Jonaviškis: „Nepilnamečius leis į areną po 22.00 val.?!“

Jonaviškis: „Nepilnamečius leis į areną po 22.00 val.?!“
GEG 24
2018-05-24 09:37 2018

„Kas darosi? Visose mokyklose iškabinti skelbimai apie šokius arenoje nuo 22.00 iki 2.00 val. Ką sau galvoja mokyklos vadovai, ką apie tai mąsto policija, vaikų teisės, ką jau - nepilnamečius leis į areną po 22.00 val. Kas atsakys už jų saugumą?“, - klausia Laimonas V. (Redakcijai pavardė žinoma).

„Jonavos sporto arenoje gegužės 25 d. įvyks jau trečiasis elektroninės muzikos ir šokių vakarėlis „The Club“. Šį kartą vakarėlį rengia Jonavos sporto savanoriai, kurie pasirūpino, jog dėl muzikos nekiltų abejonių, kadangi DJ galės būti kiekvienas. Pasitikime vasarą linksmai!“, - rašoma renginio kvietime ir priduriama, kad vakarėlis tinkamas vaikams.

Kaip ir praeitais metais, taip ir šiemet, baras nedirbs, alkoholis nebus parduodamas, į salę nebus įleidžiami apsvaigę asmenys. 

Tokį viešą renginį organizuoja Jonavos sporto savanorių sąjunga kartu su Jonavos sporto arena. Praeitais metais vykęs toks vakarėlis, pavadintas Neon, turėjo itin didelį pasisekimą.

„Šio vakarėlio principas – sunkiai ir neatlygintinai dirbantys sporto savanoriai kviečia visus jau esamus ir gal būt būsimus savanorius pasibūti neoficialioje aplinkoje. Praeitų metų vakarėlis turėjo didelį pasisekimą, jame dalyvavo daug Jonavos jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių, gal būt to jaunimo tėvai. Kaip ir praeitais metais, taip ir šiemet, baras nedirbs, alkoholis nebus parduodamas, į salę nebus įleidžiami apsvaigę asmenys. Kartu su jaunimu gali dalyvauti ir tėvai, bet jei jų nebus, vakarėlio apsauga taip pat pasirūpinta. Šiemet sporto savanoriai vakarėlio metu jaunimui siūlo naujovę - kiekvienas dalyvis galės pats pabūti DJ ir telefono pagalba užsakyti norimą muziką“, - pasakojo Jonavos KKSC direktorės pavaduotojas sportui ir renginiams Laurynas Gailius.

O dėl skelbimų apie vakarėlį iškabintų mokyklose, Jonavos sporto savanoriai jau mėnesio pradžioje skelbė, kad gegužės mėnesio pabaigoje laukiami du renginiai ir perspėjo, kad reklamos bus labai daug, tad iš anksto visų atsiprašo.

Leisti nepilnamečius vaikus į vakarėlį ar ne - tėvų teisė spręsti. Su vaikais vakarėlyje gali dalyvauti tėvai ir patys pasirūpinti savo vaikų saugumu. 

Archyvo nuotrauka