LSDP Jonavos skyrius pirmieji pristato kandidatus ir rinkiminę programą (politinė reklama)

LSDP Jonavos skyrius pirmieji pristato kandidatus ir rinkiminę programą (politinė reklama)
LAP 28
2018-11-28 09:19 2018

„Kodėl mes šiandien esame Jonavos sporto arenoje? Kodėl savo programą ir kandidatus šiuose rinkimuose pristatome būtent čia? Daugeliui yra žinoma, kad Jonavos sporto arena – vienas didžiausių projektų, kurį mums teko įgyvendinti per savo kadenciją ir kuriuo mes galime didžiuotis. Šioje sporto arenoje dažnai vykstančios krepšinio varžybos, kurios Lietuvoje yra kaip religija, parodo, kad krepšinyje niekada nelaimi lyderis -  krepšinyje laimi komanda. Komanda, kuri yra už manęs, gali vesti Jonavą į sėkmę ir pergalę. Šios komandos pergalė rinkimuose, aš manau, būtų pergalė ir Jonavos rajono gyventojams“, - tokiu pasisakymu Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Jonavos skyriaus kandidatas į merus Mindaugas Sinkevičius pradėjo savo komandos ir politinės rinkimų programos pristatymą.

Pirmasis prisistatymas

LSDP Jonavos skyrius, viena gausiausių partijų, pirmieji pristato kandidatus į savivaldybių tarybų narius ir pirmieji oficialiai skelbia rinkiminę programą. Partijos šūkis „Už darbų tęstinumą ir klestinčią Jonavą!“. LSDP Jonavos skyrių į rinkimus vedantis sąrašo lyderis Mindaugas Sinkevičius didžiuojasi, kad rajonui, kartu su kitomis politinėmis partijomis, socialdemokratai sklandžiai vadovavo keturis metus, todėl norima ir toliau nuosekliai dirbti, tad ir šūkis pasirinktas neatsitiktinai.

Tai komanda, kuria aš tikiu ir kviečiu jais patikėti Jonavos krašto žmones.

Jonavos sporto arenoje už Mindaugo Sinkevičiaus užnugario stojo darni komanda – 50 šios partijos narių.

„Už manęs stovi kandidatai. Daugeliui pažįstami veidai, galbūt, vienas – kitas –nematytas veidas. Mūsų patvirtintame rinkiminiame sąraše yra 50 pavardžių, 50 asmenybių, 50 profesionalų, patyrusių ir perspektyvių žmonių, kurie turi daug ką pasiūlyti mūsų kraštui. Tai komanda, kuria aš tikiu ir kviečiu jais patikėti Jonavos krašto žmones“,- sakė M.Sinkevičius.

Rinkiminiame sąraše pirmuoju numeriu – Mindaugas Sinkevičius, antru – Eugenijus Sabutis, trečiu – Birutė Gailienė, toliau – Erlandas Andrejevas, Marijona Širvelienė, Birutė Platkauskienė, Vijolė Šadauskienė, Egidijus Mažūnaitis, Artūras Neimontas, Alfonsas Meškauskas. 

Kokį rytojų žada?

„Be svaraus kandidatų būrio, be politinio – rinkiminio šūkio, mes sudarėme išsamią rinkimų programą. Yra pagrindinės devynios sritys, kuriose numatėme  svarbiausius darbus. Daugiausiai pasiūlymų sulaukusi sritis – susisiekimas, saugumas keliuose. Taip pat mūsų programoje – verslo plėtra, darbo vietų steigimas; sportas, laisvalaikis, bendruomenės; sveikata, socialinės paslaugos; švietimas; infrastruktūra; aplinkos apsauga ir tvarkymas; kultūra ir turizmas bei dar viena, reikšminga sritis - technologiniai sprendimai. Mūsų programa rodo, kaip rimtai esame nusiteikę dirbti ateinančią kadenciją. Mes pažįstame savo kraštą, žinome jo skaudulius ir problemas bei turime realių, reikalingų pasiūlymų “, - vardijo LSDP Jonavos skyriaus lyderis.

