Ir vėl incidentas Norfoje dėl mažamečio vaiko

Ir vėl incidentas Norfoje dėl mažamečio vaiko
GEG 31
2018-05-31 17:43 2018

Visai neseniai, gegužės 21 dieną rašėme apie incidentą prekybos centre „Norfa“, esančioje Žeimių gatvėje, kai trimetė mergytė išgyveno tikrą košmarą –mama mušdama ją ištempė klykiančią iš prekybos centro. Šiandien, apie 17 val., tame pačiame prekybos centre kilo incidentas dėl kitos mažametės, laimei, kilęs konfliktas kiek kitokio pobūdžio.

Mergaitę ir jos močiutę policija parvežė namo.  

Močiutė kartu su anūkėle atvyko apsipirkti. Mažametės mergytės mamai laikinai atimtos motinystės teisės, o laikina globa paskirta močiutei. Tuo pat metu apsipirkti toje pačioje parduotuvėje nusprendė ir mergytės mama . Moteris nusprendė pavaišinti savo dukrą skanumynais, trumpai pabendrauti, tačiau tam paprieštaravo mergaitės močiutė uždraudusi bet kokį kontaktą su dukryte, kadangi motina daro neigiamą įtaką mažamečiui vaikui. Ir ne veltui, juk motinystės teisės nėra atimamos be pagrindo.    

Tuomet ir prasidėjo konfliktas tarp dviejų moterų – mergaitės mamos ir močiutės. Siekiant apginti vaiko interesus ir nesivelti į didesnį konfliktą, mergaitės močiutė iškvietė policiją.

Liudininkų teigimu, policijos pareigūnai sureagavo į situaciją itin profesionaliai. Nuramino konfliktuojančias moteris bei suteikė socialinę pagalbą. Mergaitę ir jos močiutę policija parvežė namo.  

Panašūs straipsniai

Šokių treniruotės metu sumuštas vaikas

Šokių treniruotės metu sumuštas vaikas 5

Šiandien Jonavos r. policijos komisariato tyrėjai vyko į Jonavos ligoninę aiškintis įvykio aplinkybes, kai dėl kūno sužalojimų ligoninėje atsidūrė vaikas. Pirminiais duomenimis, vakar, lapkričio 5 –osios...

Kuriozinės situacijos pirmojo žiemos savaitgalio dienomis

Kuriozinės situacijos pirmojo žiemos savaitgalio dienomis

Gruodžio mėnesio pirmosiomis dienomis darbo nestigo ir policijos pareigūnams, ir ugniagesiams gelbėtojams. Gruodžio 1 –osios dienos paryčiais, iš moters gautas pranešimas, kad ją, jos sesę ir draugę, sum...