Neramus paskutinis vasaros savaitgalis

Neramus paskutinis vasaros savaitgalis
RGS 02
2019-09-02 16:14 2019

Neramus paskutinysis kalendorinės vasaros savaitgalis išpuolė tiek policijos pareigūnams, tiek ugniagesiams gelbėtojams. Tarnybų įvykių suvestinėse, pradedant nuo penktadienio, baigiant – sekmadieniu, netrūksta gaisrų, fizinio skausmo sukėlimų, nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir net plėšimo.

Gaisrai

Rugpjūčio 30 d. apie 12.44 val. gautas pranešimas, kad Užimtumo centre (Chemikų g.) suveikė priešgaisrinė signalizacija, nemoka išjungti ir neprisiskambina atsakingiems asmenims. Atvykus PGP pagalbos neprireikė, darbuotojai signalizaciją išsijungė patys.

Rugpjūčio 30 d. apie 23.26 val. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Šilų k. Pašilių g. dega namas. Atvykus PGP degė medinė mėsos rūkykla. Panaudojus aukšto slėgio šv. rūkykla užgesinta. Gaisro metu sudegė rūkykla. Įvykis tiriamas.

Kitą dieną, rugpjūčio 31 –ąją, apie 11.15 val. gautas pranešimas, kad Bukonių k. Ukmergės g. kaimynas už tvarto padegė žolę. Atvykus PGP, laužą kibiru vandens užpylė patys gyventojai. Vyriškis (80m. amžiaus) 3 m. atstumu nuo pastatų degino ir prižiūrėjo sugrėbtas gamtinės kilmės atliekas.

Tą pačią dieną buvo ir nepagrįstas ugniagesių gelbėtojų iškvietimas. Apie 22.49 val. gautas pranešimas, kad Kulvos sen., Kurmagalos k. dega laužas. Atvykus PGP, gaisro požymių nerasta.

Policijos suvestinė

Policijos įvykių suvestinėje registruotas nesunkus sveikatos sutrikdymas. Rugpjūčio 30 – ąją, apie 22.20 val.  Jonavos m., Sodų g., nepažįstamas vyriškis sužalojo vyrą (gim. 1998 m.).

Rugpjūčio 31 d., apie 13 val.  Jonavos m.,  Sodų g. vyras ( gim. 1991 m., būdamas neblaivus- 2,15 prom.) smurtavo prieš savo sutuoktinę ( gim. 1992 m). Vyras sulaikytas.

Sekmadienį, rugsėjo 1d., apie 13 val. Jonavos r., Upninkų sen., vyras (gim. 1971 m.) smurtavo prieš motiną (gim. 1947 m.). Vyras sulaikytas, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,94 prom.

Rugsėjo 1-ąją registruotas ir vienas plėšimo atvejis. Apie 21.15 val. Taurostos g., vyras (gim. 1995 m.) pagriovęs ant žemės merginą (gim. 2000 m., nustatytas 1,54 prom. girtumas) pavogė iš jos mobilaus ryšio telefoną.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Panašūs straipsniai

„Karštas“ savaitgalis – virstantys medžiai, pagaliais besimušantys broliai, kibirkščiuojantys parduotuvės laidai

„Karštas“ savaitgalis – virstantys medžiai, pagaliais besimušantys broliai, kibirkščiuojantys parduotuvės laidai

Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, „karštas“ savaitgalis išpuolė Jonavos ugniagesiams gelbėtojams ir ne tik jiems, bet ir policijai. Net šeši pranešimai dėl įvykių ugniagesius gelbėtojus pas...

Pareigūnų savaitgalis: pagalbos prireikė ir nuo sesers rankos nukentėjusiai moteriai, ir apvogtam vyriškiui

Pareigūnų savaitgalis: pagalbos prireikė ir nuo sesers rankos nukentėjusiai moteriai, ir apvogtam vyriškiui

Savaitgalį policijos pareigūnai sulaikė prieš seserį smurtavusią moterį, galimai narkotines medžiagas turėjusį jaunuolį. Taip pat gautas pranešimas apie įvykdytą plėšimą. 2019-09-06 apie 22 ...

Automobilių savininkai jaučiasi nesaugūs: duris draskantys vagišiai persikėlė į Chemikų gatvę

Automobilių savininkai jaučiasi nesaugūs: duris draskantys vagišiai persikėlė į Chemikų gatvę

Praėjusią savaitę, spalio 24-ąją, rašėme, kad Kosmonautų gatvėje siautėjo į automobilius nusitaikę ilgapirščiai – keli automobiliai, stovėję šalia Achemos mokymo centro, buvo ne tik apgadinti, bet ir apvogti....

Savaitgalį pleškėjo namai, pirtys, ūkiniai pastatai, automobiliai

Savaitgalį pleškėjo namai, pirtys, ūkiniai pastatai, automobiliai

Kaip pranešė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius, „karštas“ savaitgalis buvo Jonavos ugniagesiams gelbėtojams, kuriems teko vykti gesinti namus, ūkinius past...

Po žinios apie laukiančią operaciją – klausimas dėl pareigūnų budėjimo

Po žinios apie laukiančią operaciją – klausimas dėl pareigūnų budėjimo 2

Kaip jau rašėme (straipsnį rasite čia), praėjusį penktadienį, rugpjūčio 30-ąją, Jonavoje, J...