Mes pažįstame savo kraštą, žinome jo skaudulius ir problemas bei turime realių, reikalingų pasiūlymų.

LSDP Jonavos skyriaus rinkimų programa sudaryta atsižvelgus į pačių jonaviečių pageidavimus, kurie ilgą laiką buvo kviečiami teikti pasiūlymus ir prisidėti prie rinkimų programos kūrimo. Kiekvienoje srityje išdėstyti partijos įsipareigojimai, kuriuos ketinama įgyvendinti per artimiausią 4 metų kadenciją, jei jonaviečiai krašto valdymą vėl patikės šiai komandai.  

Visą rinkimų programą rasite ČIA

Kas jau nuveikta?

„Žmogus, kaip būtybė, visada vertina praeitį ir galvoja apie ateitį. Šiuo atveju, vertindami mūsų nuveiktus darbus, aš suprantu, kodėl, ne pirmą kadenciją, Jonavos rajono žmonės pasitikimi būtent mumis. Kaip ir minėjo pirmininkas (LSDP Jonavos skyriaus pirmininkas Mindaugas Sinkevičius-red.past.), mes pažadame arba įsipareigojame padaryti paprastus, gal kartais brangiai kainuojančius, tačiau apčiuopiamus ir suprantamus dalykus. Kai mes įsipareigojame tai padaryti ir padarome, kiekvienas žmogus, pasiryžęs gyventi mūsų mieste, mūsų rajone – tai įvertina“, - apie nuveiktus darbus pasakojo kandidatas į savivaldybės tarybos narius, Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis.

Vertindami mūsų nuveiktus darbus, aš suprantu, kodėl, ne pirmą kadenciją, Jonavos rajono žmonės pasitikimi būtent mumis.

Anot Eugenijaus Sabučio, praeitą kadenciją įsipareigojimų ir darbų buvo daug, bet, kaip ir partijos pirmininkas, taip ir meras E.Sabutis teigia, kad pats svarbiausias objektas – Jonavos sporto arena, be kurios dabar būtų sunku įsivaizduoti jonaviečių laisvalaikį.

Taip pat vienas iš darbų -  ne vienerius metus miestiečius ir svečius džiuginanti slidinėjimo trasa Joninių slėnyje, kuriame visą vasarą nuolat vykdomi renginiai. Atnaujintos Jonavos kultūros centro vidaus patalpos. Šiuo metu vyksta pastato išorės renovacija.

Rekonstruojamas senasis Jonavos Kūno kultūros ir sporto centras, kuriame taipogi atnaujintas ir baseinas. Atnaujinta pagrindinio stadiono aikštyno danga, investuojama į kitus su sporto infrastruktūra susijusius projektus. 

VŠĮ „Jonavos ligoninė“ ir Jonavos Pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) nepalikti užmarštyje – palaipsniui remontuojami. Netrukus bus baigti abiejų, J.Ralio ir Senamiesčio, gimnazijų atnaujinimo darbai.

Svarbus infrastruktūros pagerinimas – suremontuotas tiltas šalia AB „Achema“. Rimkų mikrorajono gyventojai vertina visų trijų pagrindinių gatvių rekonstrukciją su įrengtais dviračių takeliais. Jonavos mieste atnaujinamas gatvių apšvietimas – įrengtas LED  apšvietimas.

Įgyvendintas vandens gerinimo projektas. Vykdomi Šmatų kapinių priežiūros ir atnaujinimo darbai.

Akiai nematomi, tačiau svarbūs veiksmai – nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, jaunimo projektų ir pan. rėmimas.

