Apklausos rezultatai: Kuriose vietose bus įrengiamos stoginės ir garažai dviračiams

Apklausos rezultatai: Kuriose vietose bus įrengiamos stoginės ir garažai dviračiams
KOV 21
2019-03-21 11:18 2019

Jonavos rajono savivaldybė informuoja, kad norėdama sužinoti miestiečių nuomonę, kuriose Jonavos miesto vietose būtų tikslinga statyti garažus (10 vnt. )ir stogines (10 vnt.) dviračiams, šių metų kovo 6 d. per visuomenės informavimo priemones paskelbė apklausą:  „Kuriose Jonavos miesto vietose būtų tikslinga statyti garažus ir stogines dviračiams?“. Buvo pateiktos 25 konkrečios miesto teritorijos, už kurias jonaviškiai buvo raginami balsuoti ir taip nurodyti, kuriose vietose reikia statyti naujus įrenginius.  

Pagal 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.5.1-TID-R-514 priemonę „Darnaus judumo priemonių diegimas“ savivaldybė planuoja vykdyti projektą „Darnaus judumo priemonių diegimas Jonavos mieste“. Projekto tikslas – kurti subalansuotą ir šiuolaikines technologijas atitinkančią darnaus judumo sistemų infrastruktūrą Jonavos mieste.

Pagal aukščiau minėtos priemonės projektų finansavimo sąlygų aprašą negali būti finansuojama darželių renovacija, miesto gatvių lopymas, gatvių ir kiemų apšvietimo įrengimas, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimas, vaikų žaidimų aikštelių įrengimas ar pan.

Pagal šią priemonę ES lėšos skiriamos tik darniam judumui mieste užtikrinti ir gali būti diegiamos tik šios priemonės: intelektinių transporto sistemų diegimas ir plėtra mieste, miesto gatvių ir kitos transporto infrastruktūros pritaikymas viešojo transporto poreikiams, miesto transporto infrastruktūros pritaikymas specialiųjų poreikių turintiems žmonėms, viešojo ir privataus transporto sąveikos sistemų, dviračių infrastruktūros ir jos  sistemų diegimas ir plėtra, viešojo transporto saugumo įrangos diegimas ir plėtra. Todėl viena iš Jonavos rajono savivaldybės planuojamo įgyvendinti  projekto numatytų veiklų – stoginių ir garažų dviračiams pastatymas. Taip pat planuojama įgyvendinti ir kitas veiklas, kurios yra įtrauktos į finansavimo sąlygų aprašą kaip tinkamos finansuoti.

Pagal gautus apklausos duomenis dviračių garažai bus statomi: Prie autobusų stoties; Lietavos g. 27-29; Lietavos g. 51; Kosmonautų g. 9; Prezidento g. 18; Parko g. 5-7 arba Parko g. 1-3; Kauno g. 5; Chemikų g. 74-82; Chemikų g. 100; A. Kulviečio g. 4-6.

Pagal gautus gyventojų pageidavimus dviračių stoginės bus statomos viešosiose Jonavos miesto vietose: Prie Jonavos ligoninės, Jonavos PSPC, bibliotekos,  Senamiesčio ir  J. Ralio gimnazijų, „Neries“ ir „Lietavos“ pagr. mokyklų, J. Vareikio ir R. Samulevičiaus progimnazijų, Chemikų g. 136. 

Dviračių saugyklų (garažų) vietos

Dviračių stoginių vietos

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Agnė Šalomskė

 

Panašūs straipsniai

Dėl kvietimo teikti paraiškas dalyvauti Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje

Dėl kvietimo teikti paraiškas dalyvauti Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia 2019 metų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinę atranką ir kviečia teikti paraiškas, kuriose būtų pristatytos bent dvejus met...

Turto skyrius: Daugiabučių gyvenamųjų namų valdymas

Turto skyrius: Daugiabučių gyvenamųjų namų valdymas

Jonavos rajono savivaldybės administracijos turto skyrius, atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos daugiabučių namų administravimą reglamentuojančių teisės aktų nuostatas, atlieka bendrojo naudojimo objektų (tolia...