„Jonavos“ saugas M. Grigaravičius: „Su „Stumbru“ eisime tarsi į karą“

„Jonavos“ saugas M. Grigaravičius: „Su „Stumbru“ eisime tarsi į karą“
RGS 12
2017-09-12 11:09 2017

Kovoti tarsi kare – taip po rinktinių pertraukos nusiteikę į A lygos kovas grįžta „Jonavos“ futbolininkai, kurie XXIV turą pradės su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalyje juos skaudžiai eliminavusiu Kauno „Stumbru“.

Vos daugiau nei prieš dvi savaites lentelės kaimynai susitiko Jonavoje vykusiame taurės mūšyje, kuriame jonaviškiai iki 88 min. užtikrintai pirmavo 2:0. Tačiau vos per kelias minutes varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą, o pratęsime dešimtyje likę šeimininkai galutinai paleido iš rankų pergalę ir bilietą į pusfinalį.

„Jonavos“ ir Lietuvos rinktinės saugo Mindaugo Grigaravičiaus teigimu, šiose rungtynėse viską apvertė dvi rungtynių pabaigoje padarytos klaidos. „Finale turėjome būti mes, o tokios rungtynės negreit pamirštamos. Viską laikėme savo rankose, bet toks yra futbolas: dvi klaidos ir viskas apsivertė. Su „Stumbru“ išeina savotiškas derbis, taurėje irgi nepavyko jų įveikti. Galbūt juos lydi sėkmė... Gal jie kokius ritualus atlieka prieš rungtynes, bet atrodo, kad jiems visada sekasi žaidžiant su mumis. Tai vartininkas paslysta, tai vėjas nuneša kamuolį – visokie keisti dalykai dedasi jų naudai. Kita vertus, puikiai suprantame, kad iš tikrųjų tai mes ne viską padarome, kažkur suklystame, prarandame koncentraciją“, – dėstė futbolininkas.

Po dramatiškos pergalės 5:3 „Stumbras“ šį savaitgalį po 11 m baudinių serijos pirmą kartą žengė į taurės finalą. Jonaviškiams (7 vieta, 20 taškų) neparankūs kauniečiai (6 vieta, 21 taškas) A lygos tarpusavio susitikimuose šį sezoną du kartus (1:0 ir 2:1) šventė pergalę, o trečiame susitikime varžovai išsiskyrė pasidaliję po tašką (0:0).

Turnyrinėje lentelėje klubus skiria vos vienas taškas, tad, pasak „Jonavos“ saugo, komanda ruošiasi tarsi į karą. „Tiek mes, tiek jie supranta rungtynių kainą. Tai lems ir vietą šešetuke, ir geresnę poziciją kovoje dėl ketvirtos vietos, todėl trečiadienį tarsi kare niekas nieko negailės ir vyks vyriška bekompromisė kova. Krisime po kojomis, stosimės, kelsimės, nepasiduosime. Kiekvieną kamuolį stengsimės laimėti ir kuo mažiau leisime „Stumbrui“ būti su kamuoliu“, – ryžtingai kalbėjo M. Grigaravičius.

Šioms rungtynėms „Jonava“ ruošėsi ir žaisdama du draugiškus susitikimus, kuriuose su Lietuvos U-19 rinktine išsiskyrė lygiosiomis 0:0, o su DFK „Dainava“ po Maksimo Marusičiaus įvarčio šventė minimalią pergalę 1:0. Kontroliniuose susitikimuose klubui spėjo padėti ir iš Slovėnijos su Lietuvos vyrų rinktine grįžęs M. Grigaravičius.

Nors lietuviai skaudžiai nusileido škotams ir slovėnams, visgi šios nesėkmės futbolininko neslegia. „Nėra taip, kad mane psichologiškai kas nors slėgtų. Visokių periodų būna. Visada laimėti negali, reikia mokėti pralaimėti ir pripažinti klaidas. Kartais lydi sėkmė, o kartais būna atvirkščiai: atrodo, gerai žaidi, bet nieko neišeina. Tikiuosi, kad šis blogas periodas tiek man, tiek mano komandoms baigsis“, – sakė krašto saugas.

Rungtynės, kuriose jonaviškiams negalės padėti keletas jau anksčiau traumuotų žaidėjų ir suspenduotas M. Marusičius, prasidės rugsėjo 13 d., 17.00 val., Jonavos mieto stadione.

fkjonava.lt informacija

Panašūs straipsniai

K. Gulijevas: Ši komanda kitais metais atrodys dar geriau

K. Gulijevas: Ši komanda kitais metais atrodys dar geriau

Legionierius iš Azerbaidžano Kamranas Gulijevas „Jonavoje“ rungtyniavo antrą sezoną ir tapo vienu mėgstamiausių futbolininkų tarp vietos sirgalių. Jie žaidėją vadino tiesiog Gulia. Šį sezoną LFF...

Charakterį pademonstravę „Vikingai“ prasibrovė į pirmąjį ketvertą

Charakterį pademonstravę „Vikingai“ prasibrovė į pirmąjį ketvertą 1

Į pabaigą artėja reguliarusis 2019-2020 metų Lietuvos Optibet futsal A lygos čempionatas. Šio sezono pradžioje varžybas pradėjo dešimt komandų, tačiau nesužaidę net pirmojo rato iš pirmenybių pasitraukė Viln...