LSDP Jonavos skyrius pirmieji pristato kandidatus ir rinkiminę programą (politinė reklama)

LSDP Jonavos skyrius pirmieji pristato kandidatus ir rinkiminę programą (politinė reklama)
LAP 28
2018-11-28 08:19 2018

„Kodėl mes šiandien esame Jonavos sporto arenoje? Kodėl savo programą ir kandidatus šiuose rinkimuose pristatome būtent čia? Daugeliui yra žinoma, kad Jonavos sporto arena – vienas didžiausių projektų, kurį mums teko įgyvendinti per savo kadenciją ir kuriuo mes galime didžiuotis. Šioje sporto arenoje dažnai vykstančios krepšinio varžybos, kurios Lietuvoje yra kaip religija, parodo, kad krepšinyje niekada nelaimi lyderis -  krepšinyje laimi komanda. Komanda, kuri yra už manęs, gali vesti Jonavą į sėkmę ir pergalę. Šios komandos pergalė rinkimuose, aš manau, būtų pergalė ir Jonavos rajono gyventojams“, - tokiu pasisakymu Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Jonavos skyriaus kandidatas į merus Mindaugas Sinkevičius pradėjo savo komandos ir politinės rinkimų programos pristatymą.

Pirmasis prisistatymas

LSDP Jonavos skyrius, viena gausiausių partijų, pirmieji pristato kandidatus į savivaldybių tarybų narius ir pirmieji oficialiai skelbia rinkiminę programą. Partijos šūkis „Už darbų tęstinumą ir klestinčią Jonavą!“. LSDP Jonavos skyrių į rinkimus vedantis sąrašo lyderis Mindaugas Sinkevičius didžiuojasi, kad rajonui, kartu su kitomis politinėmis partijomis, socialdemokratai sklandžiai vadovavo keturis metus, todėl norima ir toliau nuosekliai dirbti, tad ir šūkis pasirinktas neatsitiktinai.

Tai komanda, kuria aš tikiu ir kviečiu jais patikėti Jonavos krašto žmones.

Jonavos sporto arenoje už Mindaugo Sinkevičiaus užnugario stojo darni komanda – 50 šios partijos narių.

„Už manęs stovi kandidatai. Daugeliui pažįstami veidai, galbūt, vienas – kitas –nematytas veidas. Mūsų patvirtintame rinkiminiame sąraše yra 50 pavardžių, 50 asmenybių, 50 profesionalų, patyrusių ir perspektyvių žmonių, kurie turi daug ką pasiūlyti mūsų kraštui. Tai komanda, kuria aš tikiu ir kviečiu jais patikėti Jonavos krašto žmones“,- sakė M.Sinkevičius.

Rinkiminiame sąraše pirmuoju numeriu – Mindaugas Sinkevičius, antru – Eugenijus Sabutis, trečiu – Birutė Gailienė, toliau – Erlandas Andrejevas, Marijona Širvelienė, Birutė Platkauskienė, Vijolė Šadauskienė, Egidijus Mažūnaitis, Artūras Neimontas, Alfonsas Meškauskas. 

Kokį rytojų žada?

„Be svaraus kandidatų būrio, be politinio – rinkiminio šūkio, mes sudarėme išsamią rinkimų programą. Yra pagrindinės devynios sritys, kuriose numatėme  svarbiausius darbus. Daugiausiai pasiūlymų sulaukusi sritis – susisiekimas, saugumas keliuose. Taip pat mūsų programoje – verslo plėtra, darbo vietų steigimas; sportas, laisvalaikis, bendruomenės; sveikata, socialinės paslaugos; švietimas; infrastruktūra; aplinkos apsauga ir tvarkymas; kultūra ir turizmas bei dar viena, reikšminga sritis - technologiniai sprendimai. Mūsų programa rodo, kaip rimtai esame nusiteikę dirbti ateinančią kadenciją. Mes pažįstame savo kraštą, žinome jo skaudulius ir problemas bei turime realių, reikalingų pasiūlymų “, - vardijo LSDP Jonavos skyriaus lyderis.

Mes pažįstame savo kraštą, žinome jo skaudulius ir problemas bei turime realių, reikalingų pasiūlymų.

LSDP Jonavos skyriaus rinkimų programa sudaryta atsižvelgus į pačių jonaviečių pageidavimus, kurie ilgą laiką buvo kviečiami teikti pasiūlymus ir prisidėti prie rinkimų programos kūrimo. Kiekvienoje srityje išdėstyti partijos įsipareigojimai, kuriuos ketinama įgyvendinti per artimiausią 4 metų kadenciją, jei jonaviečiai krašto valdymą vėl patikės šiai komandai.  