„Ką nuolat darėme ir darome – tobuliname ir plečiame mūsų dviračius takus. Šitie įsipareigojimai vykdomi metai iš metų ir bus  nuolat įgyvendinami ateityje. Turėjom įsipareigojimą atnaujinti ikimokyklines įstaigas – mieste atnaujinti trys darželiai, šis įsipareigojimas vykdomas ir kaimo vietovėse. Taip pat kiekvienais metais atnaujinamos ir naujai įrengiamos vaikų žaidimų aikštelės. Galiu pasidžiaugti, kad nedaugelis miestų taip, kaip Jonava,  gali didžiuotis daugiabučių automobilių aikštelių ir kiemų atnaujinimu. Tikrai nesu matęs kituose miestuose, kad taip būtų investuojama į daugiabučių kiemų sutvarkymą. Tą vykdysim ir toliau“, - teigė E.Sabutis.

 

Užsakymo Nr.: 20181128/01 Politinė reklama bus apmokėta iš LSDP Jonavos skyriaus rinkiminės sąskaitos lėšų

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

VRK: Dėl informacijos socialiniuose tinkluose rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu

VRK: Dėl informacijos socialiniuose tinkluose rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu

2019 m. kovo 2 d. 1 val. - kovo 3 d. 20 val. – rinkimų agitacijos draudimo laikotarpis Nuo 2019 m. kovo 2 d. 1 val. iki 2019 m. kovo 3 d. 20 val. negalima jokia rinkimų agi...

Jonavos socialdemokratai apsisprendė: jiems ir toliau vadovaus Mindaugas Sinkevičius

Jonavos socialdemokratai apsisprendė: jiems ir toliau vadovaus Mindaugas Sinkevičius

Kovo 28 d. įvykusiame Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos skyriaus ataskaitiniame – rinkiminiame susirinkime dviejų metų  kadencijai išrinktas skyriaus vadovas. Pirmininko pareigas rajono bičiuliai jau ket...

OpenPlay įrašų kompanija pristato debiutinį Senjasos singlą “man nepatinka”

OpenPlay įrašų kompanija pristato debiutinį Senjasos singlą “man nepatinka” 2

OpenPlay įrašų kompanija pristato debiutinį Senjasos singlą “man nepatinka”. Ryškiai TV eteryje sužibėjusi atlikėja paliko įspūdį savo stilinga išvaizda ir nustebino išskirtiniu balso tembru. Senjasa sociali...

Opozicijos narys: "Visi koalicijos susitarimai susiveda į naujų valdžios postų kūrimą bei užėmimą"

Opozicijos narys: "Visi koalicijos susitarimai susiveda į naujų valdžios postų kūrimą bei užėmimą"

„Užteko tik vienos savaitės ir nuo iškilmingo valdančiosios koalicijos pareiškimo, kad „koalicijos veiklos programos prioritetu tapo visa tai, kas pagerintų Jonavos rajono žmonių gyvenimą“, nukritusi širma atskl...

Išankstinių balsavimų išvakarėse – galimas rinkėjų papirkimas, kitą dieną – įtariami pirmieji pažeidimai

Išankstinių balsavimų išvakarėse – galimas rinkėjų papirkimas, kitą dieną – įtariami pirmieji pažeidimai

Vasario 26 dieną socialiniuose tinkluose išplatintas vaizdo įrašas, kuriame, filmą sukūręs L.T., ragino balsuoti už tam tikrą kandidatą/ę į tarybos narius bei žadėjo, jog jam/jai laimėjus, L.T. rinkėjams dovanos...

Pasirašyta koalicijos sutartis – viešinama keturių metų programa

Pasirašyta koalicijos sutartis – viešinama keturių metų programa

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, šiandien, balandžio 8-osios popietę įvyko valdančiosios daugumos sutarties pasirašymas. Savo parašais koalicijos sutartį patvirtino trys politinės partijos. Priedas prie sutarties...

Jonavietė pataria nesižavėti skambiomis reklamomis: internetu užsakytos piliulės paguldė į ligos patalą

Jonavietė pataria nesižavėti skambiomis reklamomis: internetu užsakytos piliulės paguldė į ligos patalą 3

Jonavietė Marija Dranginienė (55 m.) jau kurį laiką bando atsikratyti papildomų kilogramų. Moteris pasakoja išbandžiusi specialius, Lietuvoje populiarius kokteilius, pratimus namuose ir pan.  Nors svoris pama...

