šunį: kaimynai pasakojo, kad keturkojo šeimininkai išsigando viruso

Savanoriai vadavo įkalintą šunį: kaimynai pasakojo, kad keturkojo šeimininkai išsigando viruso
KOV 23 12:57 2020 jonavoszinios.lt

Vakar, kovo 22-ąją, VšĮ ,,Miesto katės" savanoriams teko vykdyti šuns vadavimo operaciją - žmonės paliko keturkojį vieną namuose Žeimių kaime, Draugystės gatvėje, daugiau nei dviems savaitėms, nuo kovo 9-osios dienos.

,,Nors buvo bandoma prisiskambinti šeimininkams, mums nepavyko. Kaimynai pasakojo, kad niekas šuns nemaitino, jis tik lojo ir staugė", - apie situaciją pasakojo VšĮ ,,Miesto katė" savanorė Ingrida Visockė.

Norint išvaduoti keturkojį, pagalbos teko kreiptis ir į policijos pareigūnus.

,,Pareigūnų dėka gavome šuns šeimininkų sūnaus kontaktus. Jis davė leidimą (gavome sūnaus žmonos raštišką sutikimą) patekti į patalpas. Kodėl kalytė palikta viena nuo kovo 9 dienos, be vandens ir maisto, mes ,ko gero, taip ir nesužinosime. Vieni kaimynai teigė, kad savininkai išvyko ,,kažkur", kiti, kad jie išsigando viruso ir  išvažiavo į Kauną. Žinoma, mes negalime pasakyti, ar tai yra tiesa", - pasakojo savanoriai.

Išvaduotai kalytei, pavadintai Lapės vardu, yra apie 5-6 metus. Savanoriai pasakoja, kad dabar ji yra labai išsekusi, nes neturėjo nė lašo vandens, nei trupinėlio maisto. Negana to, ji bijo bet kokio žmogaus judesio.

Šiuo sunkiu ir pavojingu laikotarpiu VšĮ ,,Miesto katė" prašo padėti atstatyti gyvūno sveikatą, galbūt net pasitikėjimą žmogumi.

Norintys prisidėti prie kalytės paruošimo naujam gyvenimui, gali paaukoti pervedant pinigus į VšĮ ,,Miesto katė" sąskaitą: 

PARAMA KALYTEI GALITE PERVESTI:
Pavedimo nurodymas: Šunytei Lapei
Įmonės kodas: 302720537
Banko sąskaita: LT627300010130595181
PayPal sąskaita (norintiems prisidėti iš užsienio): info@miestokate.lt

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

Bepilotės skraidyklės padeda fiksuoti pernykštės žolės gaisrus ir padegėjus

Bepilotės skraidyklės padeda fiksuoti pernykštės žolės gaisrus ir padegėjus

Šiais metais šalies priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, norėdami sutramdyti pernykštės žolės padegėjus, balandžio pradžioje į kaimus ir miestelius  išskubėjo  lengvaisiais automobiliais, kad perspė...

J. Ralio gimnazija skelbia patalpų nuomos konkursą

J. Ralio gimnazija skelbia patalpų nuomos konkursą

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, juridinio asmens kodas 190301488, Žeimių g. 20, Jonava, skelbia 49,27 kv. m ploto patalpų, esančių Žeimių g. 20, Jonava, nuomos konkursą. Šiuo metu nuomojamomis...

Vasaros olimpinės žaidynės Tokijuje šiemet neįvyks

Vasaros olimpinės žaidynės Tokijuje šiemet neįvyks

Tarptautinio olimpinio komiteto vadovas Thomas Bachas ir Japonijos premjeras Shinzo Abe pranešė, kad dėl visą pasaulį paveikusio COVID-19 viruso vasaros olimpinės žaidynės Tokijuje šiemet neįvyks. ...