Visą rinkimų programą rasite ČIA

Kas jau nuveikta?

„Žmogus, kaip būtybė, visada vertina praeitį ir galvoja apie ateitį. Šiuo atveju, vertindami mūsų nuveiktus darbus, aš suprantu, kodėl, ne pirmą kadenciją, Jonavos rajono žmonės pasitikimi būtent mumis. Kaip ir minėjo pirmininkas (LSDP Jonavos skyriaus pirmininkas Mindaugas Sinkevičius-red.past.), mes pažadame arba įsipareigojame padaryti paprastus, gal kartais brangiai kainuojančius, tačiau apčiuopiamus ir suprantamus dalykus. Kai mes įsipareigojame tai padaryti ir padarome, kiekvienas žmogus, pasiryžęs gyventi mūsų mieste, mūsų rajone – tai įvertina“, - apie nuveiktus darbus pasakojo kandidatas į savivaldybės tarybos narius, Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis.

Vertindami mūsų nuveiktus darbus, aš suprantu, kodėl, ne pirmą kadenciją, Jonavos rajono žmonės pasitikimi būtent mumis.

Anot Eugenijaus Sabučio, praeitą kadenciją įsipareigojimų ir darbų buvo daug, bet, kaip ir partijos pirmininkas, taip ir meras E.Sabutis teigia, kad pats svarbiausias objektas – Jonavos sporto arena, be kurios dabar būtų sunku įsivaizduoti jonaviečių laisvalaikį.

Taip pat vienas iš darbų -  ne vienerius metus miestiečius ir svečius džiuginanti slidinėjimo trasa Joninių slėnyje, kuriame visą vasarą nuolat vykdomi renginiai. Atnaujintos Jonavos kultūros centro vidaus patalpos. Šiuo metu vyksta pastato išorės renovacija.

Rekonstruojamas senasis Jonavos Kūno kultūros ir sporto centras, kuriame taipogi atnaujintas ir baseinas. Atnaujinta pagrindinio stadiono aikštyno danga, investuojama į kitus su sporto infrastruktūra susijusius projektus. 

VŠĮ „Jonavos ligoninė“ ir Jonavos Pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) nepalikti užmarštyje – palaipsniui remontuojami. Netrukus bus baigti abiejų, J.Ralio ir Senamiesčio, gimnazijų atnaujinimo darbai.

Svarbus infrastruktūros pagerinimas – suremontuotas tiltas šalia AB „Achema“. Rimkų mikrorajono gyventojai vertina visų trijų pagrindinių gatvių rekonstrukciją su įrengtais dviračių takeliais. Jonavos mieste atnaujinamas gatvių apšvietimas – įrengtas LED  apšvietimas.

Įgyvendintas vandens gerinimo projektas. Vykdomi Šmatų kapinių priežiūros ir atnaujinimo darbai.

Akiai nematomi, tačiau svarbūs veiksmai – nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, jaunimo projektų ir pan. rėmimas.

„Ką nuolat darėme ir darome – tobuliname ir plečiame mūsų dviračius takus. Šitie įsipareigojimai vykdomi metai iš metų ir bus  nuolat įgyvendinami ateityje. Turėjom įsipareigojimą atnaujinti ikimokyklines įstaigas – mieste atnaujinti trys darželiai, šis įsipareigojimas vykdomas ir kaimo vietovėse. Taip pat kiekvienais metais atnaujinamos ir naujai įrengiamos vaikų žaidimų aikštelės. Galiu pasidžiaugti, kad nedaugelis miestų taip, kaip Jonava,  gali didžiuotis daugiabučių automobilių aikštelių ir kiemų atnaujinimu. Tikrai nesu matęs kituose miestuose, kad taip būtų investuojama į daugiabučių kiemų sutvarkymą. Tą vykdysim ir toliau“, - teigė E.Sabutis.

 

Užsakymo Nr.: 20181128/01 Politinė reklama bus apmokėta iš LSDP Jonavos skyriaus rinkiminės sąskaitos lėšų

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Jonavos socialdemokratų rinkimų programoje – nuoseklumas ir patirtis

Jonavos socialdemokratų rinkimų programoje – nuoseklumas ir patirtis

Iki tiesioginių mero ir savivaldybės tarybos rinkimų liko keturi mėnesiai. 2019 m. kovo 3 dieną įvyksiančiame balsavime Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos skyrius , vedamas sąrašo lyderio Mindaugo Sinkevi...

