Lyderiai stiprino pirmaujančias pozicijas

LIE 31
2017-07-31 23:07 2017

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaisti vienuoliktojo turo susitikimai. Po jų paaiškėjo, kad pirmaujančios komandos toliau renka taškus ir tvirtai žengia prizinių vietų link. Pasibaigus šiam turui, kai kurios komandos jau turi galimybę jau artimiausiose rungtynėse pelnyti ir šimtąjį įvartį („Vikingai“), o „Energijai“ visiškai nedaug trūksta iki šimtojo praleisto įvarčio.

Įdomi rungtynių baigtis buvo užfiksuota susitikime tarp „Transachemos“ ir „Ultros“ komandų. Šios ekipos rungtynes baigė rezultatu 3:3, tokiu pačiu, kaip ir pirmajame rate. 45 ir 46 min. D. Šichranovo bei J. Medvedevo pelnyti įvarčiai suteikė progą „Transachemai“ laimėti rungtynes, tačiau iki susitikimo pabaigos teisėjo chronometrui skaičiuojant paskutines sekundes, Saimonas Malinauskas įstengė „Ultros“ komandai įrašyti tašką.

Pastaruoju metu pirmenybių lyderiai sunkiai surenka visą sudėtį, bet tai jiems nesutrukdo vėl įsirašyti eilinės pergalės, kuri jau buvo dvyliktoji iš eilės. Nors pirmajame kėlinyje „Energijos“ ekipa dar žaidė lygų futbolą, bet po pertraukos ėmė ryškėti vikingų iniciatyva. Pastarieji E. Masioko įvarčių dėka nutolo ir energetikų rezultatyvumas nepadėjo siekti bent taško (3:6). Nugalėtojų gretose E. Masiokas įmušė 3 įvarčius, o rezultatyviausiam žaidėjui E. Utyrai pavyko savo įvarčių skaičių padidinti iki 30.

Trečioje pozicijoje įsitvirtino „Lukšos partizanai“, tačiau rungtynių pirmajame kėlinyje su „Jonavos policija“ neįstengė jų palaužti ir ekipos kėlinį baigė be įvarčių. Visgi, antroji žaidimo dalis priklausė partizanams, kurie per aštuonias minutes nusprendė mačo likimą. Vieną po kito įmušė tris įvarčius ir laimėjo susitikimą rezultatu 4:0.

Dvidešimtąjį įvartį pirmenybėse pasiekė „Liberalų sąjūdis“ ekipos žaidėjas M. Legačinskas, kuris jau pirmąją minutę į „Vilties“ komandos vartus realizavo skirtą 9 m baudinį, o po dar kelių minučių įmušė ir antrąjį įvartį. Liberalai pirmajame kėlinyje pasiekę tris įvarčius, nulėmė sau galutinę pergalę rezultatu 3:1.

Šiose rungtynėse „Vilties“ komanda pasižymėjo ne iš gerosios pusės. Pirmiausia, po geltoną kortelę gavo J. Regelskis ir D. Regelskis, o N. Zvicevičius užsidirbo netgi raudoną kortelę. Visi šie trys žaidėjai privalės praleisti sekančias „Vilties“ komandos rungtynes. Be to, šiais metais komandoms sudarytos sąlygos rungtyniauti naujojoje dirbtinėje dangoje, bet šiame ture „Vilties“ komanda ne tik buvo nedrausminga aikštelėje dėl kortelių skaičiaus, bet nesilaikė dirbtinėje dangoje nusistovėjusios tvarkos, todėl bus svarstomas komandos elgesys. Kitos „Vilties“ komandos rungtynės su „Lukšos partizanai“ ekipa gali vykti ir „Neries“ stadione. Šios komandos apie tai bus informuojamos atskirai.

Dar vienose turo rungtynėse užtikrintą pergalę įsirašė antroje turnyrinės lentelės vietoje esanti „Gaschema“, kuri 5:1 įveikė „Rajoną“.

Galiojančios nuobaudos:

1.„Vilties“ komandos žaidėjas J. Regelskis gavo antrąją geltoną kortelę, todėl artimiausias rungtynes privalės praleisti (liko 1 rungtynės).

2.“Vilties“ komandos žaidėjas D. Regelskis gavo antrąją geltoną kortelę, todėl artimiausias rungtynes privalės praleisti (liko 1 rungtynės).

3.“Vilties“ komandos žaidėjas N. Zvicevičius gavo raudoną kortelę, todėl artimiausias vienerias rungtynes privalės praleisti (liko 1 rungtynės).

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.„Vikingai“                             12        12        0          0          90-28   36

2.“Gaschema“                         12        9          0          3          58-30   27

3.“Lukšos partizanai“              11        8          0          3          47-31   24

4.“Transachema“                     11        6          3          2          48-29   21

5.“Ultros“                                  12        6          2          4          55-31   20

6.“Liberalų sąjūdis“                 12        6          0          6          49-30   18

7.“Viltis“                                   12        3          2          7          37-43   11

8.“Jonavos policija“                 12        2          1          9          25-67   7

9.“Rajonas“                              12        1          1          10        24-72   4

10.“Energija“                            12        1          1          10        24-96   4

Per 59 sužaistas rungtynes įmušti 457 įvarčiai (vidutiniškai po 7,75 įvarčio per rungtynes).