Futbolo klube „Jonava” naujas treneris - Darius Gvildys

Futbolo klube „Jonava” naujas treneris - Darius Gvildys
GRU 23
2017-12-23 15:57 2017

Po istorinio sezono FK „Jonava” tęsia tarpsezonio darbus ir rikiuoja savo gretas. Su įspūdingos patirties turinčiu treneriu Dariumi Gvildžiu sutartis pasirašyta kitų metų sezonui. Strategas praėjusį sezoną dirbo Alytaus „Dainavos” klube.

Naujasis komandos treneris Darius Gvildys yra kilęs iš Kauno – savo 15-ką metų trukusią karjerą jis pradėjo Kauno „Bangos” ekipoje, po to žaidė FBK „Kaunas”, Rusijos ir Latvijos lygose žaidusiose komandose, o karjerą užbaigė Marijampolės „Sūduvos” gretose. Treneris, dar būdamas žaidėju, su nacionalinės rinktinės marškinėliais sužaidė 11-ką rungtynių. Baigęs karjerą, pasirinko trenerio kelią –  A lygos trenerio patirtį pradėjo kaupti FBK „Kaunas” klube.

46-erių metų strategas pastaraisiais sezonais dirbo Tauragės, Šilutės, FBK „Kaunas”, Marijampolės „Sūduvos”, Kauno „Stumbro” ekipose.

Treneris Darius Gvildys džiaugiasi prisijungęs prie ekipos:

„Jonavą pasirinkau dėl klubo keliamų aukščiausių tikslų, profesionalaus požiūrio ir noro sukurti geriausias sąlygas. Per savo karjerą turėjau šansą įgyti įvairiausios patirties ir tikiuosi, jog pavyks ją išnaudoti dirbant čia. Mėgstu sustyguotą gynybą ir agresyvų puolimą -fanams galiu pažadėti, jog matysite nuožmią kovą kiekviename aikštės centimetre, nežiūrint į švieslentėje degantį rezultatą.”

Aukštus tikslus kelianti Jonavos ekipa pasiruošimą sezonui pradės sausio 3-ąją dieną.

Panašūs straipsniai