Futsal A lyga: Paskutiniai štrichai, sezono pabaiga ir B.Spietinio atsiprašymas

Futsal A lyga: Paskutiniai štrichai, sezono pabaiga ir B.Spietinio atsiprašymas
VAS 12
2021-02-12 16:22 2021

Šį trečiadienį pralaimėjusi Kauno „Vyčiui“ „Akmenės“ komanda sužaidė paskutiniąsias reguliaraus sezono rungtynes. Kadangi ši ekipa yra ant aštuntojo turnyro lentelės laiptelio, tai reiškia, kad reguliaraus sezono pabaiga jai sutaps su sezono pabaiga.

Savaitgalį bus sužaistos dar ketverios rungtynės, o jų metu reguliarųjį sezoną užbaigs „Radviliškis“, „Turbotransfers“ ir „Gargždų Pramogos“.

 

2021 m. vasario 13 d. 13:00 val.

„ŠSPC-Radviliškis“ – Vilniaus „TurboTransfers“

Radviliškio sporto arena

Prieš sezoną atrankiniame turnyre teisę A lygoje žaisti išsikovoję „Radviliškio“ futbolininkai labai ilgai negalėjo iškovoti taškų, tačiau paskutinį sezono savaitgalį pasitinka ramūs – jie jau yra užsitikrinę vietą ir kitam sezonui.

„TurboTransfers“ tokia prabanga pasigirti negali – vilniečiams būsima dvikova gali tapti išgyvenimo rungtynėmis. Dar labiau – net ir laimėję, vilniečiai gali nusiristi į turnyro lentelės paskutinę vietą bei iškristi iš lygos.

„Turėjome gana neblogą pasiruošimą sezonui, sužaidėme trejas draugiškas rungtynes su „Vikingais“ (dusyk) ir su „Vyčiu“. Deja, prieš pat pirmas rungtynes komandą užpuolė koronavirusas, visi dviem savaitėms sulindome į lovas, grįžome, o po savaitės – darsyk korona. Vėl dešimt dienų be treniruočių, o visa komanda saviizoliacijoje.

Grįžę pradėjome auginti raumenis ir šiai dienai turime kiek pagerėjusį žaidimą bei didesnį taškų kraitį čempionate. Kaip pirmam sezonui, pasiekėme tikrai neblogą rezultatą, žengėme žingsnį į priekį, o paskutinėse rungtynėse sieksime nugalėti ir sezoną užbaigti linksma nata“, - sakė „Radviliškio“ kapitonas Kristupas Petravičius.

„Su „Radviliškiu“ panašumų turime ne tiek ir mažai. Pirmajame rate tiek jiems, tiek mums, rungtynių dieną iškritus keliems žaidėjams, nebuvo kam jų pakeisti. Kitaip tariant, nei jie, nei mes neturėjome lygiaverčių keitimų, o žinant šiandieninę situaciją, tas suolelio gylis reiškia labai daug.

Kalbant apie skirtumus, tai jie turi namų areną, o mes – ne (šypsosi). Gal kažkada ir Vilniuje turėsime salės futbolui tinkančią areną, kad ir kaip juokingai tai beskambėtų.

Antrajame rate pasipildėme 5-6 žaidėjais, todėl nebesijausdavome taip, kad rungtynių pabaigoje nelieka jėgų. Aišku, sustiprėjo tarpusavio ryšiai, susižaidėme, atradome gerai veikiančius ketvertus, todėl pagerėjo ir patys rezultatai“, - sakė „TurboTransfers“ puolėjas Aurimas Tamaliūnas.

 

2021 m. vasario 13 d. 15:15 val.

„Šiauliai“ – Kauno „Vytis“

Radviliškio sporto arena

„Vytis“ yra mažiausiai rungtynių sužaidusi komanda lygoje, bet nepaisant to jau šeštadienį gali pakilti į pirmą vietą turnyro lentelėje. Tam reikia nugalėti „Šiaulius“. Pastarųjų situacija tokia, kad teoriškai reguliariajame sezone šiauliečiai dar gali pakilti iki trečios vietos, bet gali nukristi ir iki šeštos. Be kokiu atveju, „Šiauliai“ atkrintamųjų varžybų etape tikrai žais.

„Galėjome turėti ir dar geresnį rezultatą, tačiau mums trūko stabilumo. Pagrindinė priežastis tikriausiai ta, kad per visą sezoną neatradome optimalios sudėties. Sezoną pradėjome su vienais žaidėjais, dabar žaidžiame su visai kitais.

