Kai krūmai tampa trukdžiu saugiam vairavimui

Kai krūmai tampa trukdžiu saugiam vairavimui
SPA 11
2018-10-11 16:14 2018

Neretai taip atsitinka, kad didelių medžių šakos, išsikeroję krūmai ne tik „paslepia“ kelio ženklus, bet ir užstoja matomumą norint išvažiuoti iš šalutinio į pagrindinį kelią. Dėl to susidaro avarinės situacijos, kurių metu gali būti apgadintos transporto priemonės ar net susižaloti žmonės.

Dažniausiai medžiai ir krūmai sulapoja pavasarį, tuomet tarnybos skuba apgenėti šakas. Tačiau taip nutinka ir rudenį. Į redakciją kreipėsi Borisas teigdamas, jog išsikeroję krūmai, net palinkę ant kelio, tikrai trukdo saugiam eismui.

„Noriu paklausti, kas prižiūri kelio atkarpą nuo Suvalkiečių g. iki Čičinų kelio? Išvažiuojant iš Suvalkiečių gatvės į pagrindinį kelią, vedantį į Čičinus iš dešinės pusės per krūmus nesimato nei kelio ženklo, nei atvažiuojančios mašinos. Iš kairės pusės užaugę krūmai palinkę ant važiuojamos kelio dalies. Labai trukdo saugiam eismui“, – teigia Borisas.

Jonavos miesto seniūnas Povilas Beišys teigia, kad situaciją teks spręsti kartu su kelio atkarpą prižiūrinčia VĮ „Kelių priežiūra“.

„Suvalkiečių g. prižiūri Jonavos miesto seniūnija, Čičinų kelią prižiūri VĮ „Kelių priežiūra“. Patikrinsime, kieno prižiūrimoje teritorijoje auga minėti krūmai, ir juos nugenėsime“, - sakė seniūnas.

 

Asociatyvi pixabay.com nuotrauka