Jonavos kiokušin karate kovotojams - dvi dešimtys apdovanojimų

Jonavos kiokušin karate kovotojams - dvi dešimtys apdovanojimų
GRU 09
2017-12-09 17:12 2017

Vidurio Lietuvos kyokušin karate taurės varžybos, vykusios Jurbarke, sukvietė per 350 kyokušin karate kovotojų iš 11 Lietuvos kyokušin karate klubų. Be šeimininkų, Jurbarko klubo „Kumite“, varžybose dalyvavo Šiaulių, Kauno, Jonavos, Alytaus, Marijampolės, Klaipėdos klubai.

Varžybas atidarė Jurbarko klubo „Kumite“ prezidentas Artūras Enčeris ir LR seimo narys Ričardas Juška. Penkias valandas trukusios varžybos vyko ant 4 tatamių. Sportininkai buvo suskirstyti į A ir B kategorijas pagal gimimo metus ir svorį.

Sėkmingai šiose varžybose pasirodė Jonavos sporto klubo „Kumite“ jaunieji sportininkai. Valdo Braslausko ir Alfredo Jakšto treniruojami atletai namo grįžo su dvejomis dešimtimis medalių.

Jaunieji Jonavos kiokušin karate sportininkai iškovojo net vienuolika nugalėtojų vardų. Pirmą kartą vyresnėje amžiaus grupėje, kur kovojama be liemenių ir galimi smūgiai per kojas ir kelius, dalyvavęs Gediminas Cvykas tapo nugalėtoja, nors pasak trenerių, dalyvavo nepilnai pasveikęs.

Savo grupėje Michail Mitiulin kovojo su visa galva aukštesniais varžovais, bet be didesnio vargo baigė savo kovas anksčiau laiko, laimėdamas taškais užsitikrino pirmąją vietą. Pagaliau pasisekė ir Rokui Utyrai, kuris daug dirba treniruotėse ir jų nepraleidžia. Jaunuolis nugalėjęs abu savo varžovus tapo čempionu. Puikią techniką ir viską ką išmoko per treniruotes pademonstravo Edvinas Gambarovas, užtikrintai pasidabino pirmosios vietos medaliu. Draugų pėdomis pasekė ir Dovydas Ručinskas, kuriam taip pat buvo pirmasis toks laimėjimas. Nepalikęs dviems varžovams vilčių laimėti, jonavietis savo grupėje iškovojo pirmąją vietą.

Be šių sportininkų, ant nugalėtojų pakylos lipo Aurimas Kregždys, Nikita Mitiulin, Evaldas Galuška, Markas Kuznecovas, Aivaras Zakarka, Mantvydas Stasiukonis.

Iki pirmosios vietos nedaug trūko Dominykui Melničuk, bet šįkart jam nepasisekė ir nebuvo palankūs teisėjai. Nusileidęs varžovui finale, jonavietis iškovojo antrąją vietą.

SK „Kumite“ kovotojai varžybose užėmė tik vieną antrąją vietą, bet jonaviečiai savo medalių kraitį pildė ne tik daugybę pirmų, bet ir trečių vietų. Ant trečiosios vietos laiptelio lipo savo grupėse šias vietas iškovoję Meda Jakaitė, Jonas Mickevičius, Žygimantas Slukinas, Pijus Milkintas, Ignas Makarskas, Matas Davicijonas, Arnas Bočkus, Lukas Strelčiūnas. Šios vietos vertas buvo bei pasiekė Andrius Petruševas, kuris puikiai kovojo prieš daugiau patirties turintį varžovą ir tik po visų pratęsimų nusileido pastarajam.