Dūmų detektorius išgelbėjo bukoniškių gyvybes

Dūmų detektorius išgelbėjo bukoniškių gyvybes
GRU 09
2019-12-09 08:49 2019

Pranešimas apie viename Bukonių sen., Liepių k. Dzūkų gatvės name kilusį gaisrą buvo užregistruotas gruodžio 7 dieną, 3 valandą 52 minutės. Gelbėjimo tarnybų pagalbos šaukėsi gyventojai teigdami, kad dega 2 aukštų namas, iš rūsio rūksta dūmai.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai aptiko rūsyje degusias prie krosnies sudėtas malkas.

Dūmų detektorius išgelbėjo bukoniškių gyvybes. Kilus gaisrui bei suveikus name įrengtam dūmų detektoriui gyventojai išėjo į lauką. Po medikų apžiūros moteris (1993 m.), galimai prisikvėpavusi smalkių, vykti į gydymo įstaigą atsisakė.

Gaisro metu apdegė ir aprūko 2 aukštų namo rūsio patalpa.

Efektyvus apsisaugojimo nuo galimo gaisro būdas – įsirengti dūmų detektorius, jei to dar nesate padarę. Daug materialinės ir moralinės žalos pridaro per vėlai pastebėtas gaisras. Šie jutikliai greitai ir patikimai užfiksuoja vos kilusį gaisrą. Detektoriuje esanti sirena informuoja jus ir kaimynus apie iškilusią grėsmę, tad galima suspėti lokalizuoti beįsiplieskiančią ugnį, kol ji dar nepasiglemžė jūsų turto ar net gyvybės. 

 

Panašūs straipsniai

Gaisro metu Užusaliuose žuvo žmogus

Gaisro metu Užusaliuose žuvo žmogus

Sausio 15-osios vakarą, apie 20 val. 46 min. gautas pranešimas, kad Užusalių sen., Pašilių k., S/B ,,Pašiliai", Beržyno g. dega kaimynų medinis namas, o viduje yra neįgalus asmuo. Atvykus ugniagesiams, m...

Jurkonių kaimo name rastas vyriškio lavonas

Jurkonių kaimo name rastas vyriškio lavonas

Kaip pranešė Kauno AVPK Jonavos policijos komisariatas, rugsėjo 11 dieną, apie 16 val. 26 min., gautas pranešimas, jog reikia policijos ir ugniagesių gelbėtojų pagalbos. Paskambinusi moteris teigė, jog a...