Basakojų maratonas Jonui

Basakojų maratonas Jonui
BIR 22
2020-06-22 10:17 2020

Jonavos r. Batėgalos universalaus daugiafunkcio centro stadione 2020 m. birželio 20 d. 16–22 val. vyko renginys „Basakojų maratonas Jonui“.


Turtingoje renginio programoje basakojų maratonas, krepšinio 3x3 varžybos (nugalėtojai Lukas Armonas, Povilas Žiegis, Almantas Karpavičius), futbolo varžybos (nugalėtojai Domantas Šuliokas, Audrius Baltrukėnas, Aivaras Bernotavičius, Mantas Čiubokovas, Evaldas Valaitis).


Virvės traukimo varžytuvėse (nugalėtojai Mindaugas Čeida, Egidijus Vaitekauskas, Vaidas Mikulėnas, Artūras Šešelgis, Žilvinas Vyčas) dalyvavo ir vyrai, ir moterys, vaikai. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti Batėgalos universalaus daugiafunkcio centro padėkos raštais ir medaliais.


Šventės metu vyko lauko prekyba, veikė batutas. 18 val. prasidėjęs putų šou buvo puiki pramoga ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Vakaro pabaigoje vyko lietuviška diskoteka, degė Joninių laužas.

Batėgalos universalus daugiafunkcis centras

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Auginant kitą – praaugti save

Auginant kitą – praaugti save 1

Šiandien biblioteka – kur kas daugiau nei knygų ir kitų įvairiausių leidinių lobynai. Įžengti į biblioteką – tai tas pats, kas įžengti į žinių, naujųjų technologijų, atradimų ir nuolat besikeičiančios inform...