Grinčas pavogė Kalėdas Juškonyse

Grinčas pavogė Kalėdas Juškonyse
GRU 23
2017-12-23 15:29 2017

Jonavos rajono Juškonių kaimo gyventojus pasiekė liūdna žinia. Šventiškai papuošta ir bendruomenę džiuginanti eglė nesulaukė švenčių.

Viešojoje erdvėje pasirodė pranešimas, kad gruodžio 19 d., apie 22 val., 32 min., kažkas sąmoningai ir be sąžinės graužaties išdraskė Juškonių bendruomenės eglutę.  Nutraukta šviečianti girlianda ir nuo eglutės, ir nuo vieno iš šalia buvusių namukų. Negana to, nudraskyti ir žaislai.

Tokia informacija ne juokais papiktino bendruomenę.

„Nu nužmogėjimas. Tokia graži buvo“ . -  „Labai gaila... Čia įskaudino visą kaimą. Ir žaisliukus visi nešėm,  ir pinigėlius girliandom dėjom, o kur dar puošimo darbai su žmonėmis ir technika. Kviečiu visus geranoriškai nepasiduoti liūdnom nuotaikom, o paimti ir atkurti iš naujo Kalėdinę dvasią. Tiesiog siūlau nupirkti naują girliandą. Kas galit- prisidėkit“, -  „Nei gėdos, nei sarmatos“, - socialiniuose tinkluose rašė gyventojai

Teigiama, kad teritorija stebima vaizdo kameromis, tad gyventojai suskubo domėtis, kur galima pamatyti vaizdo įrašą ir gal būt taip atsekti Grinčą, pavogusi Juškonių kaimo Kalėdas.

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Vagys nusitaikė į ,,Audi": pavogtos kelios automobilio detalės

Vagys nusitaikė į ,,Audi": pavogtos kelios automobilio detalės

Jau rašėme, kad vasario 10-ąją Lietavos gatvėje buvo pavogtas ,,Audi A8" (2006 m.) automobilis. Šiandien, vasario 14-ąją, Kauno aspkr. VPK pranešė, kad vakar, vasario 13-ąją, nuo vagišių nukentėjo Geležinkel...