Tuščiais pažadais nesišvaistėme ir nesišvaistome (Politinė reklama)

Tuščiais pažadais nesišvaistėme ir nesišvaistome (Politinė reklama)

„Tikroji garbė – tai pasiryžimas visur ir visada daryti tai, kas naudinga daugumai žmonių“, – yra pasakęs JAV politinis veikėjas Bendžaminas Franklinas. Tuo, manau, turėtų vadovautis kiekvienas politikas, ir pri...

Paskirstytos lėšos politinėms partijoms - kol kas jų negavo LSDP

Paskirstytos lėšos politinėms partijoms - kol kas jų negavo LSDP

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija (toliau -VRK), vadovaudamasi Lietuvos Respublikos politinių partijų įstatymo 20 ir 21 straipsniais, Lietuvos Respublikos 2018 metų valstybės biudžeto ir savivald...

Klausimas baigus mokyklą: kokią specialybę rinktis?

Klausimas baigus mokyklą: kokią specialybę rinktis?

Jeigu šiandien užduotume klausimą, kokių sričių specialistai yra paklausiausi, vienareikšmiškai atsakyti būtų sunku, tačiau tendencijos - aiškios. Akivaizdu, kad 45 procentai darbdavių jaučia darbuotojų stygių, ...

Gydytojos Astos Sivolovienės svajonė – išmokti aistringąjį tango

Gydytojos Astos Sivolovienės svajonė – išmokti aistringąjį tango

Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorė ir šeimos gydytoja Asta Sivolovienė – trijų vaikų mama. Tarp darbo ir buities namuose įsisukusi medikė sako kartais pasvajojanti apie pačius keisčiau...

Į Kembridžą pakviestas jonavietis pataria, kaip tapti geidžiamu kandidatu

Į Kembridžą pakviestas jonavietis pataria, kaip tapti geidžiamu kandidatu 1

„Šimtmečio Maximalisto“ stipendiją už pasiekimus mokslo srityje gavęs jonavietis Emilis Kaziukėnas finansinę paramą skirs studijoms Kembridžo  universitete, į kurį Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos absolventas b...

„H2AUTO“ bekontaktė savitarnos plovykla jau atidaryta ir Jonavoje

„H2AUTO“ bekontaktė savitarnos plovykla jau atidaryta ir Jonavoje

Modernaus dizaino bekontakčių plovyklų „H2auto“ daugėja visoje Lietuvoje. Pirmoji tokio tipo ir šio tinklo plovykla jau atidaryta ir Jonavoje. Net 15 plovyklų visoje Lietuvoje turintis plovyklų tinklas i...

Įžūlus išmaldos prašymas: prigimtinė teisė ar visuomenės kantrybės bandymas?

Įžūlus išmaldos prašymas: prigimtinė teisė ar visuomenės kantrybės bandymas? 2

Kai 2011-aisiais tuometis Vilniaus meras Artūras Zuokas uždraudė elgetauti ir dalyti išmaldą, vieni piktinosi ir smerkė tokį sprendimą – juk prašyti ir duoti yra žmogaus teisė. Tuo tarpu kiti džiaugėsi, kad teks...

Artūras Neimontas: „Iš sesers ligos išmokau gerumo ir tolerancijos“

Artūras Neimontas: „Iš sesers ligos išmokau gerumo ir tolerancijos“

Klausantis jonaviečio Artūro Neimonto pasakojamų istorijų apie kompiuterių eros pradžią Jonavos rajono savivaldybėje atrodo, kad jos skamba kaip anekdotas. Ypač – jei tokių istorijų klausytųsi vaikai ar ...

10 dažniausių mitų apie vartotojų teises

10 dažniausių mitų apie vartotojų teises

Vartotojų teisės yra plati sritis, apimanti skirtingus prekybos būdus, numatanti skirtingas sąlygas ir terminus norint pasinaudoti viena ar kita teise, todėl natūralu, kad visuomenėje apie jas vis dar pasitaiko ...

Gausios šeimos galva N. Šalūga: „Išdrįskite - ir sėkmė tikrai ateis“

Gausios šeimos galva N. Šalūga: „Išdrįskite - ir sėkmė tikrai ateis“

Iš pažiūros – atletiškas ir jaunatviškas vaikinas, o iš tiesų – santūrus gausios šeimos tėvas ir atsakingas verslininkas. Toks įspūdis susidaro bendraujant su Nerijumi Šalūga, jonaviečiu, čia gimusiu ir augusiu,...