Jaunasis dziudistas pasidabino sidabru

Jaunasis dziudistas pasidabino sidabru
SAU 23
2018-01-23 13:32 2018

Kėdainių arenoje vyko Lietuvos atviras jaunučių (U-16) ir jaunių (U-18) dziudo čempionatas, kuriame varžėsi ir Algimanto Bankausko treniruojami Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai.

Jaunių grupėje į finalą iki 81 kg pateko Augustinas Jurkevičius bei iškovojo antrąją vietą. Šis kovotojas pakeliui į finalą įveikė Lietuvos mokinių čempionato nugalėtoją. Šis jaunasis jonavietis visad mokinių čempionatuose buvo tarp prizininkų, bet vis nesisekė oficialiuose turnyruose. Jonavos dziudo kovotojų tai didelis pasiekimas. Šią finalinę kovą stebėjo ir visi turnyro teisėjai, tačiau jonavietis varžovui nusileido taškais ir lėmė antrąją poziciją.

 Tuo tarpu jaunučių grupėje varžėsi dar vienas jonavietis, sporto centro auklėtinis Nedas Nagreckas. Pakeliui į pusfinalius atletas suklupo ir tenkinosi penktąja vieta.

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Jonavoje krepšinio patirties semiasi jaunieji talentai iš Švedijos

Jonavoje krepšinio patirties semiasi jaunieji talentai iš Švedijos

Jonavoje jau trečią dieną vieši jaunųjų krepšinio talentų komanda iš valstybės, kurioje krepšinis toli gražu nėra pati populiariausia sporto šaka. Iš Švedijos sostinės Stokholmo atvykę keturiolikmečiai krepšinin...