Žymusis Jonavos Bėglys-Vaiduoklis-Aras (kokių jis tik vardų neturėjo) pagaliau sėkmingai PAGAUTAS!

Žymusis Jonavos Bėglys-Vaiduoklis-Aras (kokių jis tik vardų neturėjo) pagaliau sėkmingai PAGAUTAS!
VAS 07 20:24 2020 jonavoszinios.lt

SENSACIJA ❤️❤️❤️

Dar viena nuostabi žinia šią savaitę. O gal reikėtų pavadinti metų įvykiu? STOP. Ne, ne tik šių metų. Bet ir praeitų metų.

Žymusis Jonavos Bėglys-Vaiduoklis-Aras (kokių jis tik vardų neturėjo) pagaliau sėkmingai PAGAUTAS! ????????

Šis vilkšunis buvo gaudomas dar nuo praeitų metų lapkričio vidurio. Ne vieną savaitgalį savanoriai telkėsi bendromis jėgomis pagauti šį šunį, automobiliais klaidžiojo po visą Jonavą, o šis keturkojis, vos išvydęs žmogų, sprukdavo į priešingą pusę... ????

Po kurio laiko jis vėl buvo pastebėtas atokesnėje vietoje nuo miesto šurmulio. Tuomet buvo pasitelkta kita taktika jo gaudymui.

Kadangi supratome, jog taip paprastai jis pats neprieis prie žmogaus, savanoriai kantriai, kiekvieną dieną nešdavo jam maisto, vandens, šiltesnį guolį surezgė... Praeityje jis buvo išgelbėtas vienos jonaviečių šeimos nuo smurtaujančių šeimininkų Prienų rajone, atvežtas į mūsų miestą pas naujuosius šeimininkus, kur kitą dieną peršoko tvorą ir pabėgo. Kaip suprantate, šis vargšelis niekada nėra turėjęs stipraus ryšio su žmogumi, nejautė meilės ir rūpesčio. Todėl, deja, bet ir naujoji savanorių taktika taip gerai ir greitai nesuveikė, kaip tikėjomės.. ????

O tada..o tada įvyko STEBUKLAS. ❗️❗️❗️ Kitaip ir nepavadinsi. Mūsų savanorei, vedžiojant savo rujojančią kalytę, jis tiesiog pribėgo prie jų! Miesto vidury, atokiai nuo savo būstinės, jis atsidūrė tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. O mūsų pasikausčiusi savanorė, nedvejodama nė sekundės, ėmė ir sučiupo žymųjį bėglį! PAGALIAU. ????????????

Labai džiaugiamės, jog šuo sveikas ir gyvas, kad nebereikės jaudintis, kad jis blaškosi judriomis miesto gatvėmis. ❤️

Kas laukia toliau šio šunelio? Kol kas mes neturime atsakymo į šį klausimą. Tačiau kviečiame toliau mus sekti, ir mes būtinai pasidalinsime naujienomis apie įžymųjį Jonavos Bėglį-Vaiduoklį-Arą. ????????

Norėtume padėkoti visiems neabejingiems piliečiams, kurie prisidėjo prie šio šunelio gaudynių. Taip pat Všį "Vyšnių sodas" bei visiems savanoriams ir asociacijos nariams už pagalbą ir paramą. AČIŪ Jums!

Šio keturkojo istorijos pradžią rasite čia: https://www.facebook.com/…/a.584074888675…/877307589352360/…

Gyvūnų mylėtojų klubas" Jonava ir keturkojai" 

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

Naudinga ir turininga saviizoliacija – su mobiliąja programėle „Karantinas“

Naudinga ir turininga saviizoliacija – su mobiliąja programėle „Karantinas“

Siekiant palengvinti dėl koronaviruso saviizoliacijoje esančių asmenų kasdienybę, sukurta ir pradeda veikti mobilioji programėlė telefonams „Karantinas“. Ši programėlė bus naudinga ne tik tiems, kurie priver...

J. Ralio gimnazija skelbia patalpų nuomos konkursą

J. Ralio gimnazija skelbia patalpų nuomos konkursą

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, juridinio asmens kodas 190301488, Žeimių g. 20, Jonava, skelbia 49,27 kv. m ploto patalpų, esančių Žeimių g. 20, Jonava, nuomos konkursą. Šiuo metu nuomojamomis...

Vasaros olimpinės žaidynės Tokijuje šiemet neįvyks

Vasaros olimpinės žaidynės Tokijuje šiemet neįvyks

Tarptautinio olimpinio komiteto vadovas Thomas Bachas ir Japonijos premjeras Shinzo Abe pranešė, kad dėl visą pasaulį paveikusio COVID-19 viruso vasaros olimpinės žaidynės Tokijuje šiemet neįvyks. ...