Naujametis "Žvaigždžių lietus" Kulvoje

Naujametis
SAU 04
2018-01-04 17:10 2018

Ir štai nuaidėjo, nuskambėjo Naujųjų, 2018 metų, sutikimas Kulvos kultūros centre „Žvaigždžių lietuje". Visi susirinkusieji galėjo išgirsti ne tik savo 2018 metų ateitį, kur astrologė visus supažindino su Naujaisiais Geltonojo Šuns metais, bet ir galėjo išvysti bei išgirsti dainuojančias ne tik Kulvos solistes, Lietuvos, bet ir užsienio žvaigždes! Taip pat galėjo mėgautis žiūrėdami gyvenimo realijų intermediją. Vėliau visus linksmino ir šokti kvietė grupė "Banga". Kiekvienas galėjo įsiamžinti nuotraukoje prie foto sienelės ir vėliau ją pasiimti atsiminimui. Visus aplankė ir Kalėdų Nykštukas su padėjėja, įteikė visiems, ir mažiems, ir dideliems dovanų.

Kiekvienam ant stalų buvo paliktas atsiminimo ir linkėjimo saldainis bei moneta. Pagal senoves tradicijas, mušant vidurnakčiui, monetą laikant dešinėje rankoje ji užtikrins laimingus bei įspūdingus Naujuosius, 2018 metus!!! Visi galėjo pasigrožėti įspūdingais fejerverkais, pabendrauti vieni su kitais ir smagiai bei bendruomeniškai praleisti laiką. 

„Nuoširdžiai dėkojame už finansinę paramą šventės rėmėjams: Jonavos rajono savivaldybei, Kulvos žemės ūkio kooperatyvui „Kulvos žemė", Kulvos bendruomenei, ūkininkui Jonui Chaladauskui, ūkininkui Vytautui Jakaičiui. Už pagalbą organizuojant ir ruošiant šventę dėkojame Kulvos seniūnijai, Jonavos kultūros centrui ir žinoma didžiausias ačiū visiems artistams, kurie negailėjo laiko ir nestokojo noro dalyvauti repeticijose ir sukurti visiems itin malonią atmosferą. Ir žinoma didžiausias ačiū didžiausiam būriui Kulvos krašto gyventojų, kurie Naujuosius, 2018 metus sutiko Kulvos kultūros centre. Būkite laimingi, sveiki, aktyvūs ir puoselėkime bendruomeniškumą visi kartu!!! Gražių bei įspūdingų visiems 2018 metų!!!!“ – teigė Kulvos kultūros centro vadovė Virginija Petrenčiuk.
 

Kulvos kultūros centras
Kulvos bendruomenė
Nuotraukos K. Naujoko, D. Bieliauskaitės

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai