Bird Green klipe – kylanti mados žvaigždė iš Jonavos

Bird Green klipe – kylanti mados žvaigždė iš Jonavos
RGP 22
2017-08-22 16:08 2017

17-metei jonavietei Gustei Varžinskaitei jau trečius metus itin sėkmingai klostosi modelio karjera užsienio rinkose.

Per šį laiką ji gyveno Japonijos, Kinijos, Pietų Korėjos, Tailando, Taivano šalių didmiesčiuose. Filmavosi garsių kompanijų „Samsung“, LG, „Renault“, „Joyrich“, „7Crash“ reklamose. Kaip modelis dalyvavo Šanchajaus mados savaitėje. 

Mergina atvirauja, kad džiaugiasi kiekviena trumpa akimirka Lietuvoje, o ateity taip pat norėtų išbandyti mados, reklamos ar televizijos sritis gimtinėje. 

Gustė yra dalyvavusi TV projekte „Chorų Karai“ 2015 metais, kur atstovavo Jonavos miestui. O prieš savaitę baigė filmuotis rugsėjo mėnesį pasirodysiančiame Lietuvos atlikėjo Bird Green (buvusio SEL muzikos prodiuserio Žilvino Žusino) vasariškame muzikiniame klipe, kuriame atliko savarankiškai gyvenančios jaunos merginos, modelio vaidmenį.

„Sulaukusi Žilvino pasiūlymo filmuotis, net nedvejojau, iš karto pradėjome derinti laisvą laiką ir internetu dirbti prie klipo plano, nes tuo metu dar buvau Taivane.

Mane ši idėja labai įkvėpė, nes esu mačiusi daug muzikinių klipų su garsiais pasaulio modeliais, tokiais kaip Cindy Crawford, Naomi Campbell, Kate Mos ir daug kitų“, – pasakoja Gustė.

Lrytas.lt

 

Panašūs straipsniai

Artėjant Šv. Florijono dienai surengta netradicinė ugniagesių gelbėtojų pagerbimo šventė

Artėjant Šv. Florijono dienai surengta netradicinė ugniagesių gelbėtojų pagerbimo šventė

Šiandien Jonavos rajono savivaldybėje buvo paminėta Šv. Florijono, Gaisrų sergėtojo, diena. Kaip renginio metu sakė Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Kuliešius, toks sprendimas, minėt...