K. Šilkaitis su U-21 rinktine sieks įveikti galingus lenkus

K. Šilkaitis su U-21 rinktine sieks įveikti galingus lenkus
SPA 06
2017-10-06 08:10 2017

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės ir „Jonavos“ saugas Karolis Šilkaitis prieš artėjantį Europos čempionato atrankos susitikimą su garsių klubų žaidėjų turinčia Lenkija sako, kad lietuviai turi šansą ir sieks tik pergalės.

Geriausi šalies jaunieji futbolininkai, vadovaujami dano Carito Falcho, Gargžduose ruošiasi spalio 10 d. vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Lenkija. Pirmadienį stovyklą lietuviai pradėjo Palangoje, vėliau persikėlė į Gargždus, kurių dirbtinės dangos stadione vyks akistata su Lenkija. Rinktinės vyr. treneris pabrėžė, kad šiose rungtynėse bus siekiama pergalės, o futbolininkai nori reabilituotis po skaudaus pralaimėjimo danams.

„Toks jau tas futbolas, dabar stengsimės atsigriebti. Išvadas padarėme, tada šiek tiek pritrūko tikėjimo savimi, kad galime žaisti prieš danus, jiems įmušti – tai atsispindėjo aikštėje. Tiesiog netikėjome savimi. Dabar reikia įvykdyti trenerio nurodymus, kovoti iki galo“, – sakė tada dėl traumos rinktinei negalėjęs padėti K. Šilkaitis.

Šiuo metu rinkinės stovykloje visas dėmesys skiriamas taktikai ir galingų varžovų analizei. „Šią savaitę C. Falchas daug dėmesio skiria taktikai, sužaisime draugiškas rungtynes su „Liepojos“ komanda. Šiuo metu turime optimalią sudėtį, yra traumuotų žaidėjų, bet turime kuo juos pakeisti. Džiaugiuosi, kad galiu vėl dirbti su šiuo strategu, kuris išsiskiria kitokiu mąstymu, moderniais treniruočių metodais. Stovykloje man išties patinka“, – apie rinktinės stovyklą kalbėjo „Jonavos“ saugas.

Lenkai į Lietuvą atsiveža ne vieną savo žvaigždę: „Liverpool“ klubui priklausantį vartininką Kamilą Grabarą, Dortmundo „Borussia“ akademijos auklėtinį Davidą Kopaczą, Lenkijos vyrų rinktinėje jau žaidusį saugą Bartoszą Kapustką.

„Lenkai – išties galingi. Žaidėjai atvyko iš gerų klubų ir tikrai bus ne ką lengviau nei su danais. Ruošiamės rimtai kovai. Tikimės, kad namų sienos padės. Turime išeiti drąsiai, nebijoti žaisti ir tikrai galime pasiekti teigiamą rezultatą“, – kalbėjo K. Šilkaitis.

Lietuvos ir Lenkijos rinktinės susitiks spalio 10 d. 19 val. Gargždų stadione. Organizuotoms moksleivių grupėms įėjimas Lietuvos futbolo federacija žada nemokamą įėjimą.

fkjonava.lt informacija