„Instagrame“ smurto ir keiksmažodžių lavina: paauglė mergaitė virto „bokso kriauše“

„Instagrame“ smurto ir keiksmažodžių lavina: paauglė mergaitė virto „bokso kriauše“
KOV 12
2020-03-12 10:40 2020

„Instagrame“, uždaroje grupėje, it virusas plinta vaizdo įrašas, kuriame viena paauglė kitą bendraamžę pavertė į „bokso kriaušę“.  

Kaip informavo žiniasklaidą jonavietis, atsiuntęs vaizdo įrašą, konfliktas tarp mergaičių galimai kilo dėl to, kad viena jų pranešė, jog kita rūkė tam tikros Jonavos mokyklos teritorijoje. Filmuotoje medžiagoje netrūksta smurto protrūkio bei keiksmažodžių:

- Su** job***! Ar su manim ėjai? - šaukė smurtautoja.

- Aš nesakiau, kad su tavim ėjau. Aš sakiau, kad pas tave atėjau, - bandė gintis nukentėjusioji mergaitė.

- Per tave, per tave čia viskas. Ne*** proto, gerai čia.

- O kaip tu vakar sakei...?

- Tu pirma mane užkaziolinai (apskundei – red.past.), - neatlyžta smurtautoja ir į darbą paleidžia kumščius ir net kojas. Pasipila serija smūgių.

Kaip mus informavo, vaizdas nufilmuotas kovo 10 d. ir jį spėjo peržiūrėti virš 11 tūkst. sekėjų (iki kovo 11 d., kuomet buvo gautas vaizdo įrašas).

Neredaguotą vaizdo įrašą perdavėme Kauno apskr. VPK ir Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui (VTAS), pastarieji reagavo žaibiškai. Patikrintos dvi mokymo įstaigos, kuriose galėtų mokytis moksleivės. Nustatyta, kad incidentas vyko Jonavos "Lietavos" pagrindinėje mokykloje. 

„Kauno apskrities VTS Jonavos rajone skubiai reagavo į gautą pranešimą: informuoja policiją, bus imtasi priemonių internete plintantį vaizdo įrašą pašalinti. Specialistai išsiaiškino, kokioje mokymo įstaigoje mokosi įraše matomos nepilnametės ir mokykloje atlieka kitus skubius veiksmus. Bus išsiaiškintos aplinkybės, pagalbos poreikis tiek galimai nukentėjusiai, tiek smurtaujančiai nepilnametei ir galimiems kitiems šio incidento dalyviams“, - komentuoja Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Liubinaitė. 

"Šiuo metu atliekamas įvykio aplinkybių patikslinimas pagal LR BK 284 str. Jį atlikus, bus priimtas procesinis sprendimas", - savo komentarą pateikė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Video

„Instagrame“ smurto ir keiksmažodžių lavina: paauglė mergaitė virto „bokso kriauše“

Panašūs straipsniai

„Draugystės“ soduose, namo viduje, rastas negyvas vyras

„Draugystės“ soduose, namo viduje, rastas negyvas vyras 1

Vasario 6 d. gelbėjimo tarnybos skubėjo į „Draugystės“ sodus. Policijos pareigūnus pasiekė pranešimas, kad artimieji negali susisiekti su 60 - mečiu vyriškiu, kuris Naujakurių g. name gyvena vienas. Pask...

P. Vaičiūno g. namo bute rasta negyva moteris

P. Vaičiūno g. namo bute rasta negyva moteris

Gruodžio 29 d. gelbėjimo tarnybos skubėjo į P. Vaičiūno gatvę. Policijos pareigūnams pranešta, kad jau kurį laiką nepavyksta susisiekti su artima pažįstama, kuriai galimai sutriko sveikata. Į vi...

Jonavoje rastas, kaip įtariama, pro balkoną iškritusio vyro kūnas

Jonavoje rastas, kaip įtariama, pro balkoną iškritusio vyro kūnas

Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, gruodžio 24 d., apie 8 val. 30 min. Jonavoje, Mokyklos g., namo kieme, rastas mirusio vyro (g. 1971 m.) kūnas, be išorinių smurto žymių. ...

Laukuose negyva rasta nuo šeštadienio ieškota bukoniškė

Laukuose negyva rasta nuo šeštadienio ieškota bukoniškė 1

Jau esame skelbę, kad lapkričio 22-ąją, Bukonių seniūnijoje, Bukonių kaimo apylinkėse ir tvenkiniuose, žvalgytasi nuo šeštadienio dingusios moters. Paieškos pratęstos ir pirmadienį, lapkričio 23-ąją. Din...

Name rasta negyva moteris

Name rasta negyva moteris 1

Policijos pareigūnams paskambinusi moteris teigė, kad kurį laiką negalinti susisiekti su mama, kuri viena gyvena Užusalių seniūnijoje. Į policiją kreiptis ją paskatino ir kaimynų liudijimai, kad mamos na...