Įkaušusių rukliečių kompanijos apsuptyje – du mažamečiai vaikai

Įkaušusių rukliečių kompanijos apsuptyje – du mažamečiai vaikai
GEG 17
2019-05-17 11:58 2019

Nerami naktis, iš gegužės 16 į 17, išpuolė Ruklos miestelyje. Jau rašėme, kad į šį miestelį kelis kartus skubėjo priešgaisrinė ir medikų pagalbos. Gegužės 16-ąją, į Rukloje esantį daugiabutį, Karaliaus Mindaugo g. 8, skubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir vaiko teisių tarnybos atstovai.

Apie 21 val. pranešta, kad minėto daugiabučio bute – užpuolimas. Atvykę policijos pareigūnai gyvenamojoje aplinkoje aptiko būrį asmenų, kurių tarpe – du mažamečiai vaikai. Įkaušusioje kompanijoje konfliktas kilo tarp dviejų vyrų. Nukentėjęs, galimai neblaivus vyras, dėl sužalojimų veide - perduotas medikams. Policijai įvykio aplinkybių paaiškinti negalėjo. Muštynių kaltininkui nustatytas 1,99 prom. girtumas.

Kadangi įkaušusioje kompanijoje buvo ir du mažamečiai vaikai, į įvykio vietą iškviesti vaiko teisių tarnybos atstovai. Vaikų mama buvo blaivi, vaikai iš šeimos nepaimti.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes. 

Panašūs straipsniai

Vaikų išdykavimas su ugnimi gali turėti rimtų pasekmių

Vaikų išdykavimas su ugnimi gali turėti rimtų pasekmių

Šiandien, balandžio 23-ąją, apie 14 val. pranešta apie gaisrą netoli Mokyklos gatvės. Į įvykio vietą išsiųstos 2 Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos autocisternos. Pirminiais duomenimis, gaisras ki...