A. Lobovas:"Draugai, pasimatysime po dviejų mėnesių"

A. Lobovas:
GRU 11
2017-12-11 10:12 2017

„Klanas nemiega, mane stebi. Kauno apygardos teismas mane išteisino, bet Lietuvos Aukščiausiasis Teismas  nusprendė, kad pirmosios instancijos teismas ir prokuratūra buvo teisūs. Ruošiuosi dviem mėnesiams būti izoliuotas, keliauju į kalėjimą, kraunuosi maistą ir daiktus. Tikriausiai pirmadienį gausiu šaukimą važiuoti į kalėjimą, o antradienį dar laukia teismas“, - tokiu pranešimu per socialinį tinklą į žmones kreipėsi A. Lobovas.

Aukščiausiasis Teismas panaikino Kauno apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį. Pagal Jonavos rajono apylinkės teismo nuosprendį  A. Lobovui skirta 60 parų arešto bausmė už tai, kad Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) neleido paskiepyti vaiko. Dėl šio viešosios tvarkos pažeidimo A. Lobovas ne tik uždaromas dviem mėnesiams, bet dar  turės susimokėti 3766 eurų baudą.

„Aš esu patriotas, stengiuosi, kad ir mano vaikai būtų tokie. Nežinau kas galėtų nutikti, kad aš palikčiau savo šalį. Bet dabar turiu atsisveikinti su jumis ilgesniam laikui. Ačiū tiems, kas man padėjo ir mane sušelpė“, - sakė A Lobovas.

A.Lobovas vaizdo įrašą socialiniuose tinkluose tiesiogiai šeštadienį transliavo iš savo bendražygio paskyros. Pasak jo, abi turimos jo paskyros buvo užblokuotos.  

Panašūs straipsniai