„Instagrame“ smurto ir keiksmažodžių lavina: paauglė mergaitė virto „bokso kriauše“

„Instagrame“ smurto ir keiksmažodžių lavina: paauglė mergaitė virto „bokso kriauše“
KOV 12
2020-03-12 11:40 2020

„Instagrame“, uždaroje grupėje, it virusas plinta vaizdo įrašas, kuriame viena paauglė kitą bendraamžę pavertė į „bokso kriaušę“.  

Kaip informavo žiniasklaidą jonavietis, atsiuntęs vaizdo įrašą, konfliktas tarp mergaičių galimai kilo dėl to, kad viena jų pranešė, jog kita rūkė tam tikros Jonavos mokyklos teritorijoje. Filmuotoje medžiagoje netrūksta smurto protrūkio bei keiksmažodžių:

- Su** job***! Ar su manim ėjai? - šaukė smurtautoja.

- Aš nesakiau, kad su tavim ėjau. Aš sakiau, kad pas tave atėjau, - bandė gintis nukentėjusioji mergaitė.

- Per tave, per tave čia viskas. Ne*** proto, gerai čia.

- O kaip tu vakar sakei...?

- Tu pirma mane užkaziolinai (apskundei – red.past.), - neatlyžta smurtautoja ir į darbą paleidžia kumščius ir net kojas. Pasipila serija smūgių.

Kaip mus informavo, vaizdas nufilmuotas kovo 10 d. ir jį spėjo peržiūrėti virš 11 tūkst. sekėjų (iki kovo 11 d., kuomet buvo gautas vaizdo įrašas).

Neredaguotą vaizdo įrašą perdavėme Kauno apskr. VPK ir Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui (VTAS), pastarieji reagavo žaibiškai. Patikrintos dvi mokymo įstaigos, kuriose galėtų mokytis moksleivės. Nustatyta, kad incidentas vyko Jonavos "Lietavos" pagrindinėje mokykloje. 

„Kauno apskrities VTS Jonavos rajone skubiai reagavo į gautą pranešimą: informuoja policiją, bus imtasi priemonių internete plintantį vaizdo įrašą pašalinti. Specialistai išsiaiškino, kokioje mokymo įstaigoje mokosi įraše matomos nepilnametės ir mokykloje atlieka kitus skubius veiksmus. Bus išsiaiškintos aplinkybės, pagalbos poreikis tiek galimai nukentėjusiai, tiek smurtaujančiai nepilnametei ir galimiems kitiems šio incidento dalyviams“, - komentuoja Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Liubinaitė. 

"Šiuo metu atliekamas įvykio aplinkybių patikslinimas pagal LR BK 284 str. Jį atlikus, bus priimtas procesinis sprendimas", - savo komentarą pateikė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Video

„Instagrame“ smurto ir keiksmažodžių lavina: paauglė mergaitė virto „bokso kriauše“

Panašūs straipsniai

Užusalių seniūnijoje vienu metu išvirto net 20 medžių

Užusalių seniūnijoje vienu metu išvirto net 20 medžių

Pažvelgus į Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvykių suvestinę, akivaizdu, kad vakar, gegužės 12-ąją buvusio didelio snygio neatlaikė medžiai. Jonavos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (PGT) kelis kartus...

Joninių slėnyje - nelaimė: medikai vyriškiui padėti nebegalėjo

Joninių slėnyje - nelaimė: medikai vyriškiui padėti nebegalėjo 12

Šiandien, balandžio 23-ąją, greitoji medicinos pagalba skubėjo į Joninių slėnį - šiek tiek po vidurdienio pranešta apie rastą asmenį, kuris neturėjo sąmonės.  Į įvykio vietą atvykę medikai jam, ...

Savaitgalį - smurto protrūkis: susimušė broliai, vyras peiliu sužalojo sugyventinę

Savaitgalį - smurto protrūkis: susimušė broliai, vyras peiliu sužalojo sugyventinę

Savaitgalį Jonavos rajono policijos komisariatą pasiekė keli pranešimai, susiję su smurtu. Penktadienį, sausio 3-ąją, į Jonavos raj. PK kreipėsi moteris (gim. 1994 m.) pranešdama apie tai, kad 2...

Rastas vyriškio kūnas

Rastas vyriškio kūnas 1

Gruodžio  21 d. gautas pranešimas, kad Skarulių g. reikalinga ugniagesių gelbėtojų pagalba atidaryti duris. Pranešėjas teigė, kad viduje mato ant žemės gulintį kaimyną. Laužtuvu atidarytos durys,...