Rungtynėse su „Vyčiu“ stengsimės laimėti. Bus sunku? Taip, bet kaip sakoma, kamuolys apvalus, todėl atimti taškus tikrai galime“, - sakė „Šiaulių“ futbolininkas Kildras Kavaliukas.

„Vyčiui“ šios rungtynės bus priešpaskutinis jėgų patikrinimas prieš vasario 20 dieną įvyksiančią UEFA futsal Čempionų lygos aštuntfinalio akistatą.

„Mūsų paskutinės rungtynės prieš „Akmenę“ nebuvo lengvos. Varžovai primetė kietą žaidimą, o mūsų ekipoje šansą gavo ir mažiau čempionate žaidžiantys žaidėjai. Kalbant apie būsimą dvikovą, tai svarbiausia šiai dienai neprarasti taškų čempionate ir negauti traumų prieš Čempionų lygos dvikovą Rusijoje. Iš „Šiaulių“ tikimės pajėgaus pasipriešinimo, nes su jais niekada nebūna lengva“, - sakė geriausias praėjusios savaitės lygos žaidėjas Lukas Sendžikas. 

 

2021 m. vasario 13 d. 17:30 val.

„Panevėžys-Sportidus“ – „Gargždų Pramogos“

Radviliškio sporto arena

Nors panevėžiečiai ir užima paskutinę turnyro lentelės vietą, tačiau dar prieš rungtynes teigti, kad ši komanda neturi šansų – būtų neteisinga. Kaip tik, būtent, „Sportidus“ turės žymiai didesnę motyvaciją bei siekį iškovoti taškus ir išgelbėti sezoną. Matematika paprasta – panevėžiečiams iki reguliaraus sezono pabaigos liko dvejos rungtynės, per kurias reikia surinkti dviem taškai daugiau nei „TurboTransfers“ surinks per dvikovą su „Radviliškiu“.

„Praėjusiose rungtynėse netekome kelių svarbių žaidėjų, tad būsima dvikova bus labai sunki. Blogiausia, kad iki šiol praradome svarbius taškus tose rungtynėse, kuriose tikrai kad galėjome juos iškovoti. Treneris sudėlios planą, mes bandysime įvykdyti, tačiau tam, kad išsigelbėtumėm, neabejotinai, mums prireiks sėkmės“, - sakė „Panevėžys-Sportidus“ pastarųjų rungtynių atakų lyderis Mantas Adomėnas.

Skirtingai nei panevėžiečiai, „Gargždų Pramogų“ atstovai tikrai žais atkrintamosiose varžybose. Vienintelis klaustukas – ar komanda startuos iš penktos, ar iš šeštos pozicijos?

„Kaip ir anksčiau esu minėjęs, jokios tragedijos nėra ir nebuvo. Eisime žaisti, kaip visada, susikoncentravę, bet atsipalaidavimas tikrai gali jaustis. Nieko daug naujo nerodysime šitose rungtynėse, žaisime kaip ir visada. Reguliarus sezonas parodė, kad ir žemiau esančios komandos atima taškus, tai manau tiek jiems, tiek mums rungtynės bus be didesnio spaudimo, nors mūsų komandos ir mano tikslas – reguliarų sezoną užbaigti pergalinga nata“, - sakė „Gargždų Pramogų“ atstovas Aurimas Skurdelis.

 

2021 m. vasario 14 d. 14:00 val.

Alytaus „Dainava“ – Jonavos „Vikingai“

Prienų sporto ir pramogų arena

Čempionato debiutantė Alytaus „Dainava“ sekmadienį užbaigs reguliarųjį sezoną, tačiau vėliau persikels ir į atkrintamąsias varžybas. Alytiškiai keturiais taškais lenkia septintoje vietoje esantį „Radviliškį“, tad bent dėl vieno gali būti ramūs. Dvikova su „Vikingais“ gali padėti atskleisti, ko verta ši ekipa bus atkrintamųjų varžybų etape.

„Kaip bepasibaigtų sezonas, vertinu jį teigiamai. Debiutiniame sezone komanda įvykdė iškeltus tikslus ir demonstravo visai kokybišką futbolą. Aišku, yra kur tobulėti, tačiau taip bus visada. Paskutinis reguliaraus sezono varžovas yra čempionato lyderis, tačiau nereiškia, kad jis neįveikiamas. Didelių stebuklų čia tikrai nėra“, - sakė pretendentas į lygos rezultatyviausio futbolininko titulą Vytautas Lukša.

