Čempionų titulą rajono tinklinio pirmenybėse apgynė „Dobilo“ tinklininkai

Čempionų titulą rajono tinklinio pirmenybėse apgynė „Dobilo“ tinklininkai
GEG 17
2017-05-17 20:05 2017

Pirmadienio vakarą baigėsi kovo mėnesį prasidėjusios 2017 m. Jonavos rajono tinklinio pirmenybės, kuriose dalyvavo 55 sportininkai šešiose komandose. Paskutiniosiose rungtynėse dėl bronzos medalių kovoje „Achespo“ ir sporto klubas „Rojaliai“, o didžiajame finale pečius surėmė „Dobilas“ ir „Baldai Jums“.

Šventinė finalų diena prasidėjo rungtynėmis dėl trečiosios vietos: pirmąjį setą ganėtinai lengvai laimėjo „Achespo“ tinklininkai, tačiau antrajame „Rojaliai“ susiėmė ir pademonstravo geresnę kovą. Visgi antrojo seto jiems laimėti nepavyko ir „Achespo“ jau buvo vos vienu žingsneliu prie medalių.

Tačiau trečiąją setą kur kas geriau ir įspūdingiau pradėjo „Rojaliai“: spurtavę 6:1, seto viduryje įsibėgėję iki 15:7, nors ir su bangomis bei varžovų prisileidimais arčiau, „Rojaliai“ sugebėjo laimėti trečiąjį setą ir išlaikyti intrigą mažojo finalo akistatoje.

Ketvirtajame sete aistros užvirė iki aukščiausio taško: šio seto metu teisėjui teko pasitelkti ir korteles, kad truputį apramintų aistras. Po geltoną kortelę gavo „Rojalių“ komandos kapitonas Žilvinas Galimovas už emocijas ir kalbas su teisėju, o dar prieš prasidedant setui - „Achespo“ komanda už laiko vilkinimą, vėliau - už pakartotiną laiko vilkinimą (nelaiku pasikeitus „libero“ žaidėjui ir turinčiam į aikštę išeiti žaidėjui) „Achespo“ gavo dar vieną raudoną kortelę ir iškart po to dar viena raudona kortelė buvo parodyta Vytautui Jurkevičiui vyresniajam už nepagarbų elgesį ir emocijas, nukreiptas prieš teisėją.

Seto pabaigoje „Rojaliai“ turėjo pranašumą ir galėjo sėkmingai perkelti mažojo finalo batalijas į penktąjį setą, tačiau pabaigoje subuksavo, atidavė pranašumą, o „Achespo“ neklydo, sėkmingai sužaidė puolime ir iškovojo pergalę 3:1 (25:16, 25:22, 18:25, 25:21) bei laimėjo trečiąją vietą šių metų sezone.

Prie „Achespo“ bronzinės pergalės šiose rungtynėse daugiausiai prisidėjo 14 taškų ir 2 užtvaras atlikęs Vytautas Jurkevičius jaunesnysis (naudingumas +9), taip pat naudingai sužaidė komandos kapitonas Arnoldas Komičius (6 taškai, 1 blokas, 1 klaida). Sąlyginai nemažai taškų pelnė ir Vytautas Jurkevičius vyresnysis (8) bei Aivaras Bisigirskas (7), tačiau abu šie žaidėjai padarė lygiai tiek pat klaidų, kiek ir pelnė taškų. „Rojalių“ gretose dominavo Andrius Juknevičius, pelnęs 14 taškų, tačiau, deja, tiek pat kartų ir suklydęs, taip pat atlikęs 2 blokus. Naudingai sužaidė ir Raimundas Arbočius (12 t., 1 bl., 3 kl.) bei Raimondas Juknevičius (7 t., 3 bl., 3 kl.).

Iškart po rungtynių dėl 3 vietos, prasidėjo didysis finalas. Matyt, su startine įtampa šįkart sunkiau susitvarkyti sekėsi „baldininkams“: „Dobilas“ sėkmingai pradėjo finalinį susitikimą ir tiek pradžioje, tiek seto viduryje reikiamu metu įjungdavo aukštesnę pavarą ir pajudėjo į priekį link pergalės. Tą pirmajame sete ir pavyko padaryti rezultatu 25:17.

