Jonavietė Aringa Tac prieš kelis metus dirbdama prie vieno projekto, net nebūtų pagalvojusi, kad šiai dienai taps nuolat besiplečiančios, inovatyvios ir informacinėse technologijose (IT) pažangios įmonės direktore, kurią įkūrė kartu su kolega, IT specialistu Martynu Kancleriu.

Dukterinės įmonės Jonavoje pradžia

Beveik 10 metų veiklą Vilniuje vykdanti įmonė „Higso bozonas“, kurios vadovas ir yra minėtas Martynas Kancleris, specializuojasi robotizuodami verslo administravimo procesus, tokius kaip buhalterija, finansai, užsakymų aptarnavimas, gamyba, sandėliavimas ir kt. visoje Lietuvoje. Dirbant prie bendro projekto su jonaviete Aringa Tac, jiems gimė mintis Jonavoje steigti dukterinę įmonę „Higso apskaita“.  

       „Higso apskaita“ vadovė Aringa Tac            

„Prieš keturis metus, kuomet dirbau prie Nacionalinės geografijos žurnalo projekto, susitikau su dabartiniu kolega, stipriu IT specialistu Martynu Kancleriu. Dirbdami prie šio projekto sugeneravom idėją, jog reiktų teikti buhalterines paslaugas Jonavoje, nes pamanėm, kad čia yra patogi infrastruktūra, patalpų nuomos kainos - nesikandžioja, o ir darbuotojų - tikrai surasim.

Prieš tris metus pradėjom dirbti su vienu klientu įdarbinę pirmąją buhalterę, o šiandien turim jau 20 darbuotojų, virš 400 klientų ir vis dar plečiamės.  Ypatingas mūsų kilimas buvo pernai, kai įdarbinom 10 žmonių, o dabar ir vėl kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir ieškome apskaitininkės, buhalterės ir vyr. buhalterės“, - pasakoja UAB „Higso bozonas“ dukterinės įmonės Jonavoje „Higso apskaita“ vadovė Aringa Tac.

Naujų specialistų paieška

Kaip teigia „Higso apskaita“ vadovė Aringa Tac, administruojamos įmonės suformuotos į tris grupes, apytiksliai po 100 įmonių (priklausomai nuo jų dydžio), kurioms priskirta po tris specialistus. Nors dirbančios specialistės su esama darbų gausa puikiai tvarkosi, augant klientų skaičiui, didėja naujų darbuotojų poreikis.

„Šiuo metu jau paskelbėm, kad ieškom naujų komandos narių, nes formuojame ketvirtąją administruojamų įmonių grupę, darbų kiekis didėja, nuolat sulaukiame naujų klientų, o mes, jų aptarnavimo srityje, norime jaustis stiprūs. Net neabejoju, jok po ketvirtos grupės suformavimo bus penkta, šešta ar net septinta grupė, ir vėl skelbsime, kad ieškome naujų specialistų“, - augančiu verslu džiaugiasi Aringa Tac.

Viliojančios darbo sąlygos

Kiekvienai buhalterei yra svarbu dirbti su gera apskaitos programa, sako „Higso apskaita“ vadovė.

„Stengiamės atliepti ir klientų, ir mūsų darbuotojų poreikius. Buhalterėms svarbu dirbti su gera programa, kad būtų galima operatyviai valdyti situaciją, o tai mes garantuojame.

Kadangi esame Lietuvos buhalterių asociacijos nariai, nuolat organizuojame mokymus, kuriuose mūsų darbuotojai gali kelti savo kompetenciją, tobulėti, plėsti akiratį.

Manau yra patrauklu dirbti su veržliu, inovatyviu, mėgstančiu tobulėti kolektyvu, kai matai, kokios yra šių laikų galimybės ir ko galime pasiekti“, - suburta komanda džiaugiasi A. Tac ir priduria, kad kolektyvas nestokoja savo idėjų, kurios pritaikomos jų darbo veikloje.

Vyriausioji buhalterė turi savo komandą, kuriai yra galimybė dirbti ir nuotoliniu būdu bent kartą per savaitę. „Higso apskaita“ vadovė teigia, kad dirbančios specialistės nėra „pririštos“ prie kabineto kėdės. Esant poreikiui, suteikiamas reikalingas lankstus darbo grafikas ir galimybė užsidirbti papildomai.

„Higso apskaita“ Jonavos komanda 

Darbo užmokestis

Vyriausiosios buhalterės darbo užmokestis gali siekti nuo 1300 iki 2000 eurų po mokesčių, buhalterės - iki 1500 eurų po mokesčių, apskaitininkės – nuo 800 iki 1000 eurų „į rankas“. Yra sumanyta ir papildomo uždarbio sistema bei planuojama diegti motyvacinius priedus.

