Jonavietis: Pagarba šeimos daktarei V. Cvetkovai, gėda Jonavos ligoninei!

Jonavietis: Pagarba šeimos daktarei V. Cvetkovai, gėda Jonavos ligoninei!
KOV 22
2019-03-22 14:00 2019

Jau daugelį metų viena populiariausių šeimos gydytojų – Valentina Cvetkova tikrai pateisina savo pacientų lūkesčius, ko negalėčiau pasakyti apie VŠĮ „Jonavos ligoninė“ personalą.

Jonavos PSPC Šeimos gydytoja V.Cvetkova apžiūrėjusi mano 86 metų mamą (kurią jau daug metų puikiai prižiūri) aptiko nemažai negalavimų – nusilpęs mamos organizmas „reikalavo“ medikų įsikišimo ir medikamentinio pastiprinimo. Žinoma, tokiuose metuose negalavimų daug, tačiau pastiprinti mamos sveikatą galima, todėl mes buvom iš poliklinikos (Jonavos PSPC – red. past.) nusiųsti antrinio lygio apžiūrai į Jonavos ligoninę ir jau buvom pasirengę, kad mamą kovo 21 dieną paguldys į ligoninės stacionarą, nes taip rekomendavo V.Cvetkova.

Jonavos ligoninės neurologas Raimundas Aleknavičius  vos penkias minutes praleidęs su vos ant kojų iš silpnumo pastovinčia paciente pareiškė, kad tokias ligas galima ir namuose gydyti bei išsiuntė namo. Paklausus, kodėl neatsižvelgiate į šeimos gydytojos išvadas ir rekomendacijas, neurologas pareiškė: „Jie savo rašo, o mes savo“.  Susidarė įspūdis, kad eikit ir mirkit namie.

Tą kovo 21 dieną praradom daug nervų – pats esu dirbantis, mama lieka viena namuose, galiu tik vakarais ją aplankyti. O kas būtų, jei mamos sveikata staigiai pablogėtų?  Niekaip nesuprantu, šeimos daktarė siunčia pacientę gultis į ligoninę, o ligoninei pacientų, pasirodo nereikia? Tai kokius mokesčius mes mokam – ar kartais ne Privalomojo sveikatos draudimo? Juk ir mokam tam , kad gautume medicinos paslaugas. Ar guldant artimą žmogų į ligoninę reikia tik pažinčių, pinigų ir draugų?  

Nesu nei turtingas, nei galingas, nei pažinčių turintis, bet šioje situacijoje pagelbėjo poliklinikos šeimos daktarė V.Cvetkova. Ji asmeniškai turėjo kreiptis į Jonavos ligoninės vadovybę, kad būtų atsižvelgta į jos rekomendacijas, į jos ilgametę praktiką ir žinias gydant mano mamą. Tik šios gydytojos dėka mano mamą kovo 22 – ąją „priėmė“ Jonavos ligoninė ir, tikiuosi, pastiprins sveikatą, o ne nugydys. Gėda Jonavos ligoninei!

Nuoširdus ačiū Jonavos PSPC šeimos daktarei Valentinai Cvetkovai už jos rūpestį.  

jonavoszinios.lt už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais. Laukiame Jūsų laiškų el.paštu: jonavoszinios@gmail.com 

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti ČIA