Po šalto dušo „Baldai Jums“ komanda atsigavo ir pradėjo demonstruoti visai kitokį žaidimą: įgavę pagreitį, „baldininkai“ nuskuodė į pergalę antrajame sete rezultatu 25:18 ir išlygino finalo setų rezultatą 1:1. Trečiajame sete „Baldai Jums“ ir toliau laikėsi ant tos praeitame sete pagautos bangos, didžiąją laiko dalį pirmavo, tačiau „Dobilas“ susiėmė ir pasivijo varžovus, rezultatas tapo 16:16, vėliau - 17:17, kai staiga arenoje dingo elektra. Rungtynes teko sustabdyti.

Pasirodo, Žeimių gatvės stotyje įvykęs gedimas paliko tam tikrus Jonavos mikrorajonus be elektros, tarp nelaimingųjų - ir Jonavos sporto arena. Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorei Reginai Stupurienei buvo pranešta, kad gedimai bus sutvarkyti iki maždaug 00:30. Sporto centro vadovams pasiūlius pratęsti finalą JKKSC salėje, pirmenybių vyr. teisėjas, Jonavos tinklinio asociacijos direktorius Žilvinas Galimovas, komandų pritarimu ir pageidavimu, perkėlė finalo rungtynes į kitą salę. Pagal oficialias tarptautinės tinklinio federacijos salės tinklinio taisykles, kuriomis, pagal pirmenybių nuostatus, yra vadovaujamasi, toks rungtynių perkėlimas reiškia, kad nutrauktas trečiasis setas anuliuojamas ir bus pradedamas iš naujo, tačiau pirmi du setai išlieka užskaitomi. Rungtynės buvo atnaujintos maždaug 40-50 min. bėgyje.

Panašu, kad toks netikėtumas ir varžybinis išsibalansavimas buvo palankesnis „Dobilui“: pastarieji galingai pradėjo trečiąjį setą ir nušlavė „baldininkus“ 25:14. „Baldai Jums“ nepasidavė, nes prarasti tikrai nebuvo ko - nebebuvo kur dingti ir ko laukti, teko kibti čempionų titulą ginančiai ekipai į atlapus. Tą pavyko padaryti, o „Baldai Jums“ pirmavo ketvirtajame sete 16:13. Tačiau čempionišką charakterį pademonstravę „Dobilo“ tinklininkai sėkmingiau sužaidė gynyboje ir puolime bei sužaidę užtikrintą seriją seto pabaigoje išplėšė pergalę 25:20 ir laimėjo visas rungtynes 3:1 (25:17, 18:25, 25:14, 25:20) bei tapo Jonavos rajono tinklinio pirmenybių čempionais 2017 metų sezone!

Čempionų gretose juodą darbą atliko komandos kapitonas Mėrūnas Savickas, pelnęs net 28 taškus ir tik 3 kartus suklydęs. Tradiciškai naudingai prie komandos rezultato prisidėjo ir Olegas Pentiochinas (16 t., 5 bl., 9 kl.), taip pat Vilius Stankevičius (6 t., 2 bl., 3 kl.). „Baldai Jums“ ekipoje geriausiai pasirodė Robertas Navickas (12 t., 4 bl., 6 kl.), Robertas Masalskas (9 t., 1 kl.), Tomas Tarosas (9 t., 1 bl., 7 kl.), o komandos lyderis buvo blankus - Arturas Daujotas surinko viso labo 6 taškus ir padarė net 13 klaidų, tad jo indėlio į „baldininkų“ kraitį tikrai pritrūko.

Po rungtynių įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje trečiąją vietą iškovojusius „Achespo“ tinklininkus medaliai apdovanojo Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojas Laurynas Gailius ir viena geriausių Lietuvos jungiančių žaidėjų, „Achema-KKSC“ komandos trenerės asistentė Raimonda Strelkauskaitė. Trečiąją vietą iškovojo: komandos kapitonas Arnoldas Komičius, Rigvita Kunevičienė, Jurgita Mukienė, Aivaras Bisigirskas, Vytautas Jurkevičius vyresnysis, Tomas Vidzickas, Vytautas Jurkevičius jaunesnysis, Audrius Balabonas ir Saulius Vencevičius.