Naujų specialistų poreikis skelbiamas ČIA ir ČIA

Kuo patraukli „Higso apskaita“ klientams?

Kaip pasakoja Aringa Tac, „Higso apskaita“ naudoja savo pačių sukurtą ir analogų Lietuvoje neturinčią, buhalterinės apskaitos sistemą, kuri apjungia visų pagrindinių įmonės procesų (finansų, pirkimų, pardavimų) valdymą vienoje vietoje.

„Mes patys sukūrėme savo programą, kurioje visi buhalterinės apskaitos dokumentai perkeliami automatiškai į mūsų sistemą. Kabinetuose mes visai neturime popierinių dokumentų, aplankų ar segtuvų – viskas laikoma skaitmeniniu formatu. Savo klientams pateikiame mūsų sistemos programos dalį „Morta“, kurioje įmonės vadovas gali matyti duomenis, gali pasirašyti sąskaitas – faktūras be mūsų pagalbos, prie kiekvieno banko išrašo jis gali palikti savo komentarus, kas lengvina jo ir buhalterės komunikaciją.   

Kaip minėjau, kiekvienai įmonei priskirtos trys buhalterės, todėl tai yra labai saugu – jei viena iš specialisčių susirgtų, turėtų išeiginę ar panašiai, lieka dar dvi specialistės, kurios toliau administruos konkrečią įmonę.

Teikiame ir teisines paslaugas, galimas įmonių steigimas, įmonių pertvarkymas, rūpinamės įmonių darbų sauga.

Darome integracijas. Pavyzdžiui, dabar labai populiaru – Eshop – internetinė prekyba. Mūsų IT specialistai pasirūpino, kad pati sistema  išrašytų sąskaitas faktūras pagal banko išrašą arba pagal kitą integraciją.  Su mūsų pagalba žmogus, užsiimantis internetine prekyba nebevargs, kiekvienam klientui išrašydamas sąskaitas. Tai reiškia, kad asmuo sutaupo laiko, o buhalteriai, pasitelkę IT,  profesionaliai atlieka savo darbą.   

Savo klientams, kurie turi kasos aparatus, patariame įsigyti fiskalinius kasos blokus ir kiekviena Z ir X kasos  ataskaita, dėka mūsų programos, patenka automatiškai. Tai reiškia, kad nebereikia fotografuoti kasos knygos ir siųsti mums.

Šalia buhalterinio darbo, mes vykdome ir įmonių administracinį valdymą – ruošiame darbo sutartis, įsakymus, komandiruotes ir pan. – viskas daroma IT pagalba. Tai reiškia, kad sistemoje sukūrus, pavyzdžiui,  darbo sutartį, įmonės vadovas gali pasirašyti ją mobiliuoju parašu“, - „Higso apskaita“ privalumus vardija įmonės vadovė ir pabrėžia, jog naudojama sistema palengvina visą administravimą, ne tik buhalterinės apskaitos vedimą.

Anot Aringos Tac, kiekvieną kartą, kilus naujoms idėjoms, kaip dar būtų galima tobulinti turimą programą, ji yra atnaujinama ir įdiegiami dar sumanesni bei patogesni sprendimai.  

Kodėl verta tapti „Higso apskaita“ komandos nariu, o įmonės mokesčius patikėti profesionalams?

 Atsakydama į užduotą klausimą, Aringa Tac nedaugžodžiauja ir užtikrintai atsako: „Esamiems ir būsimiems darbuotojams suteikiame galimybę gauti nemenką darbo užmokestį ir būti inovatyvios, iššūkius mėgstančios bei nuolat tobulėjančios komandos dalimi, o klientams – nes čia dirba išmanieji profesionalai“. 

***

UAB “Higso Apskaita” yra dukterinė UAB “Higso Bozonas” įmonė įsikūrusi per du miestus – Vilniuje ir Jonavoje, Kosmonautų g. 15.  Šiuo metu Higso apskaitoje dirba 18 darbuotojų.

„Higso apskaita” teikia plataus spektro verslo administravimo paslaugas mažoms ir vidutinio dydžio Lietuvos įmonėms įvairiose veiklos srityse. Mūsų aistra - robotizuoti verslo administravimo procesus, tokius kaip buhalterija ir finansai, užsakymų aptarnavimas.

http://www.higsobozonas.lt/

Higso apskaitos Instagram

Higso apskaitos linkedin

Higso apskaitos facebook

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: