Chemikų g. 136 parkavimo aikštelės įrengimas

 Chemikų g. 136 parkavimo aikštelės įrengimas
RGP 30
2017-08-30 16:08 2017

Ar pamenate, kaip atrodė Chemikų g. 136-ojo namo ne vietoje statomų automobilių išdarkyta veja ir gyventojų išminti takeliai?

Nemažai problemų ir nepatogumų dėl tokios aplinkos ir privažiavimo kildavo šiame pastate veikiančioms socialinėms ir neįgaliųjų organizacijoms. Viso kadaise buvusiame vaikų darželyje veikia daugiau nei 20 įvairių organizacijų.

Dėl šios teritorijos Jonavos rajono savivaldybė yra gavusi ne vieną prašymą spręsti problemą.

Šią savaitę pastato prieigos atnaujintos. Peržiūrėjus teritorijos išplanavimą, suderinus su Jonavos savivaldybės architektu čia įrengta aikštelė, padaryti privažiavimai.

Sutvarkyta senoji ir įrengta naujoji parkavimo aikštelės, kuriose įrengtos ir specialios vietos automobilius statyti neįgaliesiems, sutvarkyta aplinka. 

Panašūs straipsniai

Dėl Jonavos miesto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų

Dėl Jonavos miesto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų

Jonavos miesto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai vyks 2019 m. gegužės 27 dieną. Kviečiame aktyvius, besidominčius miesto problemomis, veiklius asmenis registruotis į kandidatų sąrašą ir/arba miesto gyventojams i...

Įvyko pirmasis naujos Saugaus eismo komisijos posėdis

Įvyko pirmasis naujos Saugaus eismo komisijos posėdis

Pirmajame naujos Saugaus eismo komisijos (pirmininkas – savivaldybės tarybos narys Erlandas Andrejevas) posėdyje svarstyti žmonių prašymai, susiję su eismo saugumu. Į Saugaus eismo komisiją (SEK) kreipės...