„Degantis“ ketvirtadienis

„Degantis“ ketvirtadienis
BIR 08
2018-06-08 09:37 2018

Birželio 7 – osios rytą, apie 9 va. 30 min pranešta, kad Kulvos sen., Kurmagalos k. dega automobilis „Volvo XC90“.  Transporto priemonė buvo užgesinta iki PGP atvykimo, tačiau gaisro metu išdegė variklio skyrius, įskilo priekinis stiklas. Gaisras kilo dėl transporto priemonės elektros instaliacijos gedimo.       

Tą pačią dieną, apie 14 val. pranešta, kad Šilų sen., Ilgabradų k. nulūžęs medis atsirėmęs į kitą medį, gali bet kada nukristi ant važiuojamosios dalies. Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pavojingai pasvirusį medį pašalino.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį apie 1 val. gautas pranešimas, kad iš kiemo pusės dega Chemikų g.6 devynaukščio namo balkonas ketvirtame aukšte. Atvykus priešgaisrinei tarnybai, balkonas degė atvira liepsna.

Gaisro metu išdegė balkonas, apdegė namų apyvokos daiktai, kambario langas, balkono durys, aprūko patalpos. Savininko namuose nebuvo. Pastatas daugiabutis, o kadangi gaisras kilo 4 aukšte, todėl visiems 4–9 aukštų gyventojams rekomenduota išeiti iš patalpų, kol bus išvėdintos.

Įvykis tiriamas                  

 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai