Kelias jau tvarkomas

Kelias jau tvarkomas
BAL 12
2018-04-12 13:26 2018

Gamta nuostolių pridarė ne tik žemdirbiams, bet rūpesčių sukėlė ir sodų bendrijos „Eglė“ (Albertavos k., Šveicarijos sen.) nariams, kurie skundėsi nepravažiuojamu keliu.

Rajono savivaldybės vadovai reagavo į rajono  gyventojų prašymą, nuvyko į vietą pažiūrėti, kokia yra situacija, tarėsi, ką pirmiausiai galima atlikti, kad minėta problema būtų kuo greičiau išspręsta. Šveicarijos seniūnija jau planavo šį kelią tvarkyti, bet kol dar buvo įšalas, o vietos – miškingos, teko laukti palankesnių oro sąlygų.

Dar žiemą Šveicarijos seniūnijos seniūnas Algirdas Paplonskis kreipėsi į miško savininkus, prašydamas nupjauti medžius, augančius kelio juostoje, nes nenupjovus medžių, pavasarį nebūtų galima palei kelią kasti griovių vandeniui nutekėti. Ne visi miškų savininkai atsiliepė į prašymą: liko nenupjautų medžių. Tuo dabar pasirūpins seniūnija: nupjaus medžius, kad galėtų dirbti technika.   

Atšilus orams darbai jau prasidėjo: išplautose vietose prakasama kelio sankirta, išleidžiamas vanduo, į tas vietas pilamos stambiagabaritės statybinės atliekos (iki balandžio 12 d. išpilta 20 sunkvežimių statybinių atliekų). Vien už stambiagabarites statybines atliekas bei panaudotą techniką seniūnija gavo per 4000 eurų sąskaitą.

Šiemet bus sutvarkyti pakelės grioviai ir suprofiliuota kelio danga. 

Jonavos rajono savivaldybės administracija 

Nuotraukoje - Mero pavaduotojas Erlandas Andrejevas, seniūnas Algirdas Paplonskis ir administracijos direktorius Valdas Majauskas prie tvarkomo kelio  

 

Panašūs straipsniai

M. Sinkevičius su ministru aptarė Jonavos aplinkkelio problemą

M. Sinkevičius su ministru aptarė Jonavos aplinkkelio problemą 1

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas, Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius trečiadienį Vilniuje lankėsi pas susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių. Susitikimo metu aptarti LSA ir Jona...