Atviras laiškas dėl patalpų Chemikų g. 136

Atviras laiškas dėl patalpų Chemikų g. 136
SPA 31
2019-10-31 10:44 2019

Spalio pradžioje rašėme, kad vėl gvildenama mintis perkelti VŠĮ Pirminės sveikatos priežiūros centro Rimkų filialą į kitas patalpas (plačiau skaitykite čia). Kadangi Jonavos rajono savivaldybės Kontrolės komitetas šią savaitę lankėsi Chemikų gatvės 136-ąjame pastate, čia pat įsikūrusių organizacijų atstovai sunerimo ir paprašė viešai išplatinti jų pasirašytą laišką. Skelbiame jį:

Gerbiami Kontrolės komiteto nariai, mes, žemiau pasirašę nevyriausybinių organizacijų atstovai, viešai kreipiamės į Jus, nes po Jūsų vizito (patalpų apžiūros), esame sunerimę dėl savo organizacijų ateities ir galimybės išsaugoti patalpas, kuriose vykdome savo veiklą, todėl prašome Jūsų viešai ir aiškiai mums atsakyti.

Šių metų spalio 29 d., antradienį, Kontrolės komiteto nariai lankėsi įstaigose, esančiose adresų Chemikų g. 136, Jonava.

Kaip mes supratome, Jūs domėjotės patalpomis, kuriose šiuo metu veikia nevyriausybinės organizacijos: Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija ,,Jonavos Viltis“, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jonavos rajono filialas, Jonavos kurčiųjų pirminė organizacija , Neįgaliųjų draugija, Jonavos Šv. apaštalo Jono parapijos koplyčia, Jaunimo organizacija ,,Apskritasis stalas“, Afganistano karo veteranų draugija. Taip pat biudžetinės įstaigos: Jonavos viešosios bibliotekos Rimkų filialas, Jonavos r. socialinių paslaugų centras, Visuomenės sveikatos biuras.

Norime Kontrolės komiteto paklausti, ar teisingai suprantame, kad kažkurias mūsų organizacijas ketinate iškeldinti iš užimamų patalpų dėl viešai žiniasklaidoje skelbto poreikio į patalpas Chemikų g. 136 perkelti VŠį Pirminės priežiūros centro Rimkų mikrorajono filialą? Jei taip, norėtumėm sužinoti į kokias patalpas ruošiatės perkelti mūsų organizacijas? Ar esate paskaičiavę, kiek kainuos toks įstaigų perkėlimas? Ar kitos patalpos atitinka mūsų veiklai keliamus reikalavimus?

Kadangi Jūsų apsilankymas mums buvo netikėtas, todėl esame susirūpinę dėl nežinomybės, kuri mus slegia ir neleidžia tinkamai planuoti tolimesnę organizacijų veiklą.

Manome, kad nėra tikslinga iškraustyti iš esamų patalpų jose seniai veikiančias organizacijas, nes šios patalpos iš savivaldybės lėšų specialiai joms buvo įrengtos ir pritaikytos. Tam tikrai organizacijų vykdomai veiklai būtent šiose patalpose yra suteiktos licencijos.

Pagarbiai, organizacijų atstovai:

Odeta Fedotovaitė (Aklųjų ir silpnaregių NVO)

Inga Nacevičiūtė (Kurčiųjų pirminė organizacija)

Kun. Giedrius Maskolaitis

Olga Traskauskienė (Bendrija ,,Jonavos Viltis)

Ingrida Kisielienė (Jonavos r. neįgaliųjų draugijos tarybos narė).

 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

I. Genytė-Pikčienė. Nacionaliniai kainų medžioklės ypatumai

I. Genytė-Pikčienė. Nacionaliniai kainų medžioklės ypatumai

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) vyresniosios ekspertės Indrės Genytės-Pikčienės komentaras apie kainų reguliavimą.  Koronaviruso pandemija kardinaliai pakeitė mūsų kasdienę elgseną, ...

M. Norbutas. Koronavirusas ir klimato kaita: skaičiai parodo tikrąją padėtį

M. Norbutas. Koronavirusas ir klimato kaita: skaičiai parodo tikrąją padėtį

Jau pradedame priprasti prie milžiniško naujienų srauto apie koronavirusą. Kasdien skelbiama, kiek žmonių gyvybių prarasta. Mirtingumo procentas išties nemažas, bet keista tai, kiek daug dėmesio sulaukia vir...

Kraštiečio pasakojimas:  Kaip nuo COVID -19 saugosi svetur

Kraštiečio pasakojimas: Kaip nuo COVID -19 saugosi svetur

Neatslūgstant įtampai dėl koronaviruso COVID – 19 bei besitęsiant karantinui, oficialios ir net melagingos informacijos srautai taipogi „atakuoja“ gyventojus.  Kiekvienas šalies pilietis dėl šios situacijos ...

Skaitytoja: ,,Atsimerkim! Vieni ,,šluoja" iš parduotuvių viską, kiti lieka be nieko"

Skaitytoja: ,,Atsimerkim! Vieni ,,šluoja" iš parduotuvių viską, kiti lieka be nieko" 2

Pastarųjų dienų aktualijos, neatsiejamos nuo koronaviruso parodė, kad pandemija dideliam kiekiui žmonių kelia baimę - dalis jų griežtai izoliavosi namuose ir neina į miesto gatves be reikalo, nemažai darbing...

G. Jasiulionis dėl parkavimosi leidimo: tai nėra privilegijos, tai – politiniai žaidimai

G. Jasiulionis dėl parkavimosi leidimo: tai nėra privilegijos, tai – politiniai žaidimai 3

Šiandien, vasario 25 –ąją publikavome straipsnį „SEK posėdyje: Tarybos nariui nesut...