Žymusis Jonavos Bėglys-Vaiduoklis-Aras (kokių jis tik vardų neturėjo) pagaliau sėkmingai PAGAUTAS!

Žymusis Jonavos Bėglys-Vaiduoklis-Aras (kokių jis tik vardų neturėjo) pagaliau sėkmingai PAGAUTAS!
VAS 07 20:24 2020 jonavoszinios.lt

SENSACIJA ❤️❤️❤️

Dar viena nuostabi žinia šią savaitę. O gal reikėtų pavadinti metų įvykiu? STOP. Ne, ne tik šių metų. Bet ir praeitų metų.

Žymusis Jonavos Bėglys-Vaiduoklis-Aras (kokių jis tik vardų neturėjo) pagaliau sėkmingai PAGAUTAS! ????????

Šis vilkšunis buvo gaudomas dar nuo praeitų metų lapkričio vidurio. Ne vieną savaitgalį savanoriai telkėsi bendromis jėgomis pagauti šį šunį, automobiliais klaidžiojo po visą Jonavą, o šis keturkojis, vos išvydęs žmogų, sprukdavo į priešingą pusę... ????

Po kurio laiko jis vėl buvo pastebėtas atokesnėje vietoje nuo miesto šurmulio. Tuomet buvo pasitelkta kita taktika jo gaudymui.

Kadangi supratome, jog taip paprastai jis pats neprieis prie žmogaus, savanoriai kantriai, kiekvieną dieną nešdavo jam maisto, vandens, šiltesnį guolį surezgė... Praeityje jis buvo išgelbėtas vienos jonaviečių šeimos nuo smurtaujančių šeimininkų Prienų rajone, atvežtas į mūsų miestą pas naujuosius šeimininkus, kur kitą dieną peršoko tvorą ir pabėgo. Kaip suprantate, šis vargšelis niekada nėra turėjęs stipraus ryšio su žmogumi, nejautė meilės ir rūpesčio. Todėl, deja, bet ir naujoji savanorių taktika taip gerai ir greitai nesuveikė, kaip tikėjomės.. ????

O tada..o tada įvyko STEBUKLAS. ❗️❗️❗️ Kitaip ir nepavadinsi. Mūsų savanorei, vedžiojant savo rujojančią kalytę, jis tiesiog pribėgo prie jų! Miesto vidury, atokiai nuo savo būstinės, jis atsidūrė tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. O mūsų pasikausčiusi savanorė, nedvejodama nė sekundės, ėmė ir sučiupo žymųjį bėglį! PAGALIAU. ????????????

Labai džiaugiamės, jog šuo sveikas ir gyvas, kad nebereikės jaudintis, kad jis blaškosi judriomis miesto gatvėmis. ❤️

Kas laukia toliau šio šunelio? Kol kas mes neturime atsakymo į šį klausimą. Tačiau kviečiame toliau mus sekti, ir mes būtinai pasidalinsime naujienomis apie įžymųjį Jonavos Bėglį-Vaiduoklį-Arą. ????????

Norėtume padėkoti visiems neabejingiems piliečiams, kurie prisidėjo prie šio šunelio gaudynių. Taip pat Všį "Vyšnių sodas" bei visiems savanoriams ir asociacijos nariams už pagalbą ir paramą. AČIŪ Jums!

Šio keturkojo istorijos pradžią rasite čia: https://www.facebook.com/…/a.584074888675…/877307589352360/…

Gyvūnų mylėtojų klubas" Jonava ir keturkojai" 

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

Naujas policijos automobilis be skiriamųjų ženklų patruliuos ir Jonavoje

Naujas policijos automobilis be skiriamųjų ženklų patruliuos ir Jonavoje

Liepos 8 dieną Kauno apskrities policija pristatė naują policijos automobilį be skiriamųjų ženklų, kurį artimiausiu metu patruliuojantį bus galima išvysti Kauno apskrityje. Automobilį įsigijo Kauno rajono sa...

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena

Liepos 6-ąją Lietuva minės valstybės dieną. Nuo Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo jau prabėgo vienuolika metų. Prieš tą šventę profesorius Česlovas Kudaba rašė: „Buvo 1009 m., kai pusamžis vienuolis Kvedlinb...

Penktus metus iš eilės Jonava pulsuos triatlono ritmu

Penktus metus iš eilės Jonava pulsuos triatlono ritmu

Liepos 18 dieną, šeštadienį, penktą kartą triatlonas grįš į Jonavą. Vidurio Lietuvos mieste vyks antrasis įskaitinis Lietuvos triatlono taurės etapas, kuriame šalies triatlono bendruomenė stos prie starto linijo...