Vicečempionus - „Baldai Jums“ komandą - medaliais ir „KavaPlius“ dovanėlėmis apdovanojo Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotoja Dalia Venckevičienė ir Jonavos tinklinio asociacijos direktorius Žilvinas Galimovas. Antrąją vietą iškovojo: komandos kapitonė Sandra Klimienė, Robertas Navickas, Arturas Daujotas, Tomas Tarosas, Rita Lisauskienė, Vilius Klimantavičius, Virginijus Čičinskas, Robertas Masalskas ir Sigitas Jurgilas.

Pirmenybių nugalėtojai - „Dobilo“ žaidėjai - čempioniškomis statulėlėmis ir „Lono“ įsteigtomis pagalvėmis „Nora“ buvo apdovanoti Jonavos rajono savivaldybės mero Eugenijaus Sabučio ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorės Reginos Stupurienės. 2017 m. Jonavos rajono tinklinio pirmenybių čempionais tapo: komandos kapitonas Mėrūnas Savickas, Olegas Pentiochinas, Gytis Kvedaravičius, Simona Ciegytė, Aira Kaunietė, Ramunė Knatienė, Vilius Stankevičius ir Edvinas Strebeika.

Tačiau tai dar ne viskas: uždarymo metu dar bus apdovanoti geriausi atkrintamųjų varžybų žaidėjai, geriausias pirmenybių septynetas, sudarytas pagal atskiras pozicijas, kuriam dovanas įsteigė „Jonavos Ortopedija“, bei geriausi kiekvienos komandos žaidėjai.

 

Panašūs straipsniai

Netikėtumas Lietuvos tinklinio čempionate - VU merginos įveikė Baltijos lygos Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komandą

Netikėtumas Lietuvos tinklinio čempionate - VU merginos įveikė Baltijos lygos Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komandą

Vienintelėse praėjusią savaitę įvykusiose TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynėse užfiksuota staigmena - Vilniaus universiteto (VU) ekipa savo aikštėje po dramatiškos kovos 3-2 (26:24, 25:2...

Savaitgalį Jonavoje praūžė net trijose sporto salėse vykęs tarptautinis kalėdinis vaikų tinklinio turnyras

Savaitgalį Jonavoje praūžė net trijose sporto salėse vykęs tarptautinis kalėdinis vaikų tinklinio turnyras

Gruodžio 27-28 dienomis net trijose sporto salėse vyko ilgametes tradicijas puoselėjantis Jonavos kūno kultūros ir sporto centro tinklinio skyriaus trenerių organizuojamas 18-asis tarptautinis vaikų tinklinio tu...

Baltijos šalių MMA čempionate jėgas bandė ir afrikiečiai

Baltijos šalių MMA čempionate jėgas bandė ir afrikiečiai

Per pusantro šimto kovotojų iš penkių valstybių demonstravo meistriškumą atvirajame mišriųjų kovos menų (MMA) Baltijos šalių čempionate. Jonavoje vykęs tarptautinis turnyras sudo...

Tinklininkė E. Kliokmanaitė padėjo savo ekipai laimėti principinį mūšį

Tinklininkė E. Kliokmanaitė padėjo savo ekipai laimėti principinį mūšį

Savaitgalį TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate įvyko intriguojanti praėjusio sezono finalininkių akistata. Čempionių titulą ginančios Kauno „Kauno-VDU“ tinklininkės išvykoje 3-1 (25:19, 23:25, 25:...

Žeimiuose - Vasario 16-ąjai skirtas tinklinio turnyras

Žeimiuose - Vasario 16-ąjai skirtas tinklinio turnyras

Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje vyko tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jame dalyvavo trys komandos, sudarytos iš moksleivių, jų tėvų ir bendruomenės ...

Baltijos moterų tinklinio lygoje – dramatiškos Jonavos ir Kauno ekipų pergalės

Baltijos moterų tinklinio lygoje – dramatiškos Jonavos ir Kauno ekipų pergalės

Baltijos moterų tinklinio lygoje savaitgalį pergalėmis nudžiugino Jonavos „Aušrinės-KKSC“ ir Kauno „Kauno-VDU“ ekipos. Jonavos ekipa vienintelėse savo savaitgalio rungtynėse namuose 3-2 (17:25, ...

