Kalėdinių eglučių miestelio autoriams - gardūs apdovanojimai

Kalėdinių eglučių miestelio autoriams - gardūs apdovanojimai
SAU 06
2020-01-06 15:24 2020

Jonavos rajono įstaigas, organizacijas, verslo įmones pirmadienį pasiekė rajono mero padėkos už dalyvavimą kuriant Kalėdinių eglučių miestelį. Pirmą kartą miesto parke įkurtas miestelis visą šventinį laikotarpį džiugino jonaviečius ir miesto svečius.

Į rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus kvietimą kurti originalias kalėdines eglutes atsiliepė iš viso 52 rajono įstaigos ir įmonės. Jų pagamintos eglutės miesto parką pavertė stebuklingu Kalėdinių eglučių miesteliu.

Pirmadienį visi eglučių autoriai apdovanoti mero padėkomis ir gardžiais kepiniais – į rajono darželius, mokyklas, seniūnijas, kitas įstaigas ir įmones iškeliavo 52 šimtalapiai.

Jonavos gyventojai išrinko tris labiausiai patikusias eglutes – jos pagamintos Kulvos A. Kulviečio mokykloje, Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centre bei Jonavos rajono ir miesto priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose.

Šių įstaigų atstovai pirmadienį saldžias dovanas atsiėmė rajono savivaldybėje. Konkurso nugalėtojai paskatinti ir piniginėmis premijomis.

„Dar kartą dėkoju Jums ir visiems, kas prisidėjo prie Kalėdinių eglučių miestelio idėjos įgyvendinimo. Dalyvių gausa ir gyventojų atsiliepimai parodė, kad idėja pasiteisino", - džiaugėsi rajono meras M. Sinkevičius.

Rajono meras tikisi, kad pernai prasidėjusi tradicija tęsis ir per kitus Naujuosius metus, o miesto parke įsikurs dar didesnis stebuklingų Kalėdinių eglučių miestelis.

Visos eglutės: http://bit.ly/375zOer

Jonavos r. savivaldybės inf.

Panašūs straipsniai

Miesto parke kuriasi stebuklingas kalėdinių eglučių miestelis

Miesto parke kuriasi stebuklingas kalėdinių eglučių miestelis

Jau šį sekmadienį Jonavoje bus įžiebta pagrindinė Kalėdų eglutė, o kiek anksčiau tą pačią dieną jonaviečiai kviečiami aplankyti unikalų Kalėdinių eglučių miestelį, kuris jau kuriasi atnaujintame miesto parke...

Kviečiame kurti eglutes Kalėdų miesteliui

Kviečiame kurti eglutes Kalėdų miesteliui

Šiemet Jonavoje, atnaujintame miesto parke (Ramybės skvere), bus kuriamas Kalėdinių eglučių miestelis, kurio pagrindiniais akcentais taps rajono įstaigose ir įmonėse sukurtos eglutės. Kiekviena rajono įstaiga kv...

Šiandien – Trys Karaliai

Šiandien – Trys Karaliai

Prieš keletą tūkstantmečių Trys Karaliai – Kasparas, Merkelis, Baltazaras – ieškoję gimusio kūdikėlio Jėzaus, jam nešė dovanas: smilkalus, mirą ir auksą. Jos simbolizavo Kristaus prigimtį: auksas – dovana karali...

Ruklos seniūno užmojai pribloškė savivaldybę – prašo policijos pagalbos

Ruklos seniūno užmojai pribloškė savivaldybę – prašo policijos pagalbos 2

Jonavos rajono savivaldybės administracija prašo policijos perimti Ruklos miestelyje sumontuotą didelį kiekį vaizdo kamerų. Paaiškėjus, kad miestelyje vykdytas vaizdo stebėjimas gali pažeisti Bendrąjį duomen...