Gražiausios bei šauniausios kaimo merginos konkurse – ir kraštietė Leta Dagilytė

Gražiausios bei šauniausios kaimo merginos konkurse – ir kraštietė Leta Dagilytė
SPA 11
2019-10-11 11:41 2019

Trąšų tiekėja „Timac Agro Lietuva“ ir portalas „Agroeta.lt“ liepos pradžioje paskelbė vieno įspūdingiausių šių metų socialinių projektų – „Mis Timac Agro – Agroeta.lt“ rinkimus. Pastaruosiuose dėl gražiausios ir šauniausios kaimo merginos titulo rungiasi ir jonavietė Leta Dagilytė (23 m.). Konkursas finišuos jau spalio 15-ąją, tad kviečiame palaikyti kraštietę ir balsuoti už ją.

Vaikystė kaime

Kaip sako pati Leta, dalyvauti konkurse ji nusprendė pamačiusi skelbimą apie jį. Įvertinusi visas sąlygas bei reikalavimus, mergina užpildė anketą ir tai tapo pretendente į gražiausios kaimo merginos titulą.

Ką jaunai jonavietei reiškia kaimas?

,,Žmogaus prigimtis ir šauksmas susilieja į viena gamtos visumą. Man šis poreikis yra ženkliai didesnis nei kitiems, kadangi nuo vaikystės dienas, savaitgalius, vasaras leisdavau viename Jonavos rajono kaime.

Mano Senelis Olegas Vlasovas išmokino mane įvairių darbų – nuo traktorių vairavimo iki melžimo rankomis ir tam skirtais aparatais, nuo avių kirpimo iki pašarų paskirstymo gyvuliams“, - pasakoja Leta.

Didžiuojasi ryšiu su kaimu

Iki šiol yra žmonių, kurie, kalbėdami apie kaimo gyventojus, vadovaujasi ne pačiais gražiausiais stereotipais. Paklausta apie tai Leta tikina, kad ji didžiuojasi turėdama ryšį su kaimu.

,,Manau, kad darbas žmogų puošia. Kalbu apie vidinį grožį - tam reikia daug valios ir kantrybės, užsispyrimo ir meilės.. Kas rytą atsikelti tą pačią valandą, vakare tą pačią valanda atlikti tuos pačius darbus. Kaimo žmonės ,,neturi“ savaitgalių - kiekviena diena yra panaši, bet kartu ir skirtinga. Man gera kaime. Ten - sava gamta, sava atmosfera, savas rezultatas“, - teigė jonavietė.

Grožio supratimas

„Mis Timac Agro – Agroeta.lt“ – gražiausios kaimo merginos rinkimai. Ką grožis reiškia pačiai Letai?

,,Nepaisant to, kad dirbu grožio srityje ir šiuo metu siekiu aukštesniu sportinių tikslų, man grožis yra laisvė – laisvė būti savimi, daryti kas artima sielai, nesigėdyti savo būties.

Išvaizda – įrankis, kuris padeda kastis kelia į visuomenę. O graži kaimo mergina, tai mergina su ugnele akyse, laiminga savo aplinka ir motyvuojanti kitus“, - užtikrintai teigė Leta.

Balsavimas – portale

Jei norit atiduoti savo balsą už Letą, tai galite padaryti čia.

Misei atiteks ne tik nuostabi karūna, bet ir 2 000 Eur premija, madingas rankinis laikrodis, gėlės ir nugalėtojos juosta. Dviem vice mis – po 1 000 Eur ir laikrodžiai, gėlės ir juostos, o dar dviems – po 500 Eur ir puokštės. Visoms merginoms – didžiausia pagarba ir dėmesys

 

Nuotraukų galerija