Įkaušusių rukliečių kompanijos apsuptyje – du mažamečiai vaikai

Įkaušusių rukliečių kompanijos apsuptyje – du mažamečiai vaikai
GEG 17
2019-05-17 11:58 2019

Nerami naktis, iš gegužės 16 į 17, išpuolė Ruklos miestelyje. Jau rašėme, kad į šį miestelį kelis kartus skubėjo priešgaisrinė ir medikų pagalbos. Gegužės 16-ąją, į Rukloje esantį daugiabutį, Karaliaus Mindaugo g. 8, skubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir vaiko teisių tarnybos atstovai.

Apie 21 val. pranešta, kad minėto daugiabučio bute – užpuolimas. Atvykę policijos pareigūnai gyvenamojoje aplinkoje aptiko būrį asmenų, kurių tarpe – du mažamečiai vaikai. Įkaušusioje kompanijoje konfliktas kilo tarp dviejų vyrų. Nukentėjęs, galimai neblaivus vyras, dėl sužalojimų veide - perduotas medikams. Policijai įvykio aplinkybių paaiškinti negalėjo. Muštynių kaltininkui nustatytas 1,99 prom. girtumas.

Kadangi įkaušusioje kompanijoje buvo ir du mažamečiai vaikai, į įvykio vietą iškviesti vaiko teisių tarnybos atstovai. Vaikų mama buvo blaivi, vaikai iš šeimos nepaimti.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes. 

Panašūs straipsniai

Kovo 21-oji – šalies keliuose

Kovo 21-oji – šalies keliuose

Ketvirtadienį (kovo 21 d.) įvyko, pirminiais duomenimis, 4 eismo įvykiai, sužeisti 4 žmonės. Pėsčiasis į įvykį pateko pėsčiųjų perėjoje. Užregistruoti 3 transporto priemonių susidūrimai, 3 eismo įvykiai įvyko es...

70 suėmimų Europos teisėsaugos operacijoje prieš prekybą vaikais

70 suėmimų Europos teisėsaugos operacijoje prieš prekybą vaikais

Š. m. birželio mėnesį visoje Europoje vyko operacija, kurios tikslas – kova su prekyba nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo, priverstinio išmaldos prašymo ir išnaudojimo darbui tikslais. Operacijoje, kuriai va...