Mažojo jonaviečio sėkmė lauko teniso turnyruose

Mažojo jonaviečio sėkmė lauko teniso turnyruose
GRU 23
2017-12-23 16:07 2017

Šiauliuose mažieji tenisininkai varžėsi Kalėdiniame teniso turnyre. Prieš Kalėdas Šiaulių teniso mokykloje lankėsi pats tikriausias Kalėdų senelis. Jis ne tik vaikams padovanojo saldžių dovanėlių, žaidė su jais žaidimus, bet ir entuziastingai palaikė visus, kurie dalyvavo Kalėdiniame vaikų teniso turnyre.

Turnyre iš viso dalyvavo 32 mažieji 7-10 metų tenisininkai. Jie varžėsi keturiose grupėse - 7 m. ir jaunesni berniukai, 7 m. ir jaunesnės mergaitės, 10 m. ir jaunesni berniukai, 10 m. ir jaunesnės mergaitės.

10 m. ir jaunesnių berniukų grupėje, respublikiniame lauko teniso Žaliojo kamuolio turnyre 2 vietą iškovojo G. Sabeckio teniso mokyklos sportininkas Ugnius Remeikis.

Ugnius Remeikis, kuriam tik 8 m., yra iš Jonavos ir lanko Jonavos Panerio pradinę mokyklą.

Turnyro laimėtojai apdovanoti turnyro statulėlėmis ir saldžiais prizais. Kortuose besilankantis Kalėdų Senelis buvo dosnus. Kiekvienam, pasakiusiam po eilėraštuką, įteikė saldžią dovanėlę ir palinkėjo gražių ateinančių švenčių.

Tai nėra pirmas mažojo jonaviečio pasiekimas, bet kol kas - didžiausias.  

Prieš kelias savaites Ugnius laimėjo I vietą neoficialiame Lietuvos teniso sąjungos turnyre vykusiame Kauno PC "Mega".

Maždaug prieš metus Ugnius laimėjo II vietą Vilniaus teniso akademijos turnyre vaikų iki 7 metų amžiaus grupėje.

Gruodžio 20 dieną Kėdainių arenoje Kėdainių meras, kartu su kitais geriausiais rajono sportininkais,  apdovanojo Ugnių už aukštus sporto pasiekimus bei įteikė taurę.

Ugnius Remeikis treniruojasi Kėdainių sporto centre, tačiau apdovanojimus parveža į Jonavą.  

Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

„Jonavos" naujokas nepasidavė kanadiečių spaudimui

„Jonavos" naujokas nepasidavė kanadiečių spaudimui

Po trejų metų pertraukos „Jonavos“ futbolo klubas 2019–aisiais vėl rungtyniauja LFF I lygos pirmenybėse. Lyginant su praėjusiu sezonu, Jonavos komanda yra stipriai pasikeitusi, o vienas spalvingiausių jos ...

„Žalgirio B“ treneris: „Jonavoje mūsų laukia rimta patirtis“

„Žalgirio B“ treneris: „Jonavoje mūsų laukia rimta patirtis“

Šiandien, gegužės 20-ąją, „Jonavos“ futbolininkai vėl rungtyniaus savų sirgalių akivaizdoje ir LFF I lygos pirmenybių 9 turo rungtynėse namie priims Vilniaus „Žalgirio B“ komandą. Po dviejų pergalių Kret...

Baltijos šalių diskgolfo turo varžybose Estijoje – jonaviečio triumfas

Baltijos šalių diskgolfo turo varžybose Estijoje – jonaviečio triumfas

Praėjusį savaitgalį Estijoje, Alataguse rajone įrengtame Maetaguse diskgolfo parke, įvyko trečiasis Baltijos šalių diskgolfo turo „Innova Baltic Tour 2019“ etapas – tradicinis „Alataguse Open“ turnyras....