Darbingas ketvirtadienis priešgaisrinei tarnybai

Darbingas ketvirtadienis priešgaisrinei tarnybai
BIR 01
2018-06-01 07:17 2018

Paskutiniąją kalendorinio pavasario dieną nemažai pranešimų gavo Jonavos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Gegužės 31 d., apie 07:40 val., gautas pranešimas,  kad Proskynos g. 12 prie miško kūrenamas laužas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad buvo deginamos gamtinės atliekos, o degimas kontroliuojamas. Gyventojai degimą užgesino patys, užpildami kibirą vandens.

Tą pačią dieną, apie 13 val. ir apie 17 val. gauti du pranešimai, kad Virbalų g. dega žolė. Abejais atvejais išdegė sausa žolė ir pieva apie 30 a plote. Šie iškvietimai užregistruoti kaip žolės, ražienų, augalininkystės atliekų deginimas.

Ketvirtadienio vakarą sausa deganti žolė užgesinta ir Šveicarijos sen., Gulbiniškių k. Tai taip pat užregistruota kaip žolės, ražienų, augalininkystės atliekų deginimas.

Vėlų ketvirtadienio vakarą, apie 22 val. priešgaisrinė tarnyba gavo pranešimą iš Greitosios medicinos pagalbos (GMP), kad Laisvės g. ir P. Vaičiūno g. sankryžoje susidūrė du automobiliai. Buvo susidūrę du automobiliai – „Audi A3“ ir „Volkswagen Polo“. Prispaustų žmonių nebuvo. Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba po įvykio nuvalė kelio dangą.

Parengta pagal Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvykių suvestinę