Iš ganyklos pavogė arklį

Iš ganyklos pavogė arklį
SPA 17
2017-10-17 09:10 2017

Jonavos policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl arklio vagystės.

Savaitgalį dieną vyras (gim. 1936 m.), gyv. Jonavos r., Šveicarijos sen., Gaižiūnų k., pastebėjo, kad iš šalia namų esančios ganyklos pavogtas arklys. Dėl vagystės padaryta žala apie 2000 eurų.

Pastaruoju metu tai ne pirmoji arklio vagystė Jonavos rajone. Rugsėjo 24 d. Kulvos seniūnijos gyventojas pasigedo ganykloje buvusio arklio. Tą patį rytą dar iki nukentėjusysis kreipėsi į policijos pareigūnus dėl pavogto arklio, kelyje Panevėžys – Aristava – Sitkūnai dirbę pareigūnai 64-ame kilometre patikrinimui sustabdė automobilį "Peugeot Boxer". Patikrinimo metu automobilyje buvo rastas arklys.

Tiek vairuotojas, tiek ir arklys, kuris, kaip paaiškėjo, buvo pavogtas Jonavos r., buvo pristatyti į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatą. Po pietų gyvūnas jau buvo grąžintas savininkui.

A.Barzdžiaus nuotr. 

Panašūs straipsniai

Neramus paskutinis vasaros savaitgalis

Neramus paskutinis vasaros savaitgalis

Neramus paskutinysis kalendorinės vasaros savaitgalis išpuolė tiek policijos pareigūnams, tiek ugniagesiams gelbėtojams. Tarnybų įvykių suvestinėse, pradedant nuo penktadienio, baigiant – sekmadieniu, netrūksta ...