Jonavos jaunimas dalinsis idėjomis Lietuvai

Jonavos jaunimas dalinsis idėjomis Lietuvai
KOV 05
2018-03-05 18:09 2018

Kovo 10 dieną iniciatyva „100 idėjų Lietuvai” kviečia Jonavos jaunimą susitikimui, kurio tikslas - geriau pažinti savo valstybę bei pasiūlyti idėjų atkūrimo šimtmetį švenčiančiai Lietuvai. 

„Jonavoje turime gražaus ir aktyvaus jaunimo. Ir neabejoju, kad jie susidomės galimybe geriau pažinti savo valstybę”, - sako Jonavos rajono vicemeras Erlandas Andrejevas, ir teigia tikįs, kad jonaviškių pasiūlytos idėjos taps vertingais pokyčiais ir Jonavai, ir Lietuvai. „Todėl kviečiu visus jaunus žmones prisijungti prie iniciatyvos ir pasidalinti savo kūrybiškumu”, - ragina vicemeras. 

Nors tai bus šeštadienis, jis tikrai bus vertas skirto jaunų žmonių laiko, sako iniciatyvos organizatoriai. „Renginio metu jonaviškiai kartu su patyrusiais lektoriais ir jaunais žmonėmis, kurie jau įgyvendino savo idėjas Lietuvai, dalinsis patirtimi, mokysis kūrybiškumo ir dienos pabaigoje idėjų generavimo imsis patys”, - pasakoja projekto vadovė Agnė Valiulienė. 

Renginių metu jaunimas gerokai daugiau sužinos apie savo valstybę ir jos valdymą, viešąjį sektorių bei institucijų darbą, išmoks aktyviau naudotis piliečių teisėmis ir inicijuoti pokyčius savo šalyje. 

Tikimasi, kad prie iniciatyvos prisijungs bent 100 jaunų žmonių iš Jonavos rajono. „Norime padrąsinti Jonavos jaunimą savo idėjomis dalintis su visos Lietuvos jaunimu ir siekti, kad projekto metu gimusios idėjos būtų įgyvendintos. Labai tikimės, kad šiais renginiais susidomės ne tik mokyklinio, bet ir brandesnio amžiaus Jonavos jaunimas, nes ši iniciatyva yra atvira visiems jauniems žmonėms iki 29-erių metų”, - sako organizatoriai ir primena, kad pačių jaunų žmonių atrinktos idėjos keliaus toliau, į antrąjį projekto etapą, kuriame gims tikri idėjų įgyvendinimo planai. 

100 idėjų Lietuvai - visą Lietuvą apimsianti iniciatyva, kurioje dalyvaus daugiau nei 1600 jaunų  žmonių iš Alytaus, Šakių, Jonavos, Kaišiadorių, Klaipėdos, Kupiškio, Lazdijų, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Rokiškio, Utenos, Varėnos, Marijampolės ir Kauno rajonų. 

Jonavos jaunimui skirti renginiai vyks kovo 10-ąją  Jonavos Justino Vareikio progimnazijoje (Chemikų g. 138) ir Suaugusiųjų švietimo centre (Basanavičiaus g. 7). 

Daugiau informacijos ir registracija interneto svetainėje 100IDEJU.LT ir socialiniame tinkle Facebook: FACEBOOK.COM/100IDEJULIETUVAI/