„LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ olimpinę mylią bėgs Jonavos meras E. Sabutis

„LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ olimpinę mylią bėgs Jonavos meras E. Sabutis
SAU 26
2018-01-26 11:19 2018

„Jau užsiregistravau ir tuo džiaugiuosi,“- taip apie savo planus bėgti Olimpinę mylią „LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ kalba Jonavos meras Eugenijus Sabutis. Vasario 3 dieną Jonavos miesto vadovas savo malonumui įveiks beveik du kilometrus bėgime, kuriame laikas nėra matuojamas, o bėgimo tikslas – pajausti šio sporto malonumą ir pasimėgauti žiema kitaip.


„LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ meras žada praleisti kone visą dieną. Pasak E. Sabučio, esant progai jis mielai išbandys ir kitas sporto šakas bei rungtis, kurių Joninių slėnyje festivalio organizatoriai siūlo mažiausiai dvidešimt. Festivalio dalyviai ir svečiai galės išbandyti biatloną, akmenslydį, sniego tinklinį ir futbolą, greitąjį čiuožimą, ledo ritulį, šiaurietišką ėjimą ar paprasčiausią nusileidimą nuo kalno ant „sėduko“.


Pageidaujantys suprakaituoti stipriau kviečiami į 5 ir 10 kilometrų bėgimus, multisporto varžybas „Winter Challenge“, pasivaržyti „Ledo kirčio“ bei sniego tinklinio turnyro varžybas.
Renginio programą, registraciją ir išsamią informaciją rasite svetainėje www.lteam.lt (http://www.lteam.lt/renginiai/LTEAM-olimpinis-ziemos-festivalis-2018


Pirmą kartą „LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ iškils pirčių kiemas. 11 pirčių vienu metu talpins apie 80 asmenų, kiekviena pirtis turės savo autentišką programą, o už jos kokybę atsakys patyrę pirtininkai.


Mažuosius Jonavos sportininkus džiugins Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas, šventės metu įvairiose rungtyse varžysis mažiausiai 10 sporto talismanų, festivalio pabaigoje ant scenos lips superhito „Super star“ atlikėja Beatrich. Iškart po jos pasirodymo, nuo 16:00 iki 20:00 val. visi jonaviečiai kviečiami nemokamai pačiuožinėti ant festivalio ledo aikštės.

Nemokamą dalyvio pasą, su kuriuo bus galima išbandyti visas rungtis, rinkti taškus ir laimėti prizų, bus galima gauti atvykus į renginio registraciją. Ši Jonavos sporto arenoje veiks nuo vasario 2 dienos, penktadienio.


„Jonavoje toks festivalis vyks pirmą kartą. Naudokimės proga ir kiekvienas raskime mums patinkančių užsiėmimų, veiklų, sporto šakų. Parodykime sau ir visai Lietuvai, kokia sportiška yra ir gali būti Jonava,“- sako E. Sabutis.


„LTeam olimpinis žiemos festivalis“ vyks penktąjį kartą. Praėjusiais metais didžioji Lietuvos žiemos sporto šventė vyko Druskininkuose, joje dalyvavo apie 6 tūkstančius žmonių.

Nuotraukos autorius Elvis Žaldaris

 

Panašūs straipsniai

Moterų linijinių šokių kolektyvo “Vėtra” pasirodymas festivalyje Palangoje

Moterų linijinių šokių kolektyvo “Vėtra” pasirodymas festivalyje Palangoje

Gegužės 24 – 26 dienomis Palangoje jau dvidešimt penktus metus iš eilės vyko Lietuvos asociacijos „Sportas Visiems“ organizuojamas festivalis „SPORTAS VISIEMS 2019”.Festivalyje dalyvauja po kelis tūkstančius nep...

Mažųjų žaidynės: aktyvūs vaikai – sveika visuomenė

Mažųjų žaidynės: aktyvūs vaikai – sveika visuomenė

„Ikimokyklinio amžiaus vaikams svarbu išbandyti kuo daugiau sportinių veiklų“, – sakė paplūdimio tinklininkė Vytenė Vitkauskaitė. Viena geriausių Lietuvos paplūdimio tinklininkių savaitgalį dalyvavo pirmajame šį...

Sveikatos apsaugos ministras A.Veryga mėgo „Drasūs, stiprūs vikrūs“, jo vaikai renkasi kitokį sportą

Sveikatos apsaugos ministras A.Veryga mėgo „Drasūs, stiprūs vikrūs“, jo vaikai renkasi kitokį sportą

„Tokie projektai – kelias į sveikesnę visuomenę“, - sakė Lietuvos mažųjų žaidynių festivalyje apsilankęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Trečiajame iš keturių finalinių renginių šėlo daugiau nei p...