„Vikingai“, kad ir kaip gerai žaistų čempionate, savaitės vidury gavo „niuksą“ nuo pirmoje lygoje žaidžiančio Kauno „Smūgio“. Neįvertinę varžovų, Jonavos atstovai po baudinių serijos turėjo pripažinti varžovų pranašumą bei pasitraukti iš taurės turnyro.

„Mes negalvojame apie reguliarųjį sezoną, mes visada galvojame apie būsimas kitas rungtynes. Mūsų tikslas – kiekviename mače pasiekti pergalę. Viso sezono metu šlifuojame savo derinius bei taktines schemas, nori nenori aišku pagalvojame apie atkrintamąsias, bet bent jau aš asmeniškai neseku lentelės, net nežinau kas realiausias mūsų varžovas pusfinalyje. Kodėl? Nes aš galvoju, kad jeigu nori tapti čempionu, nesvarbu prieš ką žaidi, laimėti būtina prieš visus.

Dėl taurės rungtynių noriu atsiprašyti visų Jonavos „Vikingų“ fanų bei vadovybės, kadangi tose rungtynėse mums pritrūko profesionalumo. Nesugebėjome tinkamai nusiteikti, o tai lėmė, kad gavome šlapiu skuduru per veidus. Pasiteisinimų neieškosime. Pralaimėjome dėl savo nenusiteikimo, bet norėtųsi žaisti pagal visas futsalo taisykles. Mūsų pagrindinis tikslas yra užimti pirmą vietą lygoje, todėl žiūrint iš kitos pusės mes galėsime susikoncentruoti šiame fronte. Taurės varžybos mus puikiai nuleido ant žemės, nes gal jau buvome per daug užrietę nosis. Turime padaryti išvadas ir eiti laimėti būsimas rungtynes“, - sakė Benas Spietinis.

Panašūs straipsniai

„CBet“ komandą it kumštį norintis matyti V.Šeškus: „Ši lyga kaip niekad stipri“

„CBet“ komandą it kumštį norintis matyti V.Šeškus: „Ši lyga kaip niekad stipri“

Svarbiai akistatai su „Telšiais“ besirengę Jonavos „CBet“ krepšininkai priversti padaryti pauzę. Dėl patvirtinto COVID-19 atvejo nukeltos abejos šią savaitę turėjusios vykti „CBet“ ir „Telšių“ tarpusavio run...

Po virtualių Lietuvos bėgimo taurės apdovanojimų – naujos ambicijos 2021-iesiems metams

Po virtualių Lietuvos bėgimo taurės apdovanojimų – naujos ambicijos 2021-iesiems metams

Praėjusią savaitę vykusiame virtualiame renginyje buvo pagerbti ir pasveikinti 2020 metų Lietuvos bėgimo taurės (LBT) sezono laureatai. Nors metai, kaip ir visiems Lietuvos žmonėms, buvo išskirtiniai, LBT or...

Čempionai ir vicečempionai naująjį Optibet Futsal A lygos sezoną pradėjo sunkiomis pergalėmis

Čempionai ir vicečempionai naująjį Optibet Futsal A lygos sezoną pradėjo sunkiomis pergalėmis

Sekmadienį Prienų sporto arenoje buvo sužaisti likę trys pirmojo Optibet Futsal A lygos turo susitikimai. Pergalingai naująjį sezoną sugebėjo pradėti praėjusio sezono čempionai ir vicečempionai,...

J.Jeremejevo vedami „Vikingai“ neleido „Dainavai“ reguliaraus sezono užbaigti pergalingai

J.Jeremejevo vedami „Vikingai“ neleido „Dainavai“ reguliaraus sezono užbaigti pergalingai

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriomis savo reguliarųjį sezoną užbaigė Alytaus „Dainava“. Visgi, pergalingai jo užbaigti nepavyko, kadangi Jonavos „Vikingai“ net 6:0 su...

FUTSAL: „Vikingai“ ir „Šiauliai“ pergales šventė įmušdami po 5 įvarčius

FUTSAL: „Vikingai“ ir „Šiauliai“ pergales šventė įmušdami po 5 įvarčius

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje vakar buvo pradėtos dešimtojo turo rungtynės. Naujuosius metus pergalingai pradėjo Jonavos „Vikingai“ ir FA „Šiauliai“, kurie pergales iškovojo, įmušdami po penkis įvarčius. ...

FUTSAL: J.Jeremejevo ir R.Gedmino „hat-trickai“ atnešė jų klubams pergales

FUTSAL: J.Jeremejevo ir R.Gedmino „hat-trickai“ atnešė jų klubams pergales

Sekmadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergalėmis džiaugėsi Jonavos „Vikingai“ ir ...

