Kyšininkavimo byloje pasisakyti turėję liudytojai liko neišgirsti

Kyšininkavimo byloje pasisakyti turėję liudytojai liko neišgirsti
VAS 26
2020-02-26 11:38 2020

Jau rašėme, kad Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmuose nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje kaltinamas buvęs Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnas Tautvydas Malinauskas bei UAB ,,Kauno techninės apžiūros centro“ Jonavos filialo darbuotojas Laurynas Palaima.

Žinia, kad T. Malinauskas ir L. Palaima įtariami kyšininkavimu Lietuvą apskriejo dar liepą. Kauno apskr. policija tuomet išplatino pranešimą, kuriame teigta, kad T.Malinauskas galimai pasinaudodamas savo pažintimi su Kauno techninės apžiūros centro Jonavos filialo specialistu L. Palaima, tarpininkaudavo ir gaudavo iš vairuotojų neteisėtą atlygį, kuriuo dalydavosi su techninės priežiūros darbuotoju, kad šis nevertintų, neužfiksuotų  automobilio techninių trūkumų ir leistų transporto priemonei dalyvauti eisme.

Šiandien jau aišku, kad T. Malinauskas kaltinamas prekyba poveikiu ir papirkimu, L. Palaima – papirkimu ir kyšininkavimu.

Vakar, vasario 25-ąją, Jonavoje turėjo vykti teismo posėdis, kuriame ketinta apklausti ne vieną liudytoją. Vis tik posėdis – atidėtas.

Atidėti posėdį prašė T. Malinauskas, nes , anot kaltinamojo, jo advokatas susilaužė koją.

Kitas teismo posėdis planuojamos kovo 12-ąją dieną. Nutarta, kad jei T. Malinausko advokatas iki tol nespės pasveikti, jis turės ieškotis kito advokato arba tenkintis paskirtu valstybės advokatu.

Byla nagrinėja teisėja Banga Bartkienė.

Panašūs straipsniai

Ne pirmą kartą apniokoto kapo savininkė: „žmogau“ - ar dar turi širdyje sąžinės dalelę?

Ne pirmą kartą apniokoto kapo savininkė: „žmogau“ - ar dar turi širdyje sąžinės dalelę? 1

Artėjant Vėlinėms ir Visų Šventųjų dienai dauguma skuba aplankyti artimųjų kapų. Juos tvarko, gražina, kad mirusiųjų pagerbimo metu, kapai atrodytų gražiai. Tačiau visai kitokiomis nuotaikomis, nei prisimini...