Bukoniškę papiktino ūkininkų teršiami keliai

Bukoniškę papiktino ūkininkų teršiami keliai
KOV 24
2020-03-24 13:47 2020

Bukonių gyventoja piktinasi, kad ūkininkai teršia naujai asfaltuotą kelią. Bukonių seniūnijos seniūnas teigia, kad į gyventojos pastabas bus atsižvelgta bei ragina kaimynus nekonfliktuoti.

„Jau reikia parašyt apie ūkininkų traktorius, nes visas naujai išasfaltuotas kelias „nušiktas“ traktorių. Dabar prasideda važiavimas į laukus tai patikėkit  - kas darosi“, - tokios Bukonių seniūnijos gyventojos žinutės sulaukė portalas jonavozinios.lt.

Bukonių seniūnijos seniūnas Artūras Narkevičius gavęs tokią gyventojos žinute, patikrino tris per kelis metus asfaltuotus kelius Bukonyse ir teigia, kad į gyventojos pastabą bus atsižvelgta, tačiau taipogi pabrėžė, kad Bukonys yra kaimiška seniūnija – visiškai išvengti kelių užteršimo gali nepavykti.

„Noriu priminti, kad Bukonys yra kaimiška seniūnija. Ūkininkai dabar pradėjo trešti laukus ir pagal galiojančią tvarką ūkininkų transporto ratai turėtų būti nuvalomi, kad važiuojant neterštų kelių. Pravažiavau pats, patikrinau – kai kur aptikau kelis nedidelius žemių grumstus, bet kad keliai būtų nepravažiuojami – taip teigti negaliu. Žinoma, pabendrausiu su ūkininkais, priminsiu galiojančias taisykles, atkreipsime dėmesį į gyventojos pastabas.

Dėl šiuo metu paskelbto visuotino karantino, seniūnijoje esame sumažinę darbo pajėgumus, trūksta žmonių, kurie galėtų nuvalyti kelius. O ir ūkininkus sukontroliuoti sunku, nes didžiausias policijos ir Viešosios tvarkos dėmesys  skiriamas karantino kontrolei. Tačiau jei ūkininkai nebus geranoriški, nesilaikys galiojančios tvarkos, apie jų galimus pažeidimus ir kelio teršimą bus informuojamas Viešosios tvarkos skyrius“, - pasakojo A.Narkevičius bei atsiunčia kelias Bukonių kelių gatvių nuotraukas, kuriose matoma nedidelė kelio tarša.

Bukonių seniūnas atkreipia dėmesį, kad šiuo metu reiktų susitelkti į reikšmingus dalykus. Nereiktų konfliktuoti, o anaiptol – susitelkti, kaimynų tarpusavio supratimo, klausimus spręsti draugiškai.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Vairuotojo kreipimasis į pėsčiuosius: ,,Automobilis gali nesustoti taip greitai, kaip jūs tikitės"

Vairuotojo kreipimasis į pėsčiuosius: ,,Automobilis gali nesustoti taip greitai, kaip jūs tikitės"

Lietuvos kelių policijos tarnyba akcentuoja, kad pastaruoju metu mūsų šalį apgaubusi tikra žiema kelia nemažą rūpestį, ir eismo dalyviai, ypač vairuotojai, nesugeba įvertinti važiavimo sąlygų. Tačiau portalo...