Jonaviškė G. Počepavičiūtė pristato pirmąjį savo muzikinį kūrinį

Jonaviškė G. Počepavičiūtė pristato pirmąjį savo muzikinį kūrinį
RGP 22
2019-08-22 11:46 2019

La Gerda – jonaviškės Gerdos Počepavičiūtės pseudonimas, kurį jau vakar buvo galima išgirsti ,,Power Hit Radio“ eteryje – klausytojams pristatytas pirmasis merginos kūrinys ,,One more thing“.

Apie meilę

,,Visada domėjausi elektronine muzika, bet niekada nedrįsau pati kurti, nes muzikos kūrimo programos man atrodė pernelyg sudėtingos. Nepaisant to, labai domėjausi kūryba ir pasiryžau paeksperimentuoti. Taip ir gimė mano pirmas kūrinys ,,One more thing“. Kaip ir daugelis dainų, taip ir maniškė yra apie meilę... Apie nelaimingą meilę, išsiskyrimą. Tai skausminga daina – muzika ir žodžiais apie skausmą, subyrėjusią meilę“, - portalui jonavoszinios.lt pasakojo G. Počepavičiūtė.

Neatsiejama gyvenimo dalis

Kaip muzika atsirado Gerdos gyvenime? Mergina sako, kad natos ir melodijos ją lydėjo dar nuo vaikystės.

,, Muzika mano gyvenime visada užėmė ypatingą vietą. Vaikystėje lankiau Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklą – grojau fleita ir pianinu. Kai baigiau Jonavos Senamiesčio gimnaziją, stojau į turizmo studijas, tačiau greitai supratau, kad jos – ne man. Dėl to viską mečiau ir įstojau į muzikos akademiją, muzikos pedagogikos specialybę. Taip ir nepabėgau nuo muzikos. Su ja pradedu ir baigiu savo dienas. Galiu drąsiai sakyti, kad muzika – neatsiejama mano gyvenimo dalis“, - kalbėjo mergina.

Atidarė įrašų kompaniją

Šiuo metu Gerda kartu su savo antra puse gyvena Norvegijoje, kur visai neseniai buvo įkurta ir poros garso įrašų kompaniją.

,,Muzikos kūryba yra ne tik mano, bet ir mano antros pusės hobis. Kai du žmonės turi tą patį pomėgį, kodėl nepavertus jo darbu? Taip ir gimė idėja įkurti savo garso įrašų kompaniją“, - pasakojo mergina.

Ieško savęs

Paklausta apie ateities planus, G. Počepavičiūtė akcentuoja kūrybines paieškas bei norą toliau eksperimentuoti.

,,Aš vis dar neradau savo stiliaus, modelio. Labai sunku atrasti save muzikoje. Geriausia daryti tai, ką jauti, o kaip išeina, taip išeina... Tikiuosi atrasti tikrąją save ir savo klausytoją. Planuoju toliau eksperimentuoti, mokytis ir atrasti save muzikoje. Ši daina buvo pirmas žingsnelis visos kūrybos link. Idėjų ir minčių yra daug, tereikia viską įgyvendinti. Tikėkimės, kad pavyks“, - kalbėjo mergina.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Video

Jonaviškė G. Počepavičiūtė pristato pirmąjį savo muzikinį kūrinį

Panašūs straipsniai

Žemės ūkio ministras A.Palionis: džiaugiuosi visų pastangomis rasti bendrą kalbą

Žemės ūkio ministras A.Palionis: džiaugiuosi visų pastangomis rasti bendrą kalbą

Žemės ūkio ministro Andriaus Palionio interviu: - Žemės ūkio kooperacija žemdirbius galėtų pakylėti į kitą lygį, tačiau Lietuvoje šis procesas gana vangus. Kooperacija ypač reikalinga sm...