Langų apsauginė plėvelė slėpė paslaptį? Užminta mįslė ir senjorei, ir pardavėjams

Langų apsauginė plėvelė slėpė paslaptį? Užminta mįslė ir senjorei, ir pardavėjams
BIR 14
2019-06-14 16:13 2019

Ar įsigiję langus visada iškart nuo jų nulupate apsaugines plėveles? Ne? Tuomet Juškonių kaimo gyventoja Nijolė Leonavičienė pataria jums nedelsti – moters teigimu, jos langus saugoti turėjusios plėvelės slėpė nemalonią staigmeną, t.y. net keletą skylių rėmuose. Pastarosios, regis, užminė tikrą mįslę ne tik pačiai Nijolei, bet ir langus jai pardavusios įmonės ,,Fajetono grupė“ vadovams.

Prieš du metus

,,Esu senjorė. Iš susitaupytų pinigėlių prieš du metus nusipirkau langus. Kadangi tuomet neturėjau pinigų tam, kad būtų sutvarkyta ir apdaila aplink juos, palikau apsaugines plėveles ant rėmų. Dabar susitaupiau pinigų apdailai. Kai specialistai atliko ją, susiruošiau nuplauti langus. Vos nulupau apsauginę plėvelę,  pamačiau ne vieną skylę. Tai gali paliudyti ir žmonės, kurie darė apdailą. Žinoma, kad neapsidžiaugiau tokiu radiniu. Pasitarusi su vaikais bei anūkais, nutariau kreiptis į įmonę, kuri ir  įstatė langus. Administratorė, išklausiusi mano skundą, kartojo, jog viskas bus gerai ir ji yra mano pusėje. Paklausiau, ar galiu gauti išrašą, kuris paliudytų, jog langai keisti būtent jų įmonėje. Administratorė patikino, kad taip. Vėliau buvau paprašyta atsiųsti langų nuotraukas. Nusiunčiau, bet nesulaukiau jokio skambučio, jokios reakcijos. Pasiskambinau pati administratorei, kuri tuomet man pareiškė, kad jokio išrašo aš negausiu, o langus greičiausiai sugręžiojau aš pati, mano anūkai ar kaimynai. Tai tikrai pribloškė mane. Tikėjausi, kad manęs bus atsiprašyta, bet likau kalta. Aš tikrai nereikalavau keisti sugadintų langų. Ir dabar nesutikčiau su tokiu pasiūlymu, nes pasidariau apdailą, tačiau nesinori taikstytis su neteisybe“, - pasakojo N. Leonavičienė, pridurdama, kad viską paviešino tikėdamasi, kad viešumas bus gera pamoka ,,Fajetono grupės“ vadovams.

Patys ieško atsakymo

Susisiekus su minėtos įmonės direktoriumi Gyčiu Giedriu, šis tikino žinantis apie Nijolės skundus. Vyro žodžiais tariant, panašu, kad prie langų rėmų buvo kažkas pritvirtinta, tačiau kas tai padarė – nežinia.

,,Per ilgalaikę darbo patirtį karts nuo karto pasitaiko atvejų, kuomet langai yra brokuoti. Jei taip atsitinka, mes visada padedame pirkėjams, netinkamus langus keičiame į gerus. Kalbant apie minėtą situaciją, akivaizdu, kad languose – gręžimo skylės. Man sunku pasakyti, iš kur jos atsirado, bet tai tikrai nėra brokas. Nesiruošiame nieko kaltinti, bet ar galime prisiimti atsakomybę už veiksmus, kuriuos padarėme ne mes?“, - retoriškai klausė G. Giedrys.

Pataria išdėstyti raštu

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba savo ruožtu primena, kad kilus ginčui tarp pirkėjo ir pardavėjo, pirkėjas, manantis, kad jam buvo suteiktos netinkamos paslaugos ar pardavėjas pažeidė jo teises, teisėtus interesus, pirmiausia privalo raštu kreiptis į pardavėją ir nurodyti savo reikalavimą. Pažymėtina, kad pardavėjas, nesutikdamas su pirkėjo reikalavimu, privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pirkėjo kreipimosi gavimo dienos, pateikti pastarajam išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą. Tuo atveju, jeigu pardavėjas atsisako tenkinti pirkėjo reikalavimą arba nepateikia motyvuoto atsakymo per nustatytą terminą, pirkėjas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl ginčo sprendimo ne teismo tvarka. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba atkreipiame dėmesį, kad kiekviena situacija yra vertinama individualiai ir nešališkai, atsižvelgiant į visas svarbias aplinkybes ir ginčo šalių pateiktus įrodymus.

 

 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Gyventojai skundžiasi dėl naujų durų, UAB  ,,Jonavos paslaugos“ tikina, kad viskas - pagal reikalavimus

Gyventojai skundžiasi dėl naujų durų, UAB ,,Jonavos paslaugos“ tikina, kad viskas - pagal reikalavimus 2

Į portalą jonavoszinios.lt kreipėsi Chemikų gatvės 51 namo gyventojas, kuris tikino atstovaujantis savo kaimynus, besipiktinančius naujai įstatytomis tambūro durimis. Kaip gyventojų nepasitenkinimo įrodymą j...