Po švenčių Lietuvos tinklininkės stoja į kovą Baltijos čempionate

Po švenčių Lietuvos tinklininkės stoja į kovą Baltijos čempionate

Besibaigiant šventiniam laikotarpiui bus pratęstos kovos Baltijos moterų tinklinio čempionate. Visos trys Lietuvos komandos jau savaitgalį sieks pirmųjų pergalių 2020 metais. Sirgalių palaikymo ...

Jonaviečių rezultatai Lietuvos lengvosios atletikos čempionatuose

Jonaviečių rezultatai Lietuvos lengvosios atletikos čempionatuose

Vasario 29 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo dvi dešimtys Jonavos kūno kultūros ir sporto centro jaunųjų lengvaatlečių. ...

Kauno ir Alytaus tinklininkės - per žingsnį nuo Baltijos lygos pusfinalio

Kauno ir Alytaus tinklininkės - per žingsnį nuo Baltijos lygos pusfinalio

Savaitgalį buvo sužaistos pirmosios Baltijos moterų tinklinio lygos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo dvi Lietuvos komandos iš trijų. Baltijos čempionių titulą ginančios Alytau...

Jonavos tinklininkės - per žingsnį nuo pusfinalio

Jonavos tinklininkės - per žingsnį nuo pusfinalio

Trečiadienį sužaistose TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Jonavos „Aušrinės-KKSC“ klubas išvykoje 3-0 (25:18, 25:20, 25:17) nugalėjo Kauno LSU ekipą. ...

„Jonava“ namų aikštę apgynė sutriuškindama „Ežerūną“

„Jonava“ namų aikštę apgynė sutriuškindama „Ežerūną“

Puikiai tritaškius pataikiusi „Jonava“ (10-20) VIKINGLOTTO-NKL antroje grupėje namuose 98:71 (24:18, 17:15, 30:15, 27:23) sutriuškino Molėtų „Ežerūno“ (12-18) krepšininkus. „Jonavos“ krepšininka...

Paaiškėjo draugijos „Aidas“ rengtų šachmatų 2020 m. pirmenybių nugalėtojas

Paaiškėjo draugijos „Aidas“ rengtų šachmatų 2020 m. pirmenybių nugalėtojas

Po įtemptų ne vienos dienos kovų -  paaiškėjo draugijos „Aidas“ rengtų šachmatų pirmenybių nugalėtojas. Jonavos šachmatų draugija "Aidas" surengė 2020 m. Jonavos šachmatų pirmenybes, kuriose dal...

Iš LIDL-MKL visų žvaigždžių dienos jonaviečiai grįžo su „Bauduko“ konkurso čempiono titulu

Iš LIDL-MKL visų žvaigždžių dienos jonaviečiai grįžo su „Bauduko“ konkurso čempiono titulu

Pirmąją pavasario dieną Kėdainių arenoje vyko LIDL - Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) visų žvaigždžių diena. Šioje šventėje iš visos Liet...

Futbolo taurės turnyras, skirtas Antanui Vaitkevičiui atminti

Futbolo taurės turnyras, skirtas Antanui Vaitkevičiui atminti

Vasario 22 dieną Juškonių kaimo sporto salėje vyko Jonavos rajono mėgėjų  futbolo komandos „Lankesa“ narių salės futbolo turnyras, skirtas Antano Vaitkevičiaus atminimo taurei laimėti. Anksčiau „Lankesos“ fu...

Padėtas taškas pirmajame senjorų FUTSAL pirmenybių sezone

Padėtas taškas pirmajame senjorų FUTSAL pirmenybių sezone

Pirmą kartą surengtose Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresnių) Futsal pirmenybėse paskelbta sezono pabaiga, nugalėtojai ir geriausi žaidėjai. Pirmenybės startavo 2019 m. lapkričio pabaigoje ir tu...

Paskutiniai šių metų sporto renginiai

Paskutiniai šių metų sporto renginiai

Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kviečia į paskutinius šių metų sporto renginius: Gruodžio 27-28 d. – Kalėdinis JKKSC tinklinio turnyras (Jonavos sporto arenoje (Žeimių g. 17) ir Jonavos kū...