„Lietava“ įvarčiais vėl pasismagino su varžovais

GEG 22
2017-05-22 23:05 2017

Trečiąsias rungtynes Lietuvos futbolo federacijos (LFF) trečiosios lygos Kauno regione sužaidė Jonavos „Lietava“. Aurimo Mockaus vadovaujama ekipa KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelėje varžėsi su FK „Kėdainiai“.

Jau pati rungtynių pradžia parodė, kad jonaviečiai vėl nusiteikę pakartoti sėkmingą žaidimą, kurį neseniai demonstravo mače su Prienais. Labai greitai, jau 4 min. svečiai buvo priversti žaidimą pradėti nuo aikštės vidurio, kai Paulius Kvedaravičius nukreipė kamuolį į varžovų vartus. Šis gynėjas sužaidė vienas geriausių rungtynių, o jam rezultatyviai sužaisti padėjo ir Gvidas Juška. Po greitos atakos ir šio puolėjo perdavimo, P. Kvedaravičius 17 min. padvigubino Jonavos komandos persvarą (2:0).

Svečiai iš Kėdainių sužaidus pusvalandį sugebėjo pasinaudoti ir „Lietavos“ futbolininkų spragomis gynyboje bei sušvelnino rezultatą. Visgi, dar pirmajame kėlinyje jonaviečiai nepaliko šansų svečiams. Laikas save realizuoti atėjo puolėjui G. Juškai, kuris vieną po kito sumušė du įvarčius ir po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai jau pirmavo 4:1.

Po pertraukos ir Kėdainių futbolininkai vis ieškojo galimybių dar bent kartą pasiųsti kamuolį į Andriaus Skorupsko saugomus vartus. Savo sėkmingą žaidimą pratęsė G. Juška, kuris įmušė ne tik savo trečiąjį įvartį, bet  pakartojo ankstesnių rungtynių rezultatą, kai pasižymėjo keturis kartus. „Lietava“ šventė dar vieną pergalę rezultatu 6:1 (4:1).

„Lietava“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Martynas Stankevičius, Aurimas Mockus, Martynas Stirbys, Darius Regelskis, Modestas Gabulas, Paulius Kvedaravičius, Ruslanas Fiodorovas, Albertas Ramonas, Denisas Šichranovas, Gvidas Juška, Skirmantas Malinauskas, Šarūnas Gaišys, Gytis Janonis, Ignas Keliauskas, Dominykas Andriekus, Žymantas Tumėnas.

Kitose rungtynėse Kauno „Hegelmann Litauen B“ net 10:1 sutriuškino Kauno „Parabelis“ komandą.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.“Hegelmann Litauen B“       2          2          0          0          17-2     6

2.“Lietava“                              3          2          0          1          13-5     6

3.FK „Kaunas“                        2          2          0          0          6-3       6

3.“Nevėžis B“                         1          1          0          0          7-2       3

5.FK „Kėdainiai“                    2          1          0          1          3-7       3

6.“Danspin“                             2          1          0          1          4-9       3

7.FK „Garliava“                      2          0          0          2          3-5       0

8.“Prienai“                               2          0          0          2          3-9       0

9.“Parabelis“                            2          0          0          2          3-17     0

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja Gvidas Juška („Lietava“), pelnės jau net 8 įvarčius. Po jo seka Paulius Giedraitis („Hegelmann Litauen B“) – 6, Artur Listov („Hegelmann Litauen B“) ir Karolis Rukuiža („Nevėžis B“) – po 3 įvarčius.

Gegužės 29 d., pirmadienį, Lietava“ rungtyniaus Raseiniuose su „Danspin“ ekipa (20.00 val.)