Į Jonavą parvežtas „Švietimo vadovų forumo 2019“ apdovanojimas

Į Jonavą parvežtas „Švietimo vadovų forumo 2019“ apdovanojimas
SPA 31
2019-10-31 08:05 2019

Esame rašę, kad VšĮ „Mokymosi mokykla“ buvo paskelbusi „Švietimo vadovų apdovanojimai 2019“ balsavimą. Tarp virš 90 kandidatų šmėžavo ir Jonavos pedagogės. Nominantų sąraše buvo Lietavos mokyklos direktorė Ina Skurdelienė ir J.Vareikio progimnazijos direktorė Olga Mediekšė. Balsavimas vyko iki 2019 m. spalio 20 d., o kitą dieną paaiškėjo, jog abi kandidatės pateko į antrąjį turą. Internetiniame balsavime Olga Mediekšė surinko 1230 balsų, Ina Skurdelienė - 608 balsus. Antrajame ture nominantus pagal kelis kriterijus vertino komisija.

Marijampolės kultūros centre spalio 30 – ąją rinkosi pedagogai ir švietimo įstaigų vadovai iš įvairių Lietuvos vietų. Vyko nekomercinis jau 4 kartą VšĮ ,,Mokymosi mokykla” ir VšĮ ,,Junior Achievement Lietuva” organizuotas Lietuvos švietimo vadovų forumas.

Renginio metu švietimo įstaigų vadovai buvo apdovanoti pagal 7 nominacijas: ikimokyklinio, pradinio, progimnazijos, gimnazijos, neformalaus ugdymo įstaigų vadovo, metų naujoko ir metų ,,dešiniosios rankos”.

Į sceną buvo pakviesti visi nominuoti direktoriai ir pavaduotojai. Jiems įteikti paskatinamieji prizai. Visų direktorių vardu kalbėjo Jonavos Justino Vareikio progimnazijos direktorė Olga Mediekšė. Pasveikinusi visus šalia stovinčius, O.Mediekšė teigė, kad jie jau laimėtojai, nes jų bendruomenės pasitikėjo jais. J.Vareikio progimnazijos direktorė dėkojo savo mokyklos bendruomenei ir visiems, kas sirgo už savo nominantus visas dvi savaites. Šiltą sveikinimą skyrė „Lietavos“ pagrindinės mokyklos direktorei Inai Skurdelienei, kurios vaikas mokosi J. Vareikio progimnazijoje ir jam, pasak Olgos Mediekšės, tikrai buvo nepaprasta šioje situacijoje, nes mama lieka mama, o direktorė, tai yra direktorė.

Susumavus rezultatus „Metų progimnazijos vadovė“ paskelbta Jonavos "Lietavos" pagrindinės mokyklos direktorė Ina Skurdelienė. 

„Visada norėjau būti mokytoja. Kaip ir kokia - aiškinausi nuosekliai. Tam, kaip esu šiandien, įtakos turėjo aibės žmonių. Neišvardinčiau visų, kiek nuostabių asmenybių ir profesionalų sutikau. Kad šiandien gavau tokį apdovanojimą - tai dėlionė į mano asmenį kiekvieno - kas pamokė, kas palaikė, kad pritarė, kas vertė permąstyti, įsimylėti, supykti ir eiti pirmyn. Tad mano asmeny šiuo apdovanojimu apdovanoti daugelis - net tie, kurių gal straipsnius skaičiau ar stebėjau jų veiklą tylomis, žavėjausi, ar gilinaus, norėdama kontraargumentuoti. Gal tik viena bendra savybė jungia - esu tarp tų, kurie neabejingi. AČIŪ! O dabar ačiū Jøris Skull - kad galiu jausti paauglių ugdymo pulsą gyvai, Jurgitai Dabašinskaitei ir Onutei Misiukevičienei - už amžiną tikėjimą manim, kai aš pati nelabai, Vilmai Babonienei ir Verutei Jonkuvienei už azartą, Daliai Vitavičienei - už Atlanto bangas... Ir Jonavos "Lietavos" pagrindinės mokyklos bendruomenei - kiekvienam, kuris buvo, yra, bus, kad yra šalia, leidžia veikti, patiki, pasitikrina, padeda įgyvendinti ir eina kartu. Ir bendraminčiams iš visų įmanomų studijų ir darbų - be kiekvieno iš Jūsų būtų mokyklose kitaip. Tad šitas apdovanojimas šiemet Jums, o aš - prisiimu įsipareigojimus ir... žinau, kad kai tik reikės, visada būsite tie, kuriais galėsiu pasiremti. Dar mano vadovams - mokytojams - Audronei Milbutienei ir Virginijai Rupainienei, kad mokausi iš Jūsų iki šiol...Ir "Lyderių laikui" - už pastovų pozityvų įgalinimą žengti. Ir begalei ypatingų žmonių kasdien. Čia Jūsų įvertinimas“, - po apdovanojimų socialinio tinklo "Facebook" paskyroje rašė Ina Skurdelienė. 

 

Všį „Mokymosi mokykla“ ir jonavoszinios.lt nuotraukos

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai