Darbingas gaisrininkų savaitgalis

Darbingas gaisrininkų savaitgalis
VAS 19
2018-02-19 10:27 2018

Vasario 17 d. pranešta, kad  Jonavos r. sav., Bukonių sen., Vaivadiškių k., dega medinė malkinė, šalia – gyvenamasis namas. Priešgaisrinei atvykus į įvykio vietą, degė medinė malkinė, kurios stogas dengtas šiferiu. Malkinė buvo priblokuota prie mūrinio ūkinio pastato. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardyta malkinė, išdegė 1 m3 malkų, apdegė ūkiniame pastate sukrautas šienas (3 t).

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Šilų sen., Gudžionių k., automobilis nulėkė nuo kelio, gali būti prispaustas žmogus. Automobilis „Nissan Almera“ buvo nuvažiavęs nuo kelio, prispaustų ir nukentėjusių žmonių nebuvo. Atjungtas automobilio akumuliatorius.

Tos pačios dienos vakarą Šveicarijos sen., Bartonių k., vėl gautas pranešimas, kad dega malkinė, tačiau tarnybos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad gaisro jau nebuvo. Gyventojai užgesino patys. Nuo išpiltų pelenų malkinėje buvo užsidegusios šiukšlės.

Asociatyvi Youtube nuotrauka 

 

 

Panašūs straipsniai

Šventinis savaitgalis Jonavoje – alkoholis liejosi laisvai

Šventinis savaitgalis Jonavoje – alkoholis liejosi laisvai

Kaip pranešė Kauno apskr. VPK Jonavos r. policijos komisariatas, vasario 16-17 dienomis Jonavos rajone alkoholis liejosi laisvai, netrūko smurto atvejų.  Vasario 16 d.  apie 17 val. Jonavoje, Kosmonautų ...

Rekordinis iškvietimų ugniagesiams gelbėtojams skaičius

Rekordinis iškvietimų ugniagesiams gelbėtojams skaičius

Itin „karštas“ ir liepsnojantis savaitgalis išpuolė Jonavos ugniagesiams gelbėtojams. Jau nuo balandžio 5 dienos pareigūnams prasidėjo pats darbymetis. Balandžio 5-ąją apie 6 val. 15 min. pranešta, kad  ...