Po truputį aiškėja būsimos vadžios postų dalybos

Po truputį aiškėja būsimos vadžios postų dalybos 1

Naujai į merus išrinktas socialdemokratų partijos lyderis Mindaugas Sinkevičius šiandien pranešė, kad dėl būsimos koalicijos sudarymo vyksta derybos su LR liberalų sąjūdžio (LRLS) Jonavos skyriaus ir  Lietuvos s...

Rinkimų rezultatų belaukiant

Rinkimų rezultatų belaukiant

Š. m. kovo 3 d. 7 val. Lietuvos Respublikoje 1 970 rinkimų apylinkių atvėrė duris rinkėjams. 2 458 812 rinkėjai renka tiesioginiuose rinkimuose 60 savivaldybių tarybų ir 60 merų.  Į Jonavos savivaldybės ...

Kaip sekasi ISUZU Novociti Life Jonavoje?

Kaip sekasi ISUZU Novociti Life Jonavoje? 1

„Mažasis milžinas“ ISUZU Novociti Life jau porą savaičių rieda Jonavos mieste bei jo priemestyje. UAB „Jonavos autobusai“ pirmieji testuoja neseniai prie ISUZU demo turo 2019 prisijungusį miesto ISUZU Novo...

Rinkimai baigėsi – laukia nauji iššūkiai

Rinkimai baigėsi – laukia nauji iššūkiai 1

Nors ši rinkimų kampanija įnešė daug suirutės, tačiau jonaviečiai išreiškė savo valią ir dauguma balsavusiųjų savo pripažinimą atidavė  Lietuvos socialdemokratų partijai ir kandidatui į merus, socialdemokratui M...

Kaip užtikrinamas skaidrus bylų paskirstymas teismuose?

Kaip užtikrinamas skaidrus bylų paskirstymas teismuose?

Žmonėms, nesusidūrusiems su teismų veikla, teismo procesai išties yra painūs ir sudėtingi. Dažniausiai žmonės žino tik vieną faktą – kad kilus ginčui reikia kreiptis į teismą. O kas toliau? Kaip byla atsiranda a...

Prašo teisininkų pagalbos: mama siekia susigrąžinti į globėjų rankas perduotą dukrą

Prašo teisininkų pagalbos: mama siekia susigrąžinti į globėjų rankas perduotą dukrą 1

Jonavietė Deimantė (pavardė redakcijai žinoma) – 19-metė mergina, užaugusi vaikų globos namuose, o dabar kovojanti dėl teisės auginti savo dukrą. Pastaroji jau kurį laiką gyvena pas laikinus globėjus, kurie, ...

Lietuvos vartotojai tampa reiklesni prekių ir paslaugų kokybei

Lietuvos vartotojai tampa reiklesni prekių ir paslaugų kokybei

Vartotojai vis aktyviau domisi savo teisėmis ir dažniau konsultuojasi su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT). Tokios tendencijos išaiškėja, analizuojant užklausų statistiką. Vien per šių...

„Maxima LT“ pažeidė įsidarbinti norėjusio asmens su negalia teises

„Maxima LT“ pažeidė įsidarbinti norėjusio asmens su negalia teises

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė įspėjo UAB „Maxima LT“ vadovybę dėl asmens su negalia diskriminacijos. Ji nustatė, kad įmonė pažeidė įstatymą neįdarbindama kandidatės su negalia. Tyrimą ...

Mokytojų apklausa: paauglių ekonomikos žinios vis dar šlubuoja, mokyti pradedama per vėlai

Mokytojų apklausa: paauglių ekonomikos žinios vis dar šlubuoja, mokyti pradedama per vėlai

Tarptautiniai tyrimai rodo, kad lietuvių – tiek suaugusiųjų, tiek paauglių – ekonominis raštingumas yra menkas. Tai patvirtina ir ekonomikos mokytojų apklausa. Iš apklausoje dalyvavusių trečdalio šalies ekon...