Bus tikrinami išorinės reklamos skleidėjai

Bus tikrinami išorinės reklamos skleidėjai
SPA 23
2017-10-23 11:10 2017

Jonavos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai netrukus ketina aplankyti išorinės reklamos skleidėjus, neturinčius savivaldybės išduoto leidimo.

Išorinė reklama – reklama, kurios įvairios specialios (stendai, skydai, stulpai, vitrinos ir pan.) ir pritaikytos (pastatų sienos, stogai, laikinieji statiniai, transporto priemonės ir pan.) pateikimo priemonės yra ne patalpose. Taip pat iškabos – ant ar prie reklaminės veiklos subjekto buveinės pastato arba reklaminės veiklos subjekto prekybos ar paslaugų teikimo vietos įrengiamas reklaminis įrenginys, ant kurio pateikiama ši informacija: reklaminės veiklos subjekto pavadinimas ir (arba) reklaminės veiklos subjekto prekybos ar paslaugų teikimo vietos pavadinimas (parduotuvė, viešbutis, kirpykla ir kt.), ir (arba) parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų pavadinimas (avalynė, automobilių remontas ir kt.). Iškaba taip pat laikomas ant reklaminės veiklos subjekto buveinės arba prekybos ar paslaugų teikimo vietos pastato sienos, langų ar durų pateiktas reklaminės veiklos subjekto pavadinimas, jo prekybos ar paslaugų teikimo vietos arba parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų pavadinimas.

Reklamos skleidėjai, kurie buvo įspėti dėl leidimo išsiėmimo ir dar nesuskubę to padaryti, bus baudžiami administracine tvarka. Už išorinės reklamos skleidimą be savivaldybės išduoto leidimo numatyta bauda nuo 140 iki 300 eurų (Administracinių nusižengimų kodekso 144 str. 1 d.).

Taip pat primename, kad, pasibaigus leidimo galiojimo terminui ar panaikinus leidimo galiojimą, reklamos skleidėjas privalo išardyti specialią išorinės reklamos pateikimo priemonę arba nukabinti reklamą ir sutvarkyti aplinką.

Visais klausimais dėl išorinės reklamos įrengimo bei leidimo gavimo prašome kreiptis į Jonavos rajono savivaldybės administracijos architektūros ir urbanistikos skyrių (Žeimių g. 13, Jonava, 429 kab., IV aukštas, tel. (8 349) 500 59, el. p. erika.glinskaite@jonava.lt).

Viešosios tvarkos skyriaus inf. 

Archyvo nuotrauka

Panašūs straipsniai