„Vikingų“ naujokų įvarčiai apkartino „Radviliškio“ sezono pradžią

„Vikingų“ naujokų įvarčiai apkartino „Radviliškio“ sezono pradžią

Šeštadienio popietę Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo tęsiamos antrojo turo kovos. Vienintelėse dienos rungtynėse sezono debiutą turėjo ŠSPC „Radviliškis“, tačiau namuose žaidusi komanda 0:2 nusileido ...

Edvinas Šeškus: „Neatsisakyčiau Jonavoje likti ilgesniam laikui“

Edvinas Šeškus: „Neatsisakyčiau Jonavoje likti ilgesniam laikui“

Jonavos „CBet“ komandą sausio pabaigoje papildęs Edvinas Šeškus neatmeta galimybės su šiuo klubu susieti ilgalaikius karjeros tikslus. Į Nacionalinę krepšinio lygą („Vikinglotto-NKL“) krepšininkas grįžo po p...

„Vikingai“ sutriuškino „Šiaulių“ ekipą

„Vikingai“ sutriuškino „Šiaulių“ ekipą

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje trečiadienį buvo sužaistos vienerios atidėtos 15-ojo turo rungtynės. Jose susirėmė Jonavos „Vikingai“ ir FA „Šiauliai“, o užtikrintą pergalę rezultatu 5:1 iškovojo Jonavos kl...

Lyderių akistatoje – lygiąsias išplėšęs J.Jeremejevo įvartis paskutinę sekundę

Lyderių akistatoje – lygiąsias išplėšęs J.Jeremejevo įvartis paskutinę sekundę

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienį buvo sužaistos dvejos 12-ojo turo rungtynės. Būtent šįvakar vyko centrinė turo dvikova, kurioje susirėmė du lygos lyderiai – Kauno „Vytis“ ir pirmaujantys Jonavos ...

Optibet Futsal A lygoje favoritai šventė sunkias pergales

Optibet Futsal A lygoje favoritai šventė sunkias pergales

Šeštadienį Prienų sporto ir pramogų arenoje buvo sužaistos trejos aštuntojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Šiame ture kol kas pergales šventė favoritai, tačiau jos nei vienai komandai nebuvo lengvos....

Naująjį „Optibet“ Futsal A lygos sezoną „Vikingai“ pradėjo sunkia pergale

Naująjį „Optibet“ Futsal A lygos sezoną „Vikingai“ pradėjo sunkia pergale

Šį savaitgalį Prienuose ir Radviliškyje startavo naujasis „Optibet“ Futsal A lygos sezonas, kuriame varžosi ir Jonavos „Vikingai“, praėjusiame sezone užėmę antrąją vietą. ...

Galingas E. Šeškaus debiutas paženklintas didžiausia sezono pergale

Galingas E. Šeškaus debiutas paženklintas didžiausia sezono pergale

Jonavos „CBet“ (16-2) be didesnio vargo sutriuškino Mažeikių „Erelius“ (6-19), o į Nacionalinę krepšinio lygą („Vikinglotto-NKL“) sugrįžęs Edvinas Šeškus prie pergalės prisidėjo 20 taškų. „CBet“ iškovojo per...

V. Šeškus nesitiki lengvo ,,BC Jonava" starto: ,,Įsibėgėsime"

V. Šeškus nesitiki lengvo ,,BC Jonava" starto: ,,Įsibėgėsime"

„Iš pradžių bus sunku, bet įsibėgėsime“, – sezono išvakarėse sako Virginijus Šeškus. „BC Jonava“ dar nebaigė komandos komplektacijos darbų, tačiau draugišką „Mero taurės“ turnyrą treneris pasitinka pozityvia...

Dar vienas įvarčių lietus ir „Vikingų“ pergalė

Dar vienas įvarčių lietus ir „Vikingų“ pergalė

Vėlų trečiadienio vakarą Jonavos sporto arenoje buvo sužaistos likusios devintojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Devintajame ture jau buvo įprastas įvarčių lietus, jį buvo galima išvysti ir šiose run...

Pastiprinimas: į Jonavą atvyksta du naujokai

Pastiprinimas: į Jonavą atvyksta du naujokai

Jonavos „CBet“ pasirašė sutartis su dviem naujokais. Po penkerių metų pertraukos į Nacionalinę krepšinio lygą („Vikinglotto-NKL“) sugrįžta Edvinas Šeškus. Komandą taip pat papildo įžaidėjas Liamas O'Reilly, ...