Laimikis vertas dėmesio

Laimikis vertas dėmesio
BIR 28
2019-06-28 14:36 2019

Šiandien jonavoszinios.lt elektroninio pašto dėžutę pasiekė džiaugsmingas skaitytojos Sandros Makarevičienės laiškas, kur ji su pasididžiavimu giria savo tėčio laimikį ir nori šiuo džiaugsmu pasidalinti su visais.

"Rašau, norėdama pasigirti savo tėčio, žvejo, laimikiu, kuris, mano nuomone, tikrai vertas dėmesio! Šiąnakt, iš ketvirtadienio į penktadienį Jonavos pirmajame tvenkinyje tėtis sužvejojo 30 kg svorio ir 1,50 m ilgio šamą. Nors tėtis jau daug metų "užkietėjęs" žvejys, šis jo laimikis pats didžiausias.

Prieš 2 savaites tame pačiame tvenkinyje jis sužvejojo 9 kg šamą, tačiau tai jo nesustabdė, sakė žino, kad yra ten ir didesnių, todėl nenuleido rankų ir buvo teisus. Praneškime visiems, kad yra tokių žuvų mūsų tvenkiniuose ir taip dar labiau garsinkime Jonavą ir pritraukime daugiau lankytojų ir žvejų, galbūt net iš kitų miestų", - džiaugsmu ir pasididžiavimu tryško Sandros atsiųsta žinutė. 

Ir iš ties, laimikis tikrai įspūdingas. Tai įrodo ne tik aprašytas žuvies svoris ir dydis, bet ir skaitytojos atsiųstos nuotraukos.  

